Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 wrz 2012 22:55 

Rejestracja: 03 wrz 2012 00:24
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: p970
Wersja SW/OS: cgm 7.2
Sieć: Orange
Czesc wszystkim.
Mam problem z moim p970. Na szczescie telefon dziala... W sęsie ze moge dzwonic i smsowac ale co chwila sie wiesza po czym restartuje i wisi na logo LG.. jedyne rozwiazanie to wyjac baterie i odpalic na nowo i tu nagle okazuje sie ze telefon wraca do stanu sprzed kilku dni czyli smsy odebrane i spis połączen tez.
Generalnie to przy jakzdej probie restartu telefon wisi na logo LG i nie wazne czy proboje tylko go zrestartowac czy chce wejsc do recovery czy nawet przy przywracaniu ustawien fabrycznych gdzie tez niestety tel sie restartuje.
Flashowalem go przez SmartFlash tool i to to samo, czyli telefon wrocil do starego ciagle zawieszajacego sie systemu z przed paru dni... Ta sama sytuacja jak awaryjnie odzyskiwalem system przez oprogramowanie LG... wszystko pieknie i ladnie sie wgralo, zaakceptowal wszystkie dane ktore podalem na temai telefonu czyli imei, nazwe i S/N i poszlo jak ta lala.. po zakonczeniu calej operacji auto restart no i dalej stary system ten uwalony ... nie wiem gdzie on siedzi i czemu nic go nie bierze?? czy macie moze jakies rozwiazanie na moj problem? Dodam jeszcze ze tem felerny ROM to ZEUS 7... Niby stabilny i wszystko gra ale nie mam pojecia co moglo sie stac... ktoregos pieknego razu sie zawiesil tak ze musialem sie bawic baterią zeby odpalil i tu cala historia sie zaczela. zaraz po zaladowaniu systemu sysala mi blad odtwarzacza muzyki i dalej dziala (do czasu niekontrolowanej zwiechy) probowalem rowiez usuwac wszystkie aplikacje przez Titanium Backup ale po kolejnym zawieszeniu sie wszystkie aplikacje byly jak przed odinstalowaniem... czy mozecie cos na to poradzic??? z góry dzieki za pomoc


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 paź 2012 05:12 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Wejdź w tryb fastboot. Znajdź jakiś rom pod fastboota i przygotuj go w folderze microandroidpack lub api androida. Następnie kliknij otwórz konsole cmd i wpisuje po kolei:

fastboot erase boot
fastboot erase system
fastboot erase data
fastboot erase cache

Potem Flash romu:

fastboot Flash boot boot.img
fastboot Flash system system.img
i opcjonalnie jak jest w romie:
fastboot Flash data data.img

Po tej operacji telefon powinien wstać na nowym romie. Potem jak nie chcesz customa wgraj przez kdz updatera czysty najnowszy oficjalny soft. To tyle.

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 paź 2012 13:32 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Od kiedy lgp970 ma fastboot ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 paź 2012 21:27 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Zapewne są softy z fastboot. Coś mi się wydaje że ma on fabrycznie.

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h