Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 02 lip 2010 12:06 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
legion95 pisze:
witam moj tata wczoraj dostal bana za to ze przyznal mi pochwale za odtwarzacz ktory przerobilem chcial bym prosic o odbanowanie tego konta gdyz dzis sie dopiero dowiedzialem ze trzeba was informowac o tym ze ma sie rodzine no bo sory ale mnie nie stac na 2 komputery i 2 internety zeby miec inne ip


Co z tego, ze macie jeden komputer ?! Twój tata chyba mógłby korzystać z twojego konta. I dla mnie takie wytłumaczenie nie ma najmniejszego sensu...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 lip 2010 13:17 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
A ty udostępniłbyś komuś z rodziny konto? Bo ja nie. Za dużo mogliby nagrzebać. Tym bardziej że mam uprawnienia na forum... moja mamuśka np. klika czasami co popadnie.. jeszcze by coś namotała i co wtedy... napisałbym, że to nie ja tylko moja mama? Jasne że ktoś by uwierzył.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 lip 2010 16:21 

Rejestracja: 15 gru 2009 09:23
Posty: 167
Pochwały: 13
Wersja SW/OS: V10F_07
zgadzam sie z dominikiem bym cos by nie tak napisal i bym sie bujal z warnami a gdyby wiedzial ze nie moze mi dac pochwaly to by jej nie dal mogli byscie dac ostrzezenie a nie odrazu ban

//Damon
W temacie zgłaszamy tylko i wyłącznie skargi/uwagi. Wszelkie dyskusje prowadzimy poprzez PW lub w dziale Hyde Park


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 lip 2010 16:45 

Rejestracja: 25 lis 2009 14:48
Posty: 2768
Pochwały: 718
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: GALAXY S23 ULTRA
Wersja SW/OS: Anadroid 14
Sieć: Orange
Po pierwsze łamiesz notorycznie regulamin swoim podpisem, a co za tym idzie... Brak znajomości Regulaminu. Natomiast co do zbanowanego konta, to było ono słuszne, gdyż jedno IP i dające pochwały, to trochę dziwne! Tak więc ową sprawę uważam za wyjaśnioną, a ban jest słuszny!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 lip 2010 08:21 

Rejestracja: 18 cze 2010 07:08
Posty: 32
Pochwały: 7
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
A tak w ogóle to ojciec w realu nie może pochwalić? Musi zrobić osobne konto, osobne dane i kliknąć te "pomógł"?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 lip 2010 08:27 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
Mroko, chodzi o to że jedno takie same IP nie może dawać sobie pochwał, bo skąd administracja może wiedzieć czy to ojciec, matka, babcia, siostra czy ktoś zrobił sobie drugie konto do dawania pochwał.
Po prostu ustaliliśmy że jedno IP nie może dawać sobie pochwał i od razu uznajemy to za mulikonto.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 lip 2010 08:36 

Rejestracja: 18 cze 2010 07:08
Posty: 32
Pochwały: 7
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Wiem to, ale zauważ też sens zakładania konta osobno dla ojca i syna. Rozumiem gdyby to było z innych miast, krajów, ale tu?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 lip 2010 10:08 

Rejestracja: 15 gru 2009 09:23
Posty: 167
Pochwały: 13
Wersja SW/OS: V10F_07
ale najpierw spójrz, kiedy oba konta byly zarejestrowane. sorry za off


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 lip 2010 10:39 

Rejestracja: 22 gru 2009 15:56
Posty: 900
Pochwały: 137
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10f_05
Sieć: Orange POP
Moim zdaniem ban był zasłużony ty masz szczeście że ty bana dostałeś, a administracjia działa doskonale. Więc nie wiem o co ci chodzi ?

-- 04 Lip 2010 11:46 --

Nie wiem o co chodzi to było multi konto ale twojego ojca sam jak się znasz na wszstkim to chyba wiadome było że dostaniesz bana ty sie ciesz że ty bana nie dostałeś . A administracjia działa doskonałe nigdy na żadnym forum niewidziałem takiej starannej administracji jaką tu widze


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 lip 2010 10:47 

Rejestracja: 18 cze 2010 07:08
Posty: 32
Pochwały: 7
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
legion95 pisze:
ale najpierw spójrz, kiedy oba konta byly zarejestrowane. sorry za off

Ale co z tego? To ze kilka dni później to już zmienia różnice?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 lip 2010 10:54 

Rejestracja: 15 gru 2009 09:23
Posty: 167
Pochwały: 13
Wersja SW/OS: V10F_07
co prawda to prawda tu jest super administracja nie wnikać w to konto dziś tacie przyszedł gt505 to ciacho mu nie potrzebne

//Damon
Temat nie służy do dyskusji, proszę o natychmiastowe zaprzestanie rozmów!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: odwołanie
PostZamieszczono: 21 lip 2010 16:45 

Rejestracja: 28 gru 2009 16:12
Posty: 131
Pochwały: 1
Płeć: Mężczyzna
chciałem się odwołać o wczoraj przyznanego mi warana
ponieważ wczoraj przywieźli mi komputer w naprawie i po włączeniu komputera nie zauważyłem że miałem wyłączony słownik i dopiero zauważyłem no napisaniu danego tematu viewtopic.php?f=19&t=17874 a o moim problemie nie muszę tłumaczyć
więc proszę o odwołanie tego warana

//Madie: Jest specjalny temat do tego służący... Scalam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lip 2010 17:12 

Rejestracja: 17 sie 2009 10:16
Posty: 547
Pochwały: 53
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Xperia Neo V
Wersja SW/OS: Android 2.3.4
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Dostałeś już dwa warny za brak znajomości ortografii, byłeś wielokrotnie upominany, więc Twoim obowiązkiem jest zadbać o to, aby słownik zawsze był włączony. Nie zrobiłeś tego, więc efekt jest taki, a nie inny.
Poza tym, pisałam już wiele razy, że wyrazów typu "który" uczą się pierwszoklasiści. A jeśli Ty, jak sam twierdzisz, idziesz do liceum, to powinieneś owe wyrazy znać.
Uważam, że warn jest słuszny, ale niech wypowiedzą się inni.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lip 2010 22:34 

Rejestracja: 27 gru 2009 17:35
Posty: 623
Pochwały: 215
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: Android 2.3.4
Sieć: Plus
Przepraszam, ze pisze w tym temacie. Wiem ze ryzykuje warnem (to juz bedzie 2^^,) ale to co napisalas mnie do tego zmusza :) W sumie "[...] ale niech wypowiedzą się inni. [...]" to mnie chyba upowaznia do napisania czegos, jesli poprawnie zrozumialem "inni" ;)

1 - Brak znajomosci ortografii nie musi wynikac z bycia pierwszo klasista czy z powodu nieuczenia sie. Nie wiem czy spotkalas sie z takim "czyms" jak dysleksja, ktora jest choroba, i nie wazne ile lat poswiecila na nauke osoba z ta choroba, nadal nie pojmie w pelni zasad ortografii. Dam tu na przyklad mojego brata. Potrafi pisac cos bez przerwy poprawnie, a za 5 minut napisze to blednie.
2 - Jak pewnie zauwazylas, takze nie uzywam polskich znakow. I co, mam dostawac kolejne warny za to, ze uzywam angielskiej wersji windowsa?

Mysle, ze te forum jest na tyle przyjazne dla uzytkownikow, zeby uniknac sytuacji
-[JA] This is madness!
-[ADMINISTRACJA]No, THIS IS SPARTA!

w przenosni oczywiscie :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lip 2010 22:43 

Rejestracja: 17 sie 2009 10:16
Posty: 547
Pochwały: 53
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Xperia Neo V
Wersja SW/OS: Android 2.3.4
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Kulesiak, owszem, wiem co to dysleksja. Niestety, nie zwalania ona userów z przestrzegania regulaminu. Jeśli dany użytkownik ma taki problem, to powinien zadbać, aby przeglądarka, której używa sprawdzała pisownię. Nie jest to problemem, prawda?
Jeśli chodzi o nieużywanie polskich znaków, to przecież nikt nie dostał za to warna. Nie jest to tak rażące, jak notoryczne popełnianie błędów ortograficznych.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 lip 2010 19:49 

Rejestracja: 22 gru 2009 15:56
Posty: 900
Pochwały: 137
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10f_05
Sieć: Orange POP
Muszę się zgodzić z madi i zarazem z kolegą wyżej ja tam osobiście nam dysleksje ale wiem że pisać po polsku można pisać w firefox i w telefonie T9 ale można popełniać błędy .całe życie uczymy się na błędach więc osobiście wiem że jak się chce to wszystko jest proste


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 sie 2010 00:07 

Rejestracja: 08 sie 2010 18:37
Posty: 18
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: KP501AT_v10k
Witam. Chciałem złożyć skargę na użytkownika technoboy1. Nie wiem kim on jest na tym forum bo funkcji tutaj macie co nie miara jak w radzieckim wojsku, ale przejdźmy do rzeczy. Dostałem od wcześniej wymienionego użytkownika bana na mini chacie za, przytaczam: Powód nałożenia bana: "Podrywanie" na Chacie. To jest niedopuszczalne! Mam nadzieję, że 1 godzina wystarczy Ci na uspokojenie. Nie wiem jak można dostać bana za "podrywanie" buhaha. Ogarnijcie tego użytkownika i swój regulamin bo to jest niedorzeczne. Mam nadzieję że użytkownik technoboy1 zostanie usunięty z tej społeczności. Pozdrawiam serdecznie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 sie 2010 00:23 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
1.
Cytuj:
Jaskier - 21 Sie 2010, 23:02
haha Coco to Ty na Avatarze?

Cytuj:
Coco niczego sobie jesteś Chłopak :D

2.
Cytuj:
tomek co Ty chcesz jak w TITANICU ze ja umieram a Ty żyjesz :D jak bany to razem w miłości we dwójkę :D <calus>

Cytuj:
i am a gay especially for U tomek

3.
Cytuj:
dobze henCOCKu :D <calus>

Cytuj:
hencoc3 mój Ty bohaterze!

Cytuj:
a ja rozumiem hencoca bardzo dobrze bo jest moim Kochankiem/ proszę nie obrażać homoseksualistów!

I zostałeś zdyskwalifikowany. Pedofilia w Polsce jest karana.
Koniec tematu.
Edit: Dodam jeszcze, że czytając SB miałem odruchy wymiotne.


Ostatnio zmieniony 22 sie 2010 00:26 przez kamil1111, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 sie 2010 00:25 

Rejestracja: 08 sie 2010 18:37
Posty: 18
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: KP501AT_v10k
kamil1111 gdzie Ty tu pedofilie widzisz? :) a wiadomości są wyrwana z kontekstu


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 sie 2010 00:29 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Dla ludzi to nie problem przeczytać Archiwum w SB. Dorosły człowiek+dziecko=pedofilia
Nie będe się rozpisywał dalej, bo każdy wie, o co chodzi.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h