Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 sty 2010 19:33 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Cytuj:
Multime jest to program, który pozwala połączyć kilka aplikacji w jeden plik JAR. Dzięki niemu możemy na przykład korzystać z kilku aplikacji naraz (przełączając się między nimi) lub przełączać się pomiędzy aplikacjami internetowymi nie rozłączając sesji GPRS.

Aplikacja do pobrania ze strony: czyt. LINKI

Jako iż program na stronie jest do samodzielnego poskładania z kilku elementów, przygotowałem gotową paczkę do pobrania tutaj: czyt. LINKI

Przed skorzystaniem z aplikacji musimy mieć zainstalowaną Javę Runtime Environment (JRE) w systemie.
Rozpakowujemy archiwum i włączamy program multime.exe. Naszym oczom ukazuje sie coś w tym rodzaju:
Obrazek


Instrukcja obsługi:
Przyciskiem nr 1 wybieramy pliki JAR do dodania. W menu w komórce pojawią się one w takiej kolejności, w jakiej podamy je tutaj. Przycisk 2 usuwa zaznaczony midlet, przycisk 3 usuwa wszytko z listy.
W polach 4 i 5 wybieramy profil CLDC i MIDP zgodny z naszym telefonem oraz aplikacjami, które dodaliśmy do listy.
Pole 6 jest bardzo ważne. Tutaj musimy podać ścieżkę do pliku mm.jar. W mojej paczce znajdule się on w tym samym folderze, co multime.exe.
W polu 7 wybieramy plik zawierający klasy API naszego telefonu. Klasy te znajdują się w podfolderze "midplib". Na przykład dla Siemensa wybieramy siemens_api.jar.
W polu 8 podajemy nazwę dla naszej aplikacji. W polu 9 możemy opcjonalnie wybrać ikonkę.
W polu 10 podajemy nazwę i ścieżkę dla wyjściowego pliku JAR.
Następnie wciskamy klawisz 11. Pojawi się coś na wzór konsoli. Czekamy (około pół minuty) na pojawienie się komunikatu z przyciskiem OK.

Jeśli pliki JAD i JAR znajdują się w miejscu określonym w polu 10, oznacza to, iż wszytsko jest gotowe.
jeśli komunikat zawierał napis "java" - oznacza to problem z JRE w systemie.
Inne problemy: Sprawdź plik z API. Poza tym nie każdą aplikację da się tym programem przerobić.

Użycie aplikacji w telefonie:
MULTiME wymaga dość dużej ilości miejsca w telefonie i dużej ilości dostepnej pamięci do funkcjonowania. Ilość ta zależy od liczby i rodzaju aplikacji składowych, zwiększa się, jeżeli chcemy korzystać z kilku aplikacji naraz.

Po uruchomieniu pojawia się lista aplikacji. Wybieramy pozycję i uruchamiamy. Po zakończeniu działania aplikacji (wbudowanym przez autorów poleceniem wyjścia, nie czerwoną słuchawką smile.gif ) powracamy z powrotem na ekran wyboru, skąd mozna wybrac kolejny program. Wybierając "Options" możemy dla każdej aplikacji ustalić hotkey - klawisz, po wciśnięciu i przytrzymaniu którego (przez określony okres czasu) pojawi się nam menu MULTiME. Korzystając z takiego mechanizmu możemy uruchomić drugą aplikację nie zamykając pierwszej, możemy też "zabić" zawieszony program (poleceniem Kill).

screen: http://images22.fotosik.pl/93/9e89081b35ce58eemed.png



Gotową paczkę do pobrania tutaj: czyt LINKI




Linki
Źródło:
Do pobrania z :

Strona domowa programu:

Nie działają połączone gry java 3D. Nie testowałem jeszcze tego sposobu na cookie. Więc testowanie pozostawiam wam. Nie wiem ile będą ważne linki więc jak ktoś chce niech zrobi reup na przeklej.
Jeżeli sposób nie będzie działał to proszę o usunięcie tematu. Ja niestety nie miałem czasu sprawdzić.
Pozdrawiam


Pochwały przyznane za post: 4

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 sie 2010 10:27 

Rejestracja: 22 kwie 2010 10:04
Posty: 41
Pochwały: 32
Płeć: Mężczyzna
Proszę o nowy link bo stary wygasł

-- 01 Wrz 2010 13:40 --

Już nie trzeba sam sobie znalazłem, a jeśli ktoś chce to zapraszam do ściągnięcia ode mnie:

POMOGŁEM?? - WIESZ CO ROBIĆ!!!


Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 wrz 2010 05:23 

Rejestracja: 28 sty 2010 17:35
Posty: 394
Pochwały: 93
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 4S
Wersja SW/OS: 6.0b4
Sieć: T-Mobile
Też zrobię reup, bo na pewno się przyda taki fajny programik. Bardzo proszę:



Do wyboru, do koloru ;-).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 cze 2011 19:21 

Rejestracja: 31 gru 2010 15:30
Posty: 181
Pochwały: 5
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: P350 Swift Me
Wersja SW/OS: 2.2 Froyo
Sieć: Play
Drugi model telefonu: LG GM360
jaki classpath jest dla cookie i bali? może być nokia_api?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 cze 2011 08:21 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Może być


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h