Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 23 sty 2010 12:05 

Rejestracja: 12 gru 2009 10:32
Posty: 638
Pochwały: 512
Wersja SW/OS: KP501AT_V10G
ŻEBY NIE BYŁO TYLE PYTAŃ POZWOLIŁEM SOBIE TO NAPISAĆ,
TRACICIE GWARANCJE PO WGRANIU MOTYWU, KAŻDA INGERENCJA W SOFT!!!! TO UTRATA GWARANCJI I NIE PYTAJCIE JUŻ WIĘCEJ !!!!



nowe info :kolega raissa1989 modyfikował telefon tzn, zmienił motyw i coś tam jeszcze , z czasem telefon zaczął troszkę szwankować -ekran przestał reagować na dotyk. z racji tego ze miał jeszcze gwarancje oddal go do serwisu i oddali telefon sprawny (wymienili ekran).

KOLEJNE INFO ODNOSNIE GWARANCJI - kolega @qiuzushi
Cytuj:
Yo niedawno w ciastku cos sie mi stalo z blu i nie dzialalo (wyskakiwalo info ze nie jest gotowe do dzialania), oddalem go do gwarancji (akurat jeszcze nie uplynela) sam wgrywalem nowy soft + loadery i troszke innych zeczy .....
po tygodniu dostalem telefon o zgloszenie sie po odbior z naprawy..
ku mojemu zdziwieniu telefon zostal naprawiony, a na kartce pisalo ze cos tam wymieniono i wgrano nowe oprogramowanie xD i zestrojono urzadzenie.

faktycznie byl nowy soft (oryginalny) nic na temat utraty gwarancji nie bylo
tylko mala notka w karcie gwarancyjnej i jakas naklejka z data

(telefon byl kupowany w MIXPlusie)



jeżeli jest więcej takich "przypadków" dajcie mi znać :)

jednym słowem wychodzi na to ze tak do końca przepada gwarancja - chyba ze zależny od tego co się zepsuło w telefonie. tutaj był przypadek z ekranem ,czyli generalnie nie musieli zaglądać w logi.


//Kulesiak2
Ostatnio takze zepsul mi sie wyswietlacz, nie reagowal na dotyk. Oddalem Cookie'go na gwarancje (oczywiscie z modyfikacjami, i nie, nie dalem czystego softa na czas reperacji, oddalem tel taki jakiego uzywalem) i o dziwo takze mi go naprawili. Na karcie gwarancyjnej pisalo tylko, ze wymieniono panel dotykowy i nic wiecej, zadnej informacji na temat gwarancji nie bylo. Dodam ze telefon byl zakupiony w salonie plusa (abonament)..


Pochwały przyznane za post: 38

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h