Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 23 sty 2011 00:29 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
Przygotowania


Podstawową rzeczą jest posiadanie przeglądarki Firefox, w wersji 3.0 - 3.6.x, jeśli ktoś nie ma ściągamy tutaj lub poszukajcie w googlach ;p :


- musimy jeszcze zainstalować do niego dwa rozszerzenia, a mianowicie:
User Agent Switcher, do pobrania tutaj:


WmlBrowser, do pobrania w tym miejscu:

Lub


Każdy model telefonu ma przyporządkowany do siebie tzw. user agent, czyli klient użytkownika. Poniżej macie do LG i SE.

LG Optimus 7:

LG Quantum:

LG U880:
LG/U880/v1.0
LG B2050:

LG C1100:

LGCU720

LG CU8080:

LG G1800:

LG G210:

LG G220:

LG G232:

LG G262:

LG G5200:

LG G5600:

LG G610:

LG G622:

LG G650:

LG G660:

LG G672:

LG G682:

LG G688:

LG G7000:

LG G7050:

LG G7100:

LG G7200:

LG G822:

LG G850:

LG G920:

LG G922:

LG G932:

LG GU290V:

LG KP500:

LG KS360:

LG L1100:

LG MX8700:

LG T5100:

LG U8120:

LG U8130:

LG U8138:

LG U8180:

LG VX9100:


Sony Ericssony:U10i/Aino

C902

w810i

k750i

k800i


Jeśli nie znaleźliście tutaj swojego telefonu poszperajcie na tych stronach :




Strony, na których możemy kupić Gry


- nowości bardzo często, głównie mniej znanych producentów. Brak Gameloftu, Glu, czy EA, ale jest m.in. HandyGames, DigitalChocolate, Herocraft. Tylko jedna wersja.


- nowości bardzo często, możemy wyciągnąć na wszystkie telefony, możemy tam znaleźć gry chyba wszystkich producentów. (z jednego linku możemy wyciągnąć grę dla 4 modeli, po czym link obumiera)


- możemy wyciągnąć wersję na wszystkie modele. link jest aktywny przez kilka godzin od zakupu. Chyba najwygodniejsza strona do wyciągania gier i aplikacji java.


- na jeden telefon, nowości często.


- na każdy telefon, z nowościami bardzo słabo


- na każdy telefon (prawdopodobnie), z nowościami średnio

To właściwie wszystkie stronki z tych godnych uwagi. Inne są partnerami/ pochodnymi wyżej wymienionych.

Kupujemy Grę
Jeśli już wybraliśmy grę (pamiętajmy o tym, że nie opłaca nam się kupować gry, którą ktoś już dostarczył, chyba że jesteśmy tak bogaci lub postępujemy zgodnie z prawem ;p) przystępujemy do jej zakupu. Wybieramy telefon (stronka sprawdza tylko, czy dana gra jest na niego dostępna). Wpisujemy kod w sms-ie, którego wysyłamy na podany numer (x9xx - 10.98 zł, x6xx - 7.32 zł. itp.).

Po chwili dotrze do nas tzw. wappush, czyli wiadomość zawierająca bezpośredniego linka do pobrania gry, no i tutaj zaczyna się zabawa.



Obrazek

Ściągamy Grę
Włączamy Firefox'a, wchodzimy w Narzędzia, dalej w Default user agent w Edit user agent, następnie w New user agent. W Description wpisujemy nazwę swojego telefonu, np. 6300, a w User Agent wpisujemy jeden z podanych wyżej kodów. Naciskamy OK.

Obrazek


Jeżeli w żadnym ze źródeł które podałem nie ma Twojego telefonu to wpisz w Google frazę xxxx user agent, w miejsce xxxx swój telefon. Znalezienie nie powinno stanowić większego problemu.


Klikamy w Narzędzia, Default User Agent i wybieramy z listy telefon, na który chcemy pobrać grę.


Obrazek

Przepisujemy link do gry na pasek przeglądarki i w niego wchodzimy. Rozpocznie się pobieranie pliku .jad (który nie waży więcej niż 1kb).
Po pobraniu pliku otwieramy go Notatnikiem, lub też szybszą metodą, czyli przeciągamy i upuszczamy w oknie firefoxa. Będą tam informacje o grze, jednak nas najbardziej interesuje MIDlet-Jar-URL: To tutaj jest bezpośredni link do pobrania gry.

Obrazek

Kopiujemy go i przechodzimy do ściągnięcia gry już w typowym pliku .jar. Jeśli chcemy ściągnąć grę na inny telefon, tworzymy nowy User Agent i wybieramy go. W ten sposób możemy ściągać gry na praktycznie wszystkie modele telefonów - począwszy od Motoroli przez sony ericssony na nokiach skończywszy.

Poradnik inspirowany artykułem by jonny z pewnego forum
(ale on też nie był jego autorem!), przystosowany wg. Moich potrzeb, unowocześniony, wzbogacony moimi screenami.


Pochwały przyznane za post: 3

Ostatnio zmieniony 23 sty 2011 09:41 przez BigBoy™, łącznie zmieniany 1 raz
dodałeś KS360 w code zamiast w b to poprawiłem


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 sty 2011 19:58 

Rejestracja: 17 sie 2010 10:00
Posty: 75
Pochwały: 26
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: 88876264715
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Sony Ericsson K300i
Sieć#2: Orange
Ja już dawno wiedziałem, ale najpierw pobrałem darmowe gry np. wap.getjar.com i tam szukałem i ściągnąłem do komputera, a potem na telefon. Zapomniałem to zrobić <oops> tak jak yokozuki napisał post, gdybym był pierwszy i dostałbym pochwałę. Szkoda yokozuki jest pierwszy, myślałem, że forumowicze użytkownicy nie interesują i dostał mnóstwo pochwał.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 sty 2011 20:02 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
Tutaj nie chodzi o to kto jest pierwszy czy coś w tym stylu.. Liczi się liczba gier zakupionego dla naszego forum jak i chęć jakiegoś rozwoju w tą stronę (szerze nie widziałem na żadnych serwisach kupionych przez Ciebie gier) tylko jest już dużo ludzi którzy tak właśnie wyciągają i jest mała szansa żeby to właśnie ktoś z nas kupił tą najnowsza.. Ja sam kupiłem na razie tylko kilka... Ale chciałbym, żeby większe grono naszych userów właśnie tak postępowała..


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h