Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 16 kwie 2012 23:50 

Rejestracja: 16 lip 2010 11:36
Posty: 135
Pochwały: 1
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: Wildfire S
Sieć: Orange
Witam. Jak dziś pamiętam dzień, w którym przywiozłam z salonu Orange nowiutkiego LG KP501 Cookie, a tu już przyszła pora rozstania :P Telefon posiadałam rok i 9 miesięcy. Nigdy nie dawał mi większych powodów do narzekań. Bateria trzymała doskonale, bo aż 7 dni. Odtwarzacz mp3 także działał bez zarzutu, nie miałam kłopotów z zacinającym się telefonem. Zdjęcia wykonane przez Ciastko można było przeboleć, bo to przecież nie jest profesjonalny sprzęt FOTO ;) Wyświetlacz, a raczej ekran, doskonale reagował na każde z moich poleceń ;) Jedynie co mnie w nim dobijało, to dźwięk słabej baterii, który uaktywniał się nawet podczas włączonego trybu 'Milczy', ale dało się do tego przyzwyczaić ;)
Ale teraz przyszedł czas na gruntowne zmiany sprzętowe - starego, dobrego Ciachosza spieniężam i nabywam nowiutkiego smartphona z Androidem ;)

Ale jeżeli mogę polecić komuś ten telefon, robię to z nieukrywaną radością i przyjemnością :)
Moja ocena : 9/10 :D
Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło, Ciachomanicze :;)
M.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 kwie 2012 07:01 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Możesz nam powiedzieć tak szacunkowo jaką sumkę dostałaś ? Bardzo mnie to interesuje bo mam 3 letniego KP500, z lutego 2009. Wystawiałem go na allegro ale jako że jest to prawie najstarszy KP500 niestety nikt go nie chce kupić.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 kwie 2012 15:00 

Rejestracja: 13 lis 2009 15:49
Posty: 19
Wersja SW/OS: V10e
Nie ma sensu go wystawiać na allegro bo raczej nikt go nie kupi - odstrasza głównie sama archaiczność telefonu. Mój używam od czasu do czasu gdy chcę gdzieś wyjść (nie ma strachu, że spadnie na ziemie). Po za tym dobrze sprawdza się jako odtwarzacz mp3 z radiem :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 kwie 2012 17:17 

Rejestracja: 16 lip 2010 11:36
Posty: 135
Pochwały: 1
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: Wildfire S
Sieć: Orange
BigBoy™ pisze:
Możesz nam powiedzieć tak szacunkowo jaką sumkę dostałaś ? Bardzo mnie to interesuje bo mam 3 letniego KP500, z lutego 2009. Wystawiałem go na allegro ale jako że jest to prawie najstarszy KP500 niestety nikt go nie chce kupić.

Mam klienta, który da za niego stówkę. Nie chcę więcej :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 maja 2012 12:07 

Rejestracja: 26 gru 2009 11:10
Posty: 27
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S2
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: LG KP500
Ja też chciałem swoje ciastko (w dobrym stanie) ostatnio sprzedać, ale niestety kupująca wycofała się praktycznie w ostatniej chwili. Teraz pewnie będę musiał zawracać sobie głowę z wystawianiem go na allegro albo szukać kogoś chętnego.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h