Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 kwie 2011 16:14 

Rejestracja: 28 kwie 2009 17:03
Posty: 1130
Pochwały: 797
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Huawei
Model telefonu: Honor 5x
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: LG Cookie, LG L70
Ja zaczęłam psuć mojego Cacyka dopiero po roku użytkowania :D I tak miesiąc się dopiero zastanawiałam, bo miałam jeszcze jeden rok gwarancji. Ściągałam wszystko, instalowałam, ale zwykle tchórzyłam :D W końcu An z Dulusiem przekonali mnie, że gwarancja jest niepotrzebna, bo sobie sama będę mogła naprawić fona. Tak więc zebrało się (podobnie jak Mad) nasze grono Specjalistów i pomogło :D Ah... Pamiętam te konferencje na GG i na Mini-Chacie :D Pierwszy motyw to był Rushooofffy :D , ale coś było nie tak i zaraz przeszłam na Królewski :D Potem już zaczęłam się wprawiać, ale zawsze się coś zdarzało :D An to miała ze mną krzyż pański ;] Jak na razie mój rekord to było 26 razy wgrany CUST w ciągu jednego dnia oraz 15 GSMulti w ciągu życia Cacyka. Teraz nadal się bawie w tuning, nawet próbuję coś od siebie dołożyć, chociaż już traci się wenę :D W tej chwili mam a'la Andro z moimi poprawkami :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 kwie 2011 21:56 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
To może i ja coś napiszę ;) Ja rozpoczęłam, po długich przekonywaniach ze strony Dualsa w zabawę w tuning Cookiego w dokładnie 7 kwietnia 2010 r. gdzieś ok. godziny 20.00, czyli tak niespełna rok po jego zakupie. Zaczęłam od zmiany softu, niby prosta rzecz ale mi zajęła 3 h, miałam się poddać ale okazało się że nie mam zainstalowanego LG Suite ;e... Pierwsze zgranie Cust. Następnego dnia zaczęłam dalszą zabawę. Jako że modny był wtedy motyw złoty to jego 1 wgrałam. Muszę przyznać że dalej go mam, ale w pewnymi moimi modyfikacjami. Pierwszy widget to był taki z ruszającym się diabełkiem, keylocka i menu niestety nie pamiętam. Potem odkryłam co to są loadery i wtedy to się zaczęło dziać... Po 5-7 razy w ciągu dnia zmiany wyglądu. Do czasu mego pierwszego blue screena. Jak go zobaczyłam na ekranie swego telefonu zbladłam ;) Nie wiedziałam co robić... Pomyślałam, że czeka mnie najgorszy scenariusz z możliwych - GSMulti i soft reanimacyjny, dodatkowo fakt, że mam Windowsa 7 nie napawał mnie szczególną radością... No ale tym razem z pomocą przyszła mi Lunia. Podpowiedziała by wgrać czysty cust i faktycznie pomogło ;) Potem miałam blue może z 5 razy i zawsze to pomagało. Chyba po miesiącu zaczęłam co raz bardziej kombinować tj. wzięłam się za spolszczanie plików... Większość wychodziła dobrze, lecz z jednym miałam problemy... Lunia wtedy sprawdzała moje dzieło i zaliczyła bodajże 4 blue screeny ;e No ale ostatecznie się udało... Ale że z natury jestem osobą leniwą, nudziło mnie wgrywanie cust i skupiłam się na edycji plików ;)
Reasumując: miałam 3 resety na logo (po nieudanych zabawach z edycją paska stanu), kilka blue screenów, 0 kontaktu z GSMutli (uff...), 1 zmieniany soft, niezliczoną ilość fochów LGUI/Utilisa...

Od kilku dni Cookie leży na półce i służy głownie jako obiekt testowy nowych plików, bo mam inny telefon - Nokie e71. Może się cofnęłam w wyborze telefonu ale od czasu do czasu zmiany są wskazane ;)
No to tyle w skrócie moich wspominek, bo jakbym zaczęła wypisywać dokładnie to nikt by tego czytać nie zechciał <lol>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 kwie 2011 22:13 

Rejestracja: 03 wrz 2009 20:59
Posty: 1997
Pochwały: 1627
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: kp501
Wersja SW/OS: V10i
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: nokia e52
ja tak patrzę na wasze dokonania i mi wstyd, bo mój cookie jeszcze dziewiczy... zero jakichkolwiek zmian, jest w stanie w jakim był po wyjęciu z pudełka. Tylko rys na nim więcej :E


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 kwie 2011 07:52 

Rejestracja: 24 lip 2010 07:24
Posty: 1225
Pochwały: 140
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: ZTE
Model telefonu: Blade
Wersja SW/OS: Android 2.2
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Springfield
o! luckass, czas na ZS - Zgromadzenie Speców, to niemożliwe, aby w naszej ekipie było jeszcze nienadgryzione ciacho :D co ty na to ;>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 maja 2011 00:56 

Rejestracja: 03 wrz 2009 20:59
Posty: 1997
Pochwały: 1627
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: kp501
Wersja SW/OS: V10i
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: nokia e52
yyy... ale ja się boję :D no, ale może kiedyś...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 maja 2011 08:07 

Rejestracja: 24 lip 2010 07:24
Posty: 1225
Pochwały: 140
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: ZTE
Model telefonu: Blade
Wersja SW/OS: Android 2.2
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Springfield
każdy się bał jak widzisz i dał się namówić w końcu ;e


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 maja 2011 10:22 

Rejestracja: 25 gru 2010 10:34
Posty: 13
Marka telefonu: Motorola
Sieć: T-Mobile
postaram ci się pomóc ale korzystaj z poradników


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 maja 2011 18:51 

Rejestracja: 28 kwie 2009 17:03
Posty: 1130
Pochwały: 797
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Huawei
Model telefonu: Honor 5x
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: LG Cookie, LG L70
Hehe, pamiętam mój pierwszy GSMulti :D 15 minut płakałam i darłam się, że "Zabiłam Cacyka"...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 maja 2011 07:54 

Rejestracja: 06 maja 2011 07:24
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10d
Sieć: T-Mobile
Pewnie złoty motyw był najlepszy a teraz zero zachwytu.Technologia działa swoje :[


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 maja 2011 16:46 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
No ja nie mam Cookie, ale mam Bali, tuninguje się go identycznie jak Ciastko :E i jestem moderem-amatorem, jestem w trakcie tworzenia pierwszego motywu na Balika :D a co do wspomnień, to wszystko się działo jakiś miesiąc temu... kiedy to się bałem zgrać CUSTa, a wgrać, to w ogóle nie było mowy, bo najpierw zgrany CUST miał być tylko do wyciągnięcia oryginalnych plików i do opublikowania ich, ale los chciał inaczej, i jednak wzięłem się za modyfikacje :E

No to tyle, jak mi się coś przypomni to napisze :E


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 maja 2011 19:02 

Rejestracja: 12 sty 2010 13:41
Posty: 101
Pochwały: 4
Wersja SW/OS: v10a
Ja płakałem bo miałem czrny ekran -.- , ale móźniej już to naprawiłem :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 maja 2011 07:15 

Rejestracja: 25 lis 2009 14:48
Posty: 2768
Pochwały: 718
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: GALAXY S23 ULTRA
Wersja SW/OS: Anadroid 14
Sieć: Orange
Od dłuższego czasu tu już nie wchodzę ani nic się nie udzielam... Ale jak w swych oczach ujrzałem ten temat, to aż mi serce bardziej zaczęło bić i łezki się kręciły... Moja zabawa z KP500 rozpoczęła tego samego dnia co tu na forum się zarejestrowałem i wszystko rozpoczęło się od cudownego poradnika "3w1" w moich dawnych czasach a były to czasy Fiedzia, Dominika, Krystiana nie było prawie nic... Tyle co Dominik wypisał wcześniej. Większych trudności nie miałem, ale oczywiście pytałem na PW Dominika i Krystiana i czasem Fiedzia i się udało a później to jak każdego coraz to więcej mnie do tego rwało i tak za jakiś czas zostałem Specem a później to każdy wie jak było i nie chce mi się pisać całej historii... Tyle ode mnie i dzięki wszystkim za wszystko. ;)

Ps. A tyle co miałem restartów, wgrywania wszystkiego i strachu, to nie da się opisać. <rotfl> i teraz nie wiem gdzie jest ciastko i czy w ogóle coś jeszcze z niego jest, bo został sprzedany na części. ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 maja 2011 10:23 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Praktycznie każdy zaczynał od poradnika 3w1. W końcu to był jeden poradnik tylko.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 maja 2011 14:43 

Rejestracja: 24 lip 2010 07:24
Posty: 1225
Pochwały: 140
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: ZTE
Model telefonu: Blade
Wersja SW/OS: Android 2.2
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Springfield
szczerze? poza resetem na logo dalej jest <rotfl>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 maja 2011 16:58 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Ja panicznie bałam się skorzystania z programu GSMutli. Ale dla celów dydaktycznych (tj. wideo poradników) zmierzyłam się z nim i muszę powiedzieć że mimo W7 udało się ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 maja 2011 11:08 

Rejestracja: 27 maja 2010 18:12
Posty: 60
Pochwały: 9
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE Z530i xD
Ja miałem, mam i będę miał ciastko lecz mam go już ponad rok (22 Maja kończył roczek) nic z nim nie zrobiłem.
Teraz mam Renoir'a i jest tak wypchany bajerami, że trudno coś z nim więcej zrobić xd


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 lut 2012 12:59 

Rejestracja: 10 lis 2011 20:18
Posty: 18
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony
Model telefonu: Xperia Sola
Wersja SW/OS: 4.4.3/ROOT/UB
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: LG KP500
Możliwość tuningu LG Cookie odkryłem na YT :D . Z filmiku próbowałem zmienić theme w cookiem
ale coś mi nie wychodziło. Wiele razy próbowałem, aż któregoś dnia udało się (częściowo)...
miałem inne MENU!! Ale widgetu ani keylocka nie było. Nie pamiętam jak trafiłem na forum ale udało mi się tu zmienić inne rzeczy w telefonie (dzięki poradnikowi 3w1). Pierwszy był iPhone, jak się wtedy podnieciłem tym :) . Później pracowałem nad Androidem. Dalej to nie pamiętam bo najlepsze i najciekawsze chwile minęły.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 wrz 2012 21:21 

Rejestracja: 05 wrz 2010 17:33
Posty: 135
Pochwały: 8
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony
Model telefonu: xperia tipo
Wersja SW/OS: Android 4.0.4
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Lg kp 500
Wybaczcie za odkop pewnie ostrzeżenie będzie ale muszę napisać z sentymentu :) I piszę również dlatego że niedługo będę żegnał się z forum, bo Cookiego niestety zmieniam :(

ah Lg'ka dostałem na gwiazdkę w 2009 roku, pamiętam ten szał, to był mój 1 telefon w życiu :) Te testowanie funkcji i odkrycie studia wideo po pół roku bezcenne :) Ale nie o to się rozchodzi. Na forum trafiłem bo szukałem gier na cooksa ;D Zacząłem przeglądać forum pościągałem gierki i patrzę ;OOOO jezu ten telefon idzie przerobić na iphona! Zaczęło się przeglądanie poradnika 3 in 1, jednak strach przed utratą gwarancji wziął w górę. Kilka razy się do tego przymierzałem, dopiero po roku jednak stwierdziłem że nie ma nic do stracenia, no najwyżej cookiego :D Zacząłem przerabiać wyciąganie custa potem 3 kopie :D Wgrywałem bodajże złoty motyw, no i się udało pamiętam to był dokładnie 29 sierpnia bujałem się z nowym motywikiem ah... później zachciało mi się zmieniać... wgrałem loadery... ciach reset na logu ;OO panika.... jednak dzięki pomocy ludzią z forum się udało. Rok później przerabiałem u kuzyna na win 7 znowu go usadziłem... to był sylwester 2 dni bez tel... no a teraz powoli się ogarniełem i już dłuuugo mam jeden motyw, nazwy nie pamiętam soorki.

Jako że kończę moją przygodę z Cookiem, Chciałem podziękować CAŁEJ ekipie forum za wszelką pomoc, i cierpliwość do mojej osoby. Chociaż pewnie większość z was mnie nie kojarzy i tak was bardzo polubiłem, na pewno będę wpadał zobaczyć co się dzieję ;) a teraz warn za mega odkop ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 wrz 2012 11:57 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
To jest forum o LG, nie tylko o Cookie. Domena lgforum.pl i działy nie są dla ozdoby.

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h