Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 kwie 2011 08:50 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Od dłuższego czasy starzy wyjadacze tuningu cookiego zapewne się już go pozbyli bądź dali już spokój z tuningiem ciastka. Pamiętacie jeszcze pierwszy motyw na forum? Jakie były wasze odczucia po udanym wgraniu czegoś? Ogólnie porozmawiajmy jak to było kiedyś jak wyszedł nowy motyw iPhone i każdy szalał na jego punkcie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 kwie 2011 14:29 

Rejestracja: 22 gru 2009 15:56
Posty: 900
Pochwały: 137
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10f_05
Sieć: Orange POP
Taaa te wspomnienia . Pamiętam pamiętam mój pierwszy był Hmmm złoty motyw . Jak się cieszyłem a teraz to nic nie czuje 0 zachwytu ten pierwszy raz był wyjątkowy ale teraz już czas się z nim roztac


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 kwie 2011 14:32 

Rejestracja: 24 lip 2010 07:24
Posty: 1225
Pochwały: 140
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: ZTE
Model telefonu: Blade
Wersja SW/OS: Android 2.2
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Springfield
ojojojo Ray rozdrapię stare rany xd mój pierwszy tuning to było takie omg jednym słowem...o wsio się bałem, wsio pytałem, normalnie wstyd dla vSpeca....i tak skończył się dzień pierwszy. Dzień drugi - szkoła, cały czas myślenie o tym, jak mogłem spsuć telefon ;p powrót, chwila zawahania, czy dalej chcę motywu, decyzja na tak. Odpalenie gsmulti - v10d; odpalenie lg utils - v10f_07 ;p szło mi tak gładko, że nie mogłem uwierzyć. Potem...."najtrudniejsze" :P po zgraniu custa, wrzucenie folderu dmf. Wrzucony, poszło. ale co ukazało sie moim oczom? <shock> ! Czarny ekran i tylko otwieranie multitaskingu..od razu z płaczem na sb, że mi nie wyszło ;e i tak zakończył się dzień drugi. Dzień trzeci znowu szkoła - powrót. Lamenty do ekipy :D Dominik podsyła temat z loaderami, a ja na to wtf? co to ma być? :D no ale jakoś poszło. Wrzucone loadery, lecz moim oczkom tym razem ukazał się tylko biały napis na czarnym tle , głoszący o braku jakiegoś pliku :o no to znowu wąty na sb. Lecz, moje niedoczytanie było okrutne :D wrzucony widget, topmenu, keylock i tak okazał się mój pieerwszy motyyyw - androcookie :) ależ to była ulga...teraz to mi się takie łatwe wydaje ;e chciałbym podziękować wszystkim z ekipy za cierpliwość i niekaranie mnie warnami za spam na sb :D


Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 kwie 2011 14:54 

Rejestracja: 01 gru 2009 16:03
Posty: 1382
Pochwały: 341
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: lg g3 s
Wersja SW/OS: 5
Sieć: Play
Drugi model telefonu: LGE610/SEc905/trend
Sieć#2: T-Mobile
u mnie byl motyw black prada i widget arena i menu ;p jak zwykle prawie od razu po kupieniu telefonu haha i teraz mam go nadal o dziwo i dziala mi jako budzik haha bateria juz jedzie 3 tydzien bo tylko budzi ale znacie moj cookie.

no iphone to bylo cos ale ten zwykly a nie te wycudowane.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 kwie 2011 17:17 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
U mnie iphone był pierwszy, a potem to wszystko testowałem chyba 2 tyg po zakupie zrobiłem tuning.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 kwie 2011 20:31 

Rejestracja: 17 sie 2009 10:16
Posty: 547
Pochwały: 53
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Xperia Neo V
Wersja SW/OS: Android 2.3.4
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Z moim pierwszym tuningiem Ciacha wiązało się wiele przygód, ale i zarazem ciekawych wspomnień :E
Kiedy zdecydowałam się na zmianę motywu, byłam całkiem zielona, zatem potrzebowałam pomocy. Powstała konferencja Specjalistów (Chanka, Kradziej i Krystian), którzy próbowali jak najlepiej wytłumaczyć mi krok po kroku, jak wgrać motyw. Oczywiście, miałam problemy - nie mogłam podmienić folderu, więc Krystian zechciał zrobić to za mnie. Po wielu stresach udało się. Miałam swoje wymarzone, złote Ciacho :D
Później radziłam sobie coraz lepiej - opanowałam wgrywanie i modyfikację CUSTa, a po pewnym czasie zaczęłam kolorować Złoty Motyw na fioletowo :E
Po pewnym czasie rozstałam się z moim Cookiem i nabyłam Swifta. Z nim też wiążą się jakże traumatyczne wspomnienia ;p Otóż zechciałam zaktualizować Androida do wersji 2.1 - niestety, po udanym tuningu Cookiego, było pewne, że coś się wydarzy :E
Przy aktualizacji Androida program od LG się zawiesił i przestał reagować. Pod wpływem paniki odłączyłam kabel, czym ucegliłam swojego Swifta. Po wielu godzinach starań, z wielką pomocą Chanki (która, nawiasem mówiąc, nie miała w rękach tego telefonu) udało się go uratować. Aktualnie zaniechałam wszelkiego kombinowania z telefonem, choć chodzi mi po głowie pewien pomysł :E
Jednak na zakończenie tego nieco przydługiego wywodu, pragnę serdecznie podziękować mojej forumowej Siostrze, Chance, która była dla mnie nieoceniona pomocą przy tuningu telefonów; Kradzejowi i Krystianowi, emerytowanym już Specjalistom, którzy również zrobili dla mnie bardzo wiele oraz, oczywiście, Patrykowi vel. Pysskowi, który dostarczył mi kilka tutków i wspierał mnie mentalnie :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2011 07:35 

Rejestracja: 13 gru 2009 19:00
Posty: 1154
Pochwały: 253
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: Mi 10
Sieć: Orange
Ja nad tuningiem KP500 (nie lubie nazwy Ciacho, Cookie..) zastanawialem sie ponad pół roku. :E W koncu podiołem sie wyzwania i postanowilem cos wgrac. ;] Jakos szybko zrozumialem tuning. Bez problemu wgralem sobie motyw iPhone. xd I tak co tydzien... Aż stalo sie to.. Reset na logu. xd Łapy sie trzęsą, ale jakos mi sie udalo uratowac telefon. :E Postanowiłem sie nie bawic w tuning. xd Lecz znowu opanowala mnie chęć wgrania czegos. :E Wgralem jakiegos custa i zostawilem telefon jak byl.
Teraz mam Swifta, tez sie facham nad jego tuningiem. On tez przezyl swoje. xd Chcialem sobie czcionke zmienic, lecz cos spsulem i telefon sie nie włączal. :E Ja, jak zwylke w stresie odpalam kompa, wchodze na forum i szukam poradnika. xd Siedzialem do północy i nic. Postanowilem rano ratowac fona. Poprosiłem o pomoc Chanke, poniewaz ona juz ratowala Swifta Madie. I jakos nam sie udalo. :E Na razie nic nie wgrywam, moze kiedys cuś ztuninguje..


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2011 07:55 

Rejestracja: 22 gru 2009 15:56
Posty: 900
Pochwały: 137
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10f_05
Sieć: Orange POP
Heh aż łza się w oku kręci od tych wspomnień ;( pamiętam wszystkich którzy pomagali dulasa krystiana I innych wyjadaczy cookiego a teraz już nikt z nich nie ma tego telefonu nawet mi został no zabrany (dziewczyna mi go zabrała ) Kurdę fajnie było co chyba wszyscy się zgodzą ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 kwie 2011 09:12 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
3 dni po zakupie telefonu, 7 dni po rejestracji na forum zacząłem przygodę z tunningiem. Ileż to było strachu, potu, nerwów, niecierpliwości i oczekiwania. Cóż z tego będzie? A może coś popsuję? Nie! Na szczęście się udało, bez najmniejszych problemów. Nie istniały motywy SWF. Jedynymi dostepnymi modyfikacjiami były:
- CUST z motywem Prada'y Black (dopracowany)
- CUST z motywem Prada'y White (niedopracowany)
- wyciszenie baterii
- zmiana czcionki
- zdjęcie blokady simlock

I to był cały dostępny szał. Ale zawsze coś... możliwość przebierania w 3 różnych motywach? Marzenie, szczyt spełnienia marzeń :D A teraz wszechobecna komercja, masowa produkcja motywów, ohyda :E
Podziwiam do tej pory mojego mastera Fiedzio i osobę dla której kiedyś sam byłem masterem czyli szanownego DK (skrót starego nick'u. Ci co mają wiedzieć o kogo chodzi to będą wiedzieli).

Ray, dzięki za chwilę wspomnień :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 kwie 2011 10:08 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Później wchodziły już gry flash i aplikacje flash, każdy się starał aby być pierwszym co wrzuci coś nowego :E


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 kwie 2011 10:15 

Rejestracja: 01 gru 2009 16:03
Posty: 1382
Pochwały: 341
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: lg g3 s
Wersja SW/OS: 5
Sieć: Play
Drugi model telefonu: LGE610/SEc905/trend
Sieć#2: T-Mobile
nawet mi sie udawalo bo nasz duzy brat mi pomagal w nowosciach i nawet spolszczalem czasem motywy :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 kwie 2011 18:17 

Rejestracja: 22 gru 2009 15:56
Posty: 900
Pochwały: 137
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10f_05
Sieć: Orange POP
Ja też wrzucałem motywy o mnie się zapomina ;( a kto pamieta tego kolesi legion95


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 kwie 2011 16:54 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
ja pamiętam... zresztą pamiętam prawie każdego użytkownika forum który coś tu robi/robił


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 kwie 2011 00:32 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
no ja to ze wspomnień o tuningu to nie mam wiele ,bo jedyną rzeczą ktorą mozna nawac tuningiem w moim przypadku to ściągnięcie simlocka :E wiecej nic nie robiłem :E,no ale pamietam ze stracha mialem ,bo to był moj pierwszy kontakt z tą strona ,z poradnikiem,no i z telefonem bo zakupilem go przedpoludniem a popołudniu byłem już na tym forum,no i jakos tak sie zasiedziałem i jestem do tej pory :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 kwie 2011 09:19 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Wow bidon nie tuningowałeś nigdy swojego ciastka? Why?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 kwie 2011 10:32 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
Bał się, że gwarancję straci <rotfl>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 kwie 2011 21:19 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
gwarka i tak się nie przydała


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 kwie 2011 22:07 

Rejestracja: 05 wrz 2009 10:22
Posty: 156
Pochwały: 4
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: KP500AT_V10d
Moim pierwszym motywem był właśnie iphone. Decydowałem się tydzień , żeby to zrobić , bo bałem się , że rozwalę sobię soft'a ; ) Na szczęście wszystko się udało. Teraz mam oryginalny motyw , a sam telefon mi się już znudził , no ale nie będę go wymieniał w końcu sentyment pozostał ;D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 kwie 2011 07:55 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Ogólnie już chyba wyciągnęliśmy z cookiego co się da.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 kwie 2011 11:46 

Rejestracja: 24 lip 2010 07:24
Posty: 1225
Pochwały: 140
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: ZTE
Model telefonu: Blade
Wersja SW/OS: Android 2.2
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Springfield
niektórzy próbują jeszcze bezsensownie zresztą... udowodnić, że kp500 sam z siebie obsługuje swfy i gry bt <rotfl>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h