Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 523 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 24 kwie 2010 13:37 

Rejestracja: 01 gru 2009 16:03
Posty: 1382
Pochwały: 341
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: lg g3 s
Wersja SW/OS: 5
Sieć: Play
Drugi model telefonu: LGE610/SEc905/trend
Sieć#2: T-Mobile
nie jest tak zle :) nie wiem skąd sa takie opinie ;p no telefon jest jak kazdy inny telefon
tylko ze z cookim :

trzeba uwazac bo ma wyswietlacz duzy wiec nim nie rzucac ani nie siadac na nim

ma duzy wyswietlacz wiec zuzywa energie (to nie wina telefonu ze ktos ustawi jasnosc na 100 % jak potrzeba tylko 60 %)

no trzeba dac na ekran folie ochoronna bo przeciez nie da sie uniknac rys.

no i cookie jest "mocniejszy" od Corby ale corby ma te obudowy ;/ no lepiej jak wezmiesz kp500 czy 501 bo z poradnikami z forum sam go sobie zrobisz nawet i nie potrzeba serwisu. ;p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 24 kwie 2010 14:35 

Rejestracja: 24 kwie 2010 10:05
Posty: 6
tak szczerze wystraszyły mnie opinie o serwisie;) wczesniej miałem nokie n70 i to był pancerny tel;p a chciałem sprobowac czegos z dotykowym;p poki co nie moge sie przyzwyczaic do pisania sms ;) i o uwazaniu na ekran wiem:) a co do baterii nie wiem bo dopiero rano naładowałem. dzieki za rady:) moze bedzie działał:PP


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 24 kwie 2010 14:52 

Rejestracja: 29 mar 2010 10:32
Posty: 39
Pochwały: 1
Wersja SW/OS: KP500AT_V10b
Może nie jestem w temacie ale chciałem dzwonek od LG tak jak każdy zna dzwonek od Sony Ericssona jeśli jest taki dzwonek istnieje to poproszę o link.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 03 maja 2010 21:24 

Rejestracja: 24 kwie 2010 10:05
Posty: 6
a mam takie pytanie, czy Wam w Cookim przy dotykaniu tez sie ugina wyświetlacz delikatnie? bo mi sie wydaje ze cos bardziej mi sie ugina po 2 tyg uzytkowania niz od nowosci..


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 03 maja 2010 23:37 

Rejestracja: 18 lut 2010 13:28
Posty: 54
Pochwały: 9
Wersja SW/OS: T 101
Oczywiście ,że się ugina :-) na tym polega jego działanie to ekran oporowy gdyby się nie uginał wtedy by nie działał, mam go już kilka miechów i nie zauważyłem jakiś zmian w uginaniu się wyświetlacza


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 04 maja 2010 08:26 

Rejestracja: 24 kwie 2010 10:05
Posty: 6
a czy czuc taką jakby przestrzeń pod ekranikiem? ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 07 maja 2010 11:28 

Rejestracja: 29 mar 2010 10:32
Posty: 39
Pochwały: 1
Wersja SW/OS: KP500AT_V10b
Jaką przestrzeń :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 08 maja 2010 12:22 

Rejestracja: 12 mar 2010 10:25
Posty: 12
Pochwały: 2
Jeśli chodzi o baterię to jest OK ;)
Mogę sobie spokojnie 2 filmy pełnometrażowe obejrzeć wiedząc, że wytrzyma <brawo>
Czasu czuwania (dłuższego) nie testuje bo ja mam nawyk ładowania baterii codzień, ale jeszcze nigdy mi tel nie padł 24h napewno trzyma więc.

Najgorzej jest z smsami bo nie wiem czemu ale jak na t9 się pisze to jak klawisz nie wciśnie się to następna próba jego wciśnięcia kasuje całe zdanie.

O wyświetlaczu: jest bardzo dobry i aż 3 cale więc filmy z napisami w dobrej jakości bardzo dobrze widać.
Wadą jest, że przy dużym nasłonecznieniu jest prawie nieczytelny.

Następne coś co ja za wadę uważam jest brak możliwości podpisania kanału stacji radiowej(jest tylko ch1 ch2 itp.)

Aparat robi zdjęcia ok jak na 3mp bez flasha i z małym obiektywem jakość jest tak w miarę(w końcu to nie aparat cyfrowy)

-- 08 Maj 2010 13:28 --

Jeszcze jedno.
Takie Bardzo krytyczne uwagi odnośnie wielu telefonów od osób które zapewno telefonu nie posiadają o kant ***py można potłuc <foch>

Bo myśli sobie ktoś, że jak sobie napisze negatywa to jest fajny i ważny a jak wiecie tak nie jest <brawo>

Inne kwestie często wynikają z braku znajomości tematu/ telefonu :D
Ostatnio kumplowi powiedziałem, że nie ma symbiana on mi na to, że ma symbiana, wersja windows Mobile <hahaha>

*** Coco
z tą pupą to mogłeś się powstrzymać


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 10 maja 2010 18:12 

Rejestracja: 09 maja 2010 13:38
Posty: 1
Super telefon, nie zwracam uwagi na baterie, zawsze chciałem mieć dotykowy telefon i nie wymienił bym go na żaden inny. :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 19 maja 2010 17:01 

Rejestracja: 30 lis 2009 22:29
Posty: 119
Pochwały: 8
Wersja SW/OS: v10e
Telefon ten dzwoni i sms'uje (oczywiście ni robi tego sam xD) ponad to ma jeszcze radio i mp3 i dotykowy ekran! Nic do szczęścia nie potrzebuje więcej.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 20 maja 2010 21:20 

Rejestracja: 19 maja 2010 11:30
Posty: 222
Pochwały: 49
Wersja SW/OS: Samsung S533
Zwlekałem, chociaż od początku przypadł mi do gustu... no i mam! Pierwszy dzień i jestem w szoku, ponieważ mimo tylu opinii, że telefon jest kiepski, to ja się z nimi nie zgodzę. Podejrzewam, że pisały to osoby, które nigdy nawet nie trzymały Ciacha w ręku. Ma wszystko co do szczęścia mi potrzeba i nie mówmy już o dzwonieniu czy sms'owaniu, ponieważ to nie jest Alcatel One Touch Club+ z ubiegłego wieku ;)

Ps. niecały pierwszy dzień za mną, a ja zdążyłem po aktualizacji softu na nowo założyć sobie simlocka, i już go ściągnąłem, hehe :lol:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 25 maja 2010 18:02 

Rejestracja: 25 maja 2010 17:53
Posty: 2
miałam problem zwybraniem telefonu ponieważ miałam do wybrania 2 telefonki Samsung Avila lub LG cookie
wybrałam cookie ponieważ jest ładny łatwy w obsłudze i naczytałam sie wiele pozytywnych komentarzy,bateria trzyma mi przy częstym używaniu 1 dzień góra półtorej dnia a przy małym używaniu 2 dni. :cry:
Jestem zadowolona z wybory tego telefonu.: )
DLAMNIE APARAT JEST ZAJEBIS** NIEWIEM CO WY OD NIEGO CHCECIE <tak>


Ostatnio zmieniony 30 maja 2010 12:43 przez AGAM1996, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 28 maja 2010 17:20 

Rejestracja: 28 maja 2010 17:12
Posty: 3
Ja tak naprawdę kupię za 3 dni Cookie'go i szczerze mówiąc trochę się przestraszyłam po tych Waszych opiniach na temat baterii a ja, jak każda nastolatka lubię się bawić telefonem więc obawiam się o tą baterię. Telefonu jeszcze w ręce nie trzymałam, bo dziś podjęłam decyzję kupna tego telefonu, ale bardzo mi się podoba bo widziałam go kilka razy. Tylko mam pytanie, czy są w tym telefonie aplikacje typu Twitter czy Facebook ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 29 maja 2010 08:39 

Rejestracja: 04 kwie 2010 11:13
Posty: 15
Wersja SW/OS: V10e
Czy baterie można dokupić np. na allegro?? Mam ten telefon już z pół roku i bateria mi nie trzyma nawet 2 dni... maximum 1 przy minimalnym używaniu (0 muzyki)

// Coco

a nie latwiej wejsc na allegro i wpisac : bateria kp500 ?? ;/ zamiast pisac post i to jeszcze w zlym temacie. tu sa opinie o tel a nie pytania do niego.


-- 29 Maj 2010 10:31 --

Sory :<


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 29 maja 2010 18:41 

Rejestracja: 27 wrz 2009 16:48
Posty: 227
Pochwały: 51
+
-dużo funkcji ,lecz niekiedy niepotrzebnych
-ładnie wyglądające ,przejrzyste menu
-nawet dobry aparat,w dzień mi wychodzą dośc dobre zdjęcia :)
-Qwerty
-
-słaba bateria
-brak motywów (bez grzzebania)
-brak BT w grach
-szkoda że nie ma Wi-Fi

W sumie to telefon za którego nie trzeba płacic krocie, a przy tym ładnie wygląda i zawiera dużo funkcji xd


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 31 maja 2010 13:53 

Rejestracja: 11 lut 2010 18:14
Posty: 36
Wybrałem ten tel ponieważ ma rysik! to przeważyło wybór po miedzy avilla a cooke!!!
Tel niczego sobie, ale szału nie ma, np aparat!!! Wcześniej miałem SE K550i i chciałem krótko jeszcze powiedzieć że odtwarzacz mp3 jest kiepski w obsłudze.
Niestety nie miałem wcześniej w ręku avilli nie wiem jakie ma funkcje i menu :(


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 01 cze 2010 19:10 

Rejestracja: 01 cze 2010 13:30
Posty: 33
Pochwały: 1
Wersja SW/OS: v10e
a ja powiem tak,jestem z kp500 zadowolony;) mialem se w890i,następnie kupilem ciacho-ale ostatecznie po 2 miesiacach odstawilem je do pudelka i na szafke;] kupilem se p1i,uzytkowalem go 3 miesiace po czym powrocilem do ciacha;] jest to prosty telefon,idealny do korzystania z podstawowych funkcji telefonu,czyli dzwonienie i pisanie esow;]
bateria trzyma te 3 dni i ogolnie to chyba dobry rezultat.
Ogolna ocena to 7/10,jak najbardziej polecam;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 04 cze 2010 18:17 

Rejestracja: 28 maja 2010 17:12
Posty: 3
ja mam już od 3 dni Ciacho no i nie jest źle ale nie rewelacja. To prawda bateria kiepsko trzyma, aparat równiez nie jest jakiś extra. Ale ogólnie jest spoko, nie zacina się


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 04 cze 2010 18:54 

Rejestracja: 01 cze 2010 13:30
Posty: 33
Pochwały: 1
Wersja SW/OS: v10e
za taka cene to nie ma zadnego telefonu ktory uznawany bylby za rewelacje;p ale mimo wszystko uzywam tego telefonu,a odeslalem na urlop se p1i ktory jest o wiele lepszym telefonem biznesowym;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 05 cze 2010 08:59 

Rejestracja: 02 cze 2010 20:34
Posty: 59
Pochwały: 1
Wersja SW/OS: V10e
Większość ludzi narzeka na ten telefon ja go otrzymałem jakieś 5 dni temu i nie mam nic do tego telefonu,a jeśli chodzi o baterie to ładowałem ja dopiero wczoraj(04.06).A gdy 1 raz włączyłem ten telefon miał on 2 kreski czyli wychodzi na to ze przez 4 dni zył mi na 2 kreskach :). A normalnie używam tego telefonu jak każdy zapewne,moim zdaniem nie jest to winaTELEFONU tylko tego kto go używa.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 523 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h