Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 523 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 12 cze 2010 10:32 

Rejestracja: 06 cze 2010 11:07
Posty: 1
Bateria mi wytrzymuje mi powyżej 2 dni a dzwonie, pisze sms, gram ,słucham muzyki ,więc się nie dziwię ;ppppppp


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 12 cze 2010 16:28 

Rejestracja: 10 cze 2010 11:45
Posty: 12
Minusy tego telefonu są takie że przy wysokich temperaturach ekran słabo reaguje, ubogi korektor dźwięku w odtwarzaczu muzyki, brak flesha i nie można używać słuchawek i ładowarki w 1 momencie. Plusy to duży ekran, dobrze zasięg łapie, tani i prosty w obsłudze.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 13 cze 2010 13:53 

Rejestracja: 08 lis 2009 15:47
Posty: 1827
Pochwały: 296
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: HTC10
Wersja SW/OS: Android 7.0
Sieć: Play
hxy pisze:
ekran słabo reaguje


To jest normalne, gdyż ekran jest wykonany techniką oporową.

Cytat z Wikipedii.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 16 cze 2010 08:47 

Rejestracja: 16 cze 2010 08:30
Posty: 5
Witam jestem od niedawna użytkownikiem lg cooki i porządnie się zastanowiłem przed zakupem tego telefonu w mixplus i jestem zadowolony żeby nie zapeszać i przeglądam to forum i dziwi mnie ciągły problem z waszymi bateriami mam pytanko czy ci co im bateria trzyma 2 dni to non stop siedzą w telefoni i w nim grzebią jak tak to co tu dziwnego? a jak nie to czy wy czasem nie formatowaliście baterii tak jak to się kiedyś robiło że trzymało się baterie 12h x 3 na wyłączonym telefonie? bo jak tak to gratuluje inteligencji i się nie dziwcie że macie zrypana baterie a jak nie siedzicie non stop w telefonie i ładowaliście normalnie baterie pierwsze 3 razy tak jak to się robi z nowymi bateriami (nie formatować!!!) to należy zgłosić baterie na gwarancji jest to 6 miesięcy od dnia zakupu.

//patrykk147
Formatowanie baterii nie uszkodzi jej. Telefon w tej baterii po naładowaniu odcina prąd dochodzący do niej. Nie ma się czym martwić. A winą krótkiego trzymania baterii jest bardzo mała pojemność


//Damon
Bardzo mała pojemność, a jednak potrafi trzymać nawet do 10 dni ;) Mi średnio trzyma 6 dni, baterii nie formatowałem bo i po co skoro nawet się nie da :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 23 cze 2010 22:20 

Rejestracja: 04 wrz 2009 19:54
Posty: 2
Dzis skonczył sie jego żywot xD LG KP500 mialo zderzenie ze scianą. Niejestem z niego zadowolony

-mulił soft
-ekran "wciskany" a nie dotykowy

+plusem w tym telefonie była jego wytrzymałość (był rzucany kopany i bity i nic ;D dopiero dziś [przyznaje - rzuciłem z całej siły :D ] sie wyłączył i już się niewłącza) xD


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 28 cze 2010 23:23 

Rejestracja: 21 cze 2010 21:11
Posty: 17
Wersja SW/OS: nie mam pojęcia
Lemoniada pisze:
tak no duzy wystwietlacz to i duze zużycie energii ale chyba produkując taki telefon,robiąc testy itd widzą co sie dzieje:/

miałem wczesniej jeszcze nokie N73 tam tez był spory wyświetlacz do tego symbian i glosniki stereo i bateria mi trzymała na luzie 4 dni. Naprawde pierwszy i ostatni raz zainwestowałem w telefon LG:/


ja tak samo tylko pomędzy N73 a KP500 była nokia 6151 (nie polecam nikomu) i szczeże wole KP500 z wieku przyczyn


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 20 lip 2010 12:04 

Rejestracja: 24 kwie 2010 10:05
Posty: 6
noo i Cookie sie sypnął po ponad 2 mies uzytkowania.. poszedł soft..często sie wieszał, wysyłałem sms do jednej osoby a raport pokazywał ze dostarczono do 2;/ poszedl do serwisu.. teraz załuje ze nie zakupiłem Avilli:)
a nie wiecie? dlugo w serwisie trzymają?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 27 lip 2010 00:30 

Rejestracja: 28 paź 2009 20:46
Posty: 126
Pochwały: 47
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Ten telefon to kibel, to jest moje zdanie jednak gdybym miał jeszcze raz wybierać to bym wziął cokolwiek tylko nie ten telefon. Nawet taką nokie 3310 przynajmniej bym sianka trochę zaoszczędził a nie wyrzucił w błoto poprzez zakup tego szmelcu. Wolny mulący syf zanim włączę muzykę to zdążę szału dostać ekran oporowy a nie pojemnościowy chociaż może nie ta cena ale to na pewno jest wada i można tak bez końca wymieniać faktem jest, że ten tel. jest ładny i to w zasadzie kusi znaczną część osób szukającej komórki potem wiele osób jest nie zadowolonych ;/ , taka prawda :|

P.S
Wystarczy spojrzeć ile tego badziewia leży w komisach i wszystko jasne ...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 27 lip 2010 08:52 

Rejestracja: 16 lip 2010 11:36
Posty: 135
Pochwały: 1
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: Wildfire S
Sieć: Orange
Zakupiłam Ciasteczko 16 lipca br. i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona. bateria trzyma 5 dni - przy dość dużym użytkowaniu ( muzyka, smsy, rozmowy) ładny, zgrabny, leciutki. Przyznam, że jakieś 1.5 roku temu byłam (niestety) posiadaczką LG Shine, nie ukrywam, po tym telefonie zraziłam się do telefonów tej firmy, ale gdy byłam w salonie, powiedziałam sobie " Raz kozie śmierć, zaryzykuję " No i jak widać, nie zawiodłam się. Przyznam, że aparat mógłby być troszeczkę lepszy, ale i ten daje rady :) Głośne mp3, przejrzyste menu, mi jeszcze nawet raz się nie zaciął, ani nie zamula, ja nie wiem na co niektórzy z Was narzekają. To jest chyba najlepszy telefon, jaki do tej pory miałam przyjemność użytkować. Po ostatnim telefonie, jakim był SE W205, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Ciastkiem :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 08 sie 2010 17:24 

Rejestracja: 08 sie 2010 17:05
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: kp501at_v10i
:D Witam nie dawno dokonałem zakupu lg kp501 kolor czarno-srebrny <tak> i musze powiedziec ze gorąco polecam ten telefon :!: , ekran jest bardzo czuły i czysto odtwarza muzykę w dobrej jakości <tak>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 08 sie 2010 17:26 

Rejestracja: 04 sie 2010 13:06
Posty: 128
Pochwały: 9
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: MyPhone
Wersja SW/OS: KP501AT_V10F
Sieć: Orange POP
Super Telefon


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 08 sie 2010 18:09 

Rejestracja: 04 lut 2010 16:41
Posty: 847
Pochwały: 55
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: V10F_07
Dla mnie ten telefon pasuje, mam go po tuningu ostrym xd
wszystko śmiga zero zaćinek
po odchudzeniu
szczerze polecam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 08 sie 2010 20:01 

Rejestracja: 15 maja 2010 11:40
Posty: 128
Pochwały: 5
Wersja SW/OS: V10F_07
Ja tak jak De4M0nS :D po tuningu ten telefon jest miodzio :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 09 sie 2010 18:47 

Rejestracja: 30 lip 2010 19:00
Posty: 39
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10b
Sieć: T-Mobile
lukas881 pisze:
P.S
Wystarczy spojrzeć ile tego badziewia leży w komisach i wszystko jasne ...


... To ciebie rozczaruję, ponieważ u mnie w serwisie musiałem czekać na zamówienie dla mnie tego ciacha bo już ich nie było :D

Ja to ciasteczko polecam mimo że mam soft V10b to mi wszystko szybciutko hula jak ta lala ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 09 sie 2010 19:53 

Rejestracja: 09 lip 2010 15:47
Posty: 11
Pochwały: 1
Wersja SW/OS: v10e
drugiego dnia musialem zmieniac softa bo siadl oryginalny... telefon uwazam za jeden z gorszych na rynku dotykowych. jedyne co na + to cena i latwosc naprawy


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 09 sie 2010 19:58 

Rejestracja: 25 lis 2009 14:48
Posty: 2768
Pochwały: 718
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: GALAXY S23 ULTRA
Wersja SW/OS: Anadroid 14
Sieć: Orange
Ciekawe co byś powiedział rok temu... na rynku co chwilę jakiś fon idzie w kąt, a na jego miejsce idą inne fony :] Tak więc takiego tłumaczenie to ja nie uznaje, ale to tylko moje zdanie ;p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 10 sie 2010 09:45 

Rejestracja: 05 wrz 2009 10:22
Posty: 156
Pochwały: 4
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: KP500AT_V10d
123321qwerty123321 pisze:
Dzis skonczył sie jego żywot xD LG KP500 mialo zderzenie ze scianą. Niejestem z niego zadowolony

-mulił soft
-ekran "wciskany" a nie dotykowy

+plusem w tym telefonie była jego wytrzymałość (był rzucany kopany i bity i nic ;D dopiero dziś [przyznaje - rzuciłem z całej siły :D ] sie wyłączył i już się niewłącza) xD


Dużo razy nim rzucałeś?... No wiesz tak codziennie xD ?
Bo jeśli tak to przynajmniej będę spokojny , że mi się telefon nie rozwali ; )
Chociaż muszę przyznać , że z 6-7 razy mi już Ciastko spadło i poza tym , że trochę obudowę obiłem to wszystko działa.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 11 sie 2010 07:00 

Rejestracja: 16 lip 2010 11:36
Posty: 135
Pochwały: 1
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: Wildfire S
Sieć: Orange
Moje Ciacho też zaliczyło kilka upadków, ale na szczęście nie były to jakieś duże wysokościi, najczęściej z łóżka na podłogę :) Ale jak na razie, to jest wszystko w jak najlepszym porządku :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 13 sie 2010 00:33 

Rejestracja: 12 sie 2010 23:01
Posty: 23
Płeć: Kobieta
Wersja SW/OS: niewiem
Ja nie mam żadnych uwag, zastrzeżeń itp.
fon jak dla mnie jest elegancki, poręczny i w dobrej cenie.
Nie wiem czy ktoś tak sądzi ale wydaje mi się że ma go więcej kobiet niż facetów.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Opinie
PostZamieszczono: 14 sie 2010 11:41 

Rejestracja: 11 cze 2010 09:15
Posty: 11
Płeć: Kobieta
Wersja SW/OS: V10f
123321qwerty123321 pisze:
Dzis skonczył sie jego żywot xD LG KP500 mialo zderzenie ze scianą. (...) dopiero dziś [przyznaje - rzuciłem z całej siły :D ] sie wyłączył i już się niewłącza) xD

Nie lepiej było sprzedać? Przynajmniej cos byś z tego miał. Jak dla mnie niszczenie własnego sprzętu specjalnie - zupełnie niezrozumiała rzecz.

Mam swoj telefon (KP500) trzy miesiące, i jestem z niego zadowolona. Ale poczekam, popatrzę i wypowiem się na ten temat po roku użytkowania. Wtedy zobaczymy :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 523 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h