Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 27 lis 2012 20:31 

Rejestracja: 17 lis 2010 18:24
Posty: 37
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: MyPhone
Sieć: Orange
Witam, znam już się trochę na tym, szukałem w internecie, ale jednak wolę zapytać tutaj, bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, a bardzo mi zależy. Wczoraj jeszcze wszystko działało, na kartę pamięci itp przez kabel usb przesyłało. Ale od dzisiaj nic nie działa, a raczej nie wykrywa. Tzn. wykrywa, ale jako ładowarkę. Pamięć masowa jest, w komputerze nic nie grzebałem, ale jednak myślę, że musiałem coś pomieszać używając telefonu jako latarkę. Klika się nie to co trzeba byleby świeciło, pewnie moja wina. Ale raz już tak zrobiłem i rozwiązałem problem, a teraz grzebałem i już nie wiem. Proszę o szybką pomoc za którą z góry dziękuje :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 lis 2012 16:17 

Rejestracja: 09 lip 2010 14:59
Posty: 658
Pochwały: 89
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy Note II
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Samsung Galaxy Mini2
Sieć#2: Heyah
pobierz sterowniki


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 lis 2012 16:49 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Na telefonie masz takie kręcące się strzałki czy pulpit i ładowanie kiedy podłączasz do kompa ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 lis 2012 18:24 

Rejestracja: 17 lis 2010 18:24
Posty: 37
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: MyPhone
Sieć: Orange
BigBoy™ pisze:
Na telefonie masz takie kręcące się strzałki czy pulpit i ładowanie kiedy podłączasz do kompa ?

Po prostu pulpit, mogę robić wszystko to, co normalnie. Telefon wie, że mam USB, bo jak np. przestawiam pamięć masową, to mówi, aby odłączyć kabel USB. Ładowania nie mam, ale pulpit jest.
Pafel™ pisze:
pobierz sterowniki

To działało, więc to nie wina komputera ani sterowników, wszystko działało i wykrywało, przez 2 lata od kiedy mam ten telefon działało bez zarzutu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 lis 2012 19:15 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Wcale tak nie jest. Jak klikasz pamięć masową to się wyświetla ekran u góry czerwone i napis Pamięć masowa USB, na środku obrazek ze strzałkami i pod spodem Połączono, na samym dole klawisz Anuluj. Jeśli tego nie ma to połączenie zrywa na przykład zepsuty kabel USB który lubi się często psuć szczególnie jak się go zwija miliony razy.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 lis 2012 22:42 

Rejestracja: 17 lis 2010 18:24
Posty: 37
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: MyPhone
Sieć: Orange
Czyli się zepsuł ? Miałem tak kiedyś, i wystarczyło coś w opcjach zmienić (nie, nie chodzi o pamięć masową w tamtym przypadku) i działało ;/ Jak podłączam, słychać "pipip", jak zawsze przy normalnym podłączaniu.
Ewentualnie, możliwe, że po prostu z komputera usunęło się oprogramowanie/sterownik wykrywający USB. Jednak po podłączeniu nic nie pokazuje. Jeśli jest taka możliwość, to jak można ponownie takie coś zainstalować ? Nie wykrywa mi urządzenia itp, bo już to próbowałem.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 lis 2012 20:23 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Komputer nie ma nic do tego. Równie dobrze możesz telefon do radia z gniazdem usb podłączyć w trybie pamięci masowej i będzie działać jak Pendrive. Radio chyba nie potrzebuje sterowników co nie ? ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 lis 2012 23:34 

Rejestracja: 17 lis 2010 18:24
Posty: 37
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: MyPhone
Sieć: Orange
BigBoy™ pisze:
Komputer nie ma nic do tego. Równie dobrze możesz telefon do radia z gniazdem usb podłączyć w trybie pamięci masowej i będzie działać jak Pendrive. Radio chyba nie potrzebuje sterowników co nie ? ;]

Ale raczej na pewno coś pogrzebałem w telefonie, ale nie wiem co. Kabel jest sprawny, na pewno.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 lis 2012 18:58 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Jak podłączasz to wyświetla ci się okienko z wyborem pamięć masowa ? Jak nie to w ustawieniach ustaw tryb połączenia na zawsze pytaj.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 lis 2012 19:06 

Rejestracja: 17 lis 2010 18:24
Posty: 37
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: MyPhone
Sieć: Orange
BigBoy™ pisze:
Jak podłączasz to wyświetla ci się okienko z wyborem pamięć masowa ? Jak nie to w ustawieniach ustaw tryb połączenia na zawsze pytaj.

Ani to, ani to. Próbowałem już tego. Nie pyta.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 gru 2012 12:59 

Rejestracja: 04 wrz 2012 20:09
Posty: 2
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP 500
Sieć: Orange
Sieć#2: Play
Ja mam to samo co założyciel tematu. Tyle, że u mnie często jest tak, ze albo podłączenie usb telefon wykrywa ładowanie, albo mi wyskakuje białe okienko, jak do wyboru opcji połączenia usb, tyle że puste i w tym momencie telefon mi się zawiesza. Wydaje mi się, że jest to raczej problem styków w kablu usb. Gdyby były zepsute styki w gnieździe telefonu, to pewnie nawet by się nie ładował. To raczej wina kabla a konkretnie styków we wtyczce od strony telefonu. Może zerknij, czy nie dostały się tam jakieś paprochy itp. Ewentualnie wyjmij kartę pamięci z telefonu i spróbuj dopiero podłączyć telefon, bo może to być wina zapchanej karty pamięci. Pozdro Boys ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h