Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 26 paź 2011 14:27 

Rejestracja: 26 paź 2011 13:29
Posty: 3
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP 501
Drugi model telefonu: Brak
Witam wszystkich. Mam problem z telefonem LG KP501 a dokładniej z pamięcią masową. Po podłączeniu tego telefonu do komputera nowym oryginalnym kablem, nie widać ów tej pamięci(telefonu) słychać tylko dźwięk z komputera że urządzenie jest podłączone, w menedżerze urządzeń jest coś nie tak(wykrywa nieznane urządzenie) oraz wyskakuje dymek z informacją że nie wykryto... co dziwniejsze gdy sprawdzam wersję softu przy pomocy LGMobile update wszystko działa poprawnie(wykrywa poł. z telefonem, model tel. oraz soft że jest najnowszy) sterowniki, oraz sam program zassałem ze strony producenta i zainstalowały się poprawnie(Windows 7), w telefonie "pamięć masowa" włączona na stałe, ale nie wiem czemu, jak zaznaczę opcje "zawsze pytaj" to nic się nie dzieje ani w telefonie ani na ekranie komputera. Jeczsze taka rzecz: jak coś załapie to telefon sam się rozłańcza i podłańcza co parę sekund, przypominam że podłączenie LGMobile z PC Suitie w telefonie działa poprawnie. Moim zdaniem to raczej nie gniazdo telefonu, bo ładowarka i słuchawki działają normalnie... nie wiem o co w tym chodzi :P . Sorki, że się tak rozpisałem, no ale postarałem się to opisać jak najlepiej i nie wiem co z tym zrobić. Czekam na sugestię z waszej strony :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 paź 2011 16:33 

Rejestracja: 30 gru 2009 22:07
Posty: 3722
Pochwały: 374
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: D821
Wersja SW/OS: CM11
Sieć: Play
Może wgraj inną wersję oprogramowania (np. V10F_07). Jeśli nie pomoże to wina może leżeć po stronie komputera, ale podejrzewam tylko brak sterowników. Chociaż to dziwne bo do pamięci masowej sterowniki posiada system, ale różnie to ze sprzętem już bywa :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 paź 2011 10:53 

Rejestracja: 26 paź 2011 13:29
Posty: 3
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP 501
Drugi model telefonu: Brak
jak pójdzie ta inna wersja oprogramowania to dam znać(mam na kompie, ale to chyba do 500tki? KP500AT-00-V10f-EUR-XXX-OCT-23-2009+7.bin) będę próbował programem GSMMulti, ale dzisiaj jak wyjąłem kartę pamięci, to po podłączeniu tego telefonu zaczęły się dziać dziwne rzeczy... mianowicie: zaznaczyłem w menu telefonu "zawsze pytaj" jw. fakt pokazuje mi się już te menu z wyborem "trybu połączenia usb" ale w między czasie wyskakuje na ekranie komputera dymek "nie rozpoznano urządzenia USB" ok, pomijam tę informację, wchodzę w pamięć masową w telefonie i tak... wyświetla mi się informacja "Połączono" i po dosłownie sek. może dwie sekundy, że "Rozłączono" i tak "w koło wojtek" jw.
Ps. Skoro myślisz, że to sterowniki to wszystko możliwe... ale może na kompie, niby zainstalowane pomyślnie, a gdy wchodzi się w menedżera urządzeń to zdziwienie: "nie znane urządzenie" czyżby te sterowniki usb które są na stronie producenta nie obsługiwały Windows 7 albo odwrotnie? Nie wiem. Problematyczny ten LG.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 paź 2011 14:21 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Jak już w bin, to wgraj V10D.bin ...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 paź 2011 16:18 

Rejestracja: 26 paź 2011 13:29
Posty: 3
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP 501
Drugi model telefonu: Brak
Hmm chyba coś nie tak ze sprzętem, bo LGMulti też rozłącza, wszystko zainstalowałem, UsbMap_V01 wykryło, ale już sam program nie wykrywa telefonu: błąd "Comport open error" wydaje mi się, że to wina tego samoczynnego rozłączania i włączania telefonu.. przy instalacji softu, nie wiem chyba go zrzucę z dziesiątego piętra :P bo serwis pewnie "zażyczy sobie" dobrze, że w ogóle działa :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 paź 2011 19:02 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
albo kabel, albo mainboard padnięte ... sprawdź inny ORYGINALNY kabel od Ciastka, jeżeli będzie to samo - padnięty mainboard.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h