Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 11 lip 2013 15:58 

Rejestracja: 11 lip 2013 15:41
Posty: 10
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Nokia 6300
Sieć#2: Plus
Witam was wszystkich. Otóż w moim ciasteczku nie wyszukuje w ogóle sieci. Napewno wiele tych modelów ma taki sam problem co ja. Dodam tylko iż ze slotem na kartę SIM jest wszystko wporządku. Na ręcznym wyszukiwaniu sieci znajduje sieć Play i Orange 2G jednak nie można wybrać którejś z nich bo są jakby to powiedzieć "szarym napisem" się wyświetlają. Przypuszczam że jest to wina softu. (Telefon z plusa). Miał ktoś podobny przypadek jak mój i jak to rozwiązał? <shock> Dodam że może pomógł by nie brandowany soft. :) ;>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 lip 2013 19:50 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Ah te domysły. Ciekaw jestem w jaki sposób wykluczyłaś slot na kartę SIM oraz samą kartę że wysnuwasz takie wnioski. Nawet bez karty też wyszuka ci sieci i też będą na szaro ciekawe dlaczego ;d
A niebrandowany soft jest o tyle lepszy od brandowanego że nie ma obrazków, dzwonków i konfiguracji od operatora (bardzo poważne zmiany ;]).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 lip 2013 19:20 

Rejestracja: 11 lip 2013 15:41
Posty: 10
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Nokia 6300
Sieć#2: Plus
Karta SIM jest wporząsiu. Na innym telefonie śmiga aż miło. "Ciekaw jestem w jaki sposób wykluczyłaś slot na kartę SIM oraz samą kartę"----> Drogi "specjalisto" BigBoy. Może i jestem kobietą ale nie jest tak że na telefonach się nie znam. Jaka głupota bez karty sim nie wyszuka ci sieci!!!!! bo skąd sobie ją weźmie???


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 lip 2013 22:25 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Karta to tylko numer. Sieć istnieje cały czas i telefon może pokazać jakie są dostępne nadajniki. Możesz łatwo zauważyć że pomimo iż masz kartę z Plusa wyświetlają się tam także inne sieci.
Skoro karta działa w innym telefonie to jest sprawna i warto było to uwzględnić na samym początku.
Dalej niestety nie jest wykluczony temat slotu na karty sim.
Ale skoro się upierasz to daję kilka linków do różnych niebrandowanych softów do KP500.
Polska 2009-12-08
EU 2009-07-27
Bałtyk 2010-03-26
Życzę powodzenia i miłego flashowania.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lip 2013 11:37 

Rejestracja: 11 lip 2013 15:41
Posty: 10
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Nokia 6300
Sieć#2: Plus
Dziękuję za pomoc. Dodam tylko że gubi sieć w przypadkach gdy nie ma mnie obok włączonego internetu. Jak jest on włączony to jest sieć do pełna. Wina leży po stronie albo anteny albo przestarzałego oprogramowania. :) Pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h