Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Wideo Poradnik - viewtopic.php?f=5&t=13253
Poradnik 3w1 - viewtopic.php?f=5&t=1806
Loadery - viewtopic.php?f=5&t=13909
Reset na logo LG - viewtopic.php?f=5&t=7217
Odchudzanie Cust - viewtopic.php?f=5&t=12695
Softy/Custy do pobrania - viewtopic.php?f=228&t=18364
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 02 sie 2010 20:56 

Rejestracja: 02 sie 2010 20:49
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
dostałem ten telefon w erze na przedłużenie umowy, wydawał się fajny na początku, ale ma kilka wałków, które mnie ostro wkurzają:

odtwarzacz:
-nie widzi okładek, chociaż w galerii zdjęć są!!
-w żadnym trybie ('a', '1' etc) NIE ODTWARZA WG KOLEJNOŚCI TRACKÓW!! mogę sobie przełączać do woli, a on zawsze matoł po alfabecie!!! mimo tego że widzi wszystkie tagi!!! jak wejdę we właściwości utworu (pliku), to widać która ścieżka, tytuł, album wykonawca, ale i tak zawsze po alfabecie odtwarza!!!

ekran szybkiego wybierania (drugi pulpit) jako szybkie wybieranie mam na amen ustawioną jako pierwszą pocztę głosową, i nie mogę jej stamtąd usunąć. MIMO TEGO NA EKRANIE SZYBKIEGO WYBIERANIA NIE MA TEGO SKRÓTU!! ZACZYNAJĄ SIĘ OD NRu 2!! PARANOJA!! I NIE DA SIĘ TEJ POCZTY WRZUCIĆ NA TEN PULPIT, AARGH!!

przeglądarka internetowa:
JEDEN WIELKI DRAMAT~!!

//ToniX
Nie pisz Caps Lockiem! Rozumiem, że byłeś sfrustrowany, ale przecież nie jesteśmy ślepi!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 sie 2010 21:04 

Rejestracja: 06 lut 2010 11:40
Posty: 292
Pochwały: 55
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: G8X Thinq
Wersja SW/OS: Android 13 Pie
Sieć: Play
Sieć#2: Inna
Jezeli chodzi o okladki to na 100 % czyta. Musza one byc juz w pliku .mp3 a nie w galerii zdjec (polecam program na kompa do dodawania tagów i okladek Mp3tag.exe), Przegladarka jest kijowa ale wystarczy pobrac opere mini. Jest duzo szybsza.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 sie 2010 21:51 

Rejestracja: 02 sie 2010 20:49
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
okładki pół biedy, ale czemu on zupełnie olewa numerację tracków?? są dwa tryby: alfabetyczny i po numerach, ale co bym nie włączył zawsze idzie po alfabecie, od A do Z , jakaś lipa.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 sie 2010 08:47 

Rejestracja: 06 lut 2010 11:40
Posty: 292
Pochwały: 55
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: G8X Thinq
Wersja SW/OS: Android 13 Pie
Sieć: Play
Sieć#2: Inna
Jak wziales "wszystkie utwory" to ci wyswietla wszystkie pliki muzyczne z telefonu. Skoro masz tagi w swoich mp-trójkach to wejdz w menu-rozrywka-muzyka i tam mozesz sobie wybrac opcje wg wykonawcy lub albumu..


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 sie 2010 22:29 

Rejestracja: 20 wrz 2009 16:14
Posty: 559
Pochwały: 73
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f_07
Sieć: Play
Na pocztę głosową możesz zadzwonić naciskając panel wybierania (na pulpicie, pierwsza ikonka z lewej, na dole) i przytrzymując długo 1.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 sie 2010 16:58 

Rejestracja: 09 sty 2010 13:40
Posty: 98
Pochwały: 14
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V11b
Sieć: Plus
A tryby odtwarzania to nie to co pandonek myśli - po alfabecie i po numeracji.
To jest:
A - powtórz wszystko
1 - powtórz utwór


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 sie 2010 14:10 

Rejestracja: 23 mar 2010 18:49
Posty: 96
Pochwały: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: L7 II
Wersja SW/OS: 4.1.2
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Nokia Lumia 520
Sieć#2: Heyah
Poczty głosowej nie da się wywalić, w prawie każdym telefonie jak przytszymasz 1 lub 0 połączy cię z pocztą.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 sie 2010 18:08 

Rejestracja: 01 sie 2010 16:14
Posty: 35
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: 10f
pandonek pisze:
dostałem ten telefon w erze na przedłużenie umowy, wydawał się fajny na początku, ale ma kilka wałków, które mnie ostro wkurzają:

odtwarzacz:
-nie widzi okładek, chociaż w galerii zdjęć są!!
-w żadnym trybie ('a', '1' etc) NIE ODTWARZA WG KOLEJNOŚCI TRACKÓW!! mogę sobie przełączać do woli, a on zawsze matoł po alfabecie!!! mimo tego że widzi wszystkie tagi!!! jak wejdę we właściwości utworu (pliku), to widać która ścieżka, tytuł, album wykonawca, ale i tak zawsze po alfabecie odtwarza!!!

ekran szybkiego wybierania (drugi pulpit) jako szybkie wybieranie mam na amen ustawioną jako pierwszą pocztę głosową, i nie mogę jej stamtąd usunąć. MIMO TEGO NA EKRANIE SZYBKIEGO WYBIERANIA NIE MA TEGO SKRÓTU!! ZACZYNAJĄ SIĘ OD NRu 2!! PARANOJA!! I NIE DA SIĘ TEJ POCZTY WRZUCIĆ NA TEN PULPIT, AARGH!!

przeglądarka internetowa:
JEDEN WIELKI DRAMAT~!!
[/b][/color]



Sory! nie obraź się ale czytaj instrukcję obsługi telefonu tam jest wszystko napisane odnośnie Twoich pytań.
a co do przeglądarki to telefon nie ma radiówki - WiFi to nie masz co korzystać z przeglądarki bo zapłacisz większy rachunek przez sieć komórkową niż skorzystasz z neta. Technologia EDGE to nie demon prędkości.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 sie 2010 20:46 

Rejestracja: 08 lis 2009 15:47
Posty: 1827
Pochwały: 296
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: HTC10
Wersja SW/OS: Android 7.0
Sieć: Play
Ech... co do tego rachunku to się z kolegą nie zgodzę. Są pakiety i promocje. Mobilny internet nie musi być oznaką wydawania setek złoty na rachunek za telefon.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 sie 2010 09:15 

Rejestracja: 01 sie 2010 16:14
Posty: 35
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: 10f
każda promocja się kiedyś kończy, ma plusy a więcej minusów o których się dowiadujemy w trakcie trwania;)
Bardziej chodziło mi o tych co nie mają pakietów na neta i tych co mają tel. na kartę to bardzo duża grupa użytkowników. Dostęp do internetu przez telefon bez wifi w moim przekonaniu to strata czasu, frustracja powolnym ładowaniem i zużycie baterii no chyba że sprawdzamy pocztę to jedyny plus połączenia.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 sie 2010 20:09 

Rejestracja: 30 maja 2010 21:50
Posty: 140
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: Galaxy S I9000
dani.. w telefonach z 3G internet śmiga, wszystko ładuję się błyskawicznie, sam mam dwa z HSDPA(Edge = 230kbps, HSDPA = 7,6 mbps) i wiem jak to wygląda, co do WIFI to zmartwię Cię, w telefonach komórkowych to najbardziej energio żerna funkcja, dużo bardziej nawet niż GPS i internet 3g.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 sie 2010 14:16 

Rejestracja: 01 sie 2010 16:14
Posty: 35
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: 10f
hubert91 od kiedy cookie kp500 ma HSDPA?
Cookie to 2,5G :)
Nie korzystałeś chyba z Edge bo 230 kbps to tylko teoria i jeżeli dobrze liczę to około 4 sekund dla 100KB danych w teori!!
A co do WiFi to lepiej zużyć baterię niż płacić rachunek a tel. można zawsze podładować w pracy;) i wydaje mi się (nie sprawdzałem) że do WiFi nie potrzeba karty SIM operatora.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 sie 2010 15:38 

Rejestracja: 30 maja 2010 21:50
Posty: 140
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: Galaxy S I9000
dani pisze:
hubert91 od kiedy cookie kp500 ma HSDPA?
Cookie to 2,5G :)
Nie korzystałeś chyba z Edge bo 230 kbps to tylko teoria i jeżeli dobrze liczę to około 4 sekund dla 100KB danych w teori!!
A co do WiFi to lepiej zużyć baterię niż płacić rachunek a tel. można zawsze podładować w pracy;) i wydaje mi się (nie sprawdzałem) że do WiFi nie potrzeba karty SIM operatora.


dani a czy ja napisałem, że Cookie ma Hsdpa? Zobacz co mam napisane w profilu, jakie telefony używam... ja nawet NIE MAM Cookiego już! Na tych dwóch mam HSDPA i wiem jaka różnica jest w działaniu. Co do Edge to chyba jasne, że te 230 kbps to tylko teoretyczna prędkość, choćby temu, ze sieć GSM jest bardziej zapchana od UMTS/HSDPA. Podobnie z HSDPA, nie mam max 7,6 mbps ale 2-3 mbps spokojnie zawsze a to gigantyczna różnica przy zapchanym Edge.
O rachunek się nie martw, mam pakiety danych co miesiąc po 1 gb na każdym z telefonów. W E52 mam WIFI, ale korzystam z niego sporadycznie, przeważnie używam HSDPA i pakietu danych


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 sie 2010 19:12 

Rejestracja: 01 sie 2010 16:14
Posty: 35
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: 10f
hubert91 pisze:
dani pisze:
hubert91 od kiedy cookie kp500 ma HSDPA?
Cookie to 2,5G :)
Nie korzystałeś chyba z Edge bo 230 kbps to tylko teoria i jeżeli dobrze liczę to około 4 sekund dla 100KB danych w teori!!
A co do WiFi to lepiej zużyć baterię niż płacić rachunek a tel. można zawsze podładować w pracy;) i wydaje mi się (nie sprawdzałem) że do WiFi nie potrzeba karty SIM operatora.


dani a czy ja napisałem, że Cookie ma Hsdpa? Zobacz co mam napisane w profilu, jakie telefony używam... ja nawet NIE MAM Cookiego już! Na tych dwóch mam HSDPA i wiem jaka różnica jest w działaniu. Co do Edge to chyba jasne, że te 230 kbps to tylko teoretyczna prędkość, choćby temu, ze sieć GSM jest bardziej zapchana od UMTS/HSDPA. Podobnie z HSDPA, nie mam max 7,6 mbps ale 2-3 mbps spokojnie zawsze a to gigantyczna różnica przy zapchanym Edge.
O rachunek się nie martw, mam pakiety danych co miesiąc po 1 gb na każdym z telefonów. W E52 mam WIFI, ale korzystam z niego sporadycznie, przeważnie używam HSDPA i pakietu danych


hubert91 ale temat jest o cookie! jak nie masz cookie to nie wypowiadaj się, lg to nie nokia a czytać umiem bardziej Tobie by się to przydało bo pomyliłeś fora i zastanów się trochę po co pisać o HSDPA jak telefon (cookie) go nie posiada? Wiadomo przecież, że tel. 3G to większe prędkości.
Skoro masz pakiety po 1GB na każdy to logiczne, że nie będziesz korzystał z WiFi. Radiówka to wyjście dla tych co sporadycznie korzystają z neta i jeszcze nie wpadły w nałóg dostępu w każdym miejscu.
Wyraziłem opinie na ten temat i koniec.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 sie 2010 20:43 

Rejestracja: 02 sie 2010 20:49
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
ludzie, najbardziej mnie wkurza to mp3 - korzystam z playera tak jak trzeba, wchodzę przez menu muzyka - niestety sprawdziłem wszystkie tryby odtwarzania, i tylko losowość działa poprawnie. jeśli chcę odtwarzać utwory w takiej kolejności w jakiej są na albumie, to niestety nic z tego. mogę sobie ustawić cokolwiek, zawsze odtwarza od a do z . może soft era spaprała, bo mp3 są OK, wszystkie mają numery, w odtwarzaczu mp3 sansa fuze jest ok. ostatnio widziałem że są do kupienia przejściówki na mini jack, ale dopóki nie będzie się dało normalnie odtwarzać po kolei, to niestety nici z odwarzacza,.,.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 sie 2010 07:30 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
1.Menu
2.rozrywka
3.muzyka
4.listy odtwarzania
5.nowa lista
6.wpisz nazwe
7.dodaj utwory w takiej kolejnosci w jakiej chcesz
8.zapisz
9.wroc do wyboru list odtwarzania
10.wybierz utworzona liste
11.wlacz pierwszy utwor

Efekt? Lecą po kolei tak jak dodałeś do listy.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 wrz 2010 19:26 

Rejestracja: 05 wrz 2010 13:15
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: 10f
Mam ten telefon już miesiąc i faktycznie niedorobiony ale w kwestii oprogramowania, mało funkcjonalne, brakuje wielu opcji a ten zoom w rozdzielczości 640x480 i mniejszych to mnie rozśmieszył do czego to się przydaje?
Ciekawi mnie jaka jest wersja tego kp501 w orange bo to chyba te same fony?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 wrz 2010 19:30 

Rejestracja: 08 lis 2009 15:47
Posty: 1827
Pochwały: 296
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: HTC10
Wersja SW/OS: Android 7.0
Sieć: Play
Tak, to są te same telefony, różnią się 2 klawiszami i wersjami softu. Dla kp501 jest pisany soft od orange.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 wrz 2010 19:42 

Rejestracja: 05 wrz 2010 13:15
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: 10f
to szał <hahaha> tak myślałem.

Trochę jestem rozczarowany cooki przez to oprogramowanie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h