Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 paź 2014 12:42 

Rejestracja: 25 paź 2014 12:36
Posty: 1
Marka telefonu: LG
Model telefonu: L7 P700
Sieć: Play
Witajcie, mam następujący problem, w jednym z Warszawskich klubów został skradziony mój Lg L7 P700 - mam w związku z tym pytanie. Czy istnieje jakaś szansa na odzyskanie go? Namierzenie przez numer IMEI, gdy telefon będzie dostępny? Namierzenie przez ostatnią dostępność numeru telefonu? (karta została zablokowana dziś, wczoraj telefon był jeszcze dostępny wraz z moim numerem telefonu, był normalnie sygnał, sms doszedł). Jest jakieś prawdopodobieństwo, że to się może udać? Liczę na pomocne, nawet w najmniejszym stopniu, odpowiedzi!
Pozdrawiam, Sevee0524


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 paź 2014 14:17 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Jeśli policja tego nie zrobi to sam nic nie jesteś w stanie zrobić. Jakbyś był mądry to zaznaczył byś opcję administratora urządzenia to istnieje szansa że mógłbyś go zablokować zdalnie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h