Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 06 lut 2014 18:08 

Rejestracja: 06 lut 2014 17:54
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: P760
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Witam. Zakładam temat nie w tym dziale, ale nie wiedzieć czemu, w dziale modelu L9 nie ma przycisku "nowy temat". Mam taki problem... Wyjąłem kartę sim plusa, włożyłem kartę aeor2, która działa bez problemu. Jednak nie wiedzieć czemu, z klawiatury LG zniknęła opcja pisania polskich znaków. Miał ktoś może podobny problem i sobie z nim poradził?

-- 06 lut 2014 18:51 --

Problem nieaktualny. Już mam polskie znaki, zmyliło mnie to, że zaglądałem do menu klawiatury, a tam wybrany był już język polski, ale znaków polskich mimo to nie bylo. Szukałem więc przyczyny gdzieś indziej, niepotrzebnie. Po prostu wystarczyło zmienić na angielski, po czym ponownie zmienić na polski. Teraz wszystko jest ok. Coś podobnego jak stara metoda informatyków, czyli wyłączyć i właczyć ponownie, sprawdzić czy problem sie powtórzy, tyle że w tym przypadku trzeba było po prostu dokonać zmiany i powrócić do pierwotnych ustawień.

Moderator Globalny pehaemski:

Zamykam.



Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h