Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 17 wrz 2013 10:28 

Rejestracja: 26 lip 2013 10:54
Posty: 2
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: l7
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: samsung chat
Sieć#2: Orange
Witam, od jakiegoś miesiąca posiadam LG L7. Zakupiłam go na allegro jednak był nowiutki nigdy nie włączany.

No i na samym początku przeraziła mnie długość trzymania baterii. naładowałam go przed pójściem spać i rano było ok. 20 % baterii. Nie wiem czy wszystkie telefony tak mają czy tylko ten i muszę wymienić baterię ?

Kolejny problem to taki iż w momencie dzwonienia telefon często się zawiesza przy wybieraniu numeru, niby nie dzwoni, po czym po kilku minutach zaczyna dzwonić, za każdym razem gdy chce się rozłączyć ekran się wygasza i włącza i tak na przemian.

I ostatni najważniejszy problem, to fakt iż często nie można się do mnie dodzwonić. Nie dochodzą smsy, a dzwoniący słyszą pocztę głosową bądź abonent jest czasowo niedostępny. W tym czasie również zaobserwowałam problemy z połączeniem z internetem.

Telefon jest jeszcze na gwarancji, zakupiony został w innym mieście w play, ja mam nim karte z orange, czy to ma jakieś znaczenie, że nie jestem użytkownikiem play ? No i zakupiony został w innym mieście więc nie wiem jak to działa ? Mam im to wysłać ? Zadzwonić ?

Proszę o pomoc :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 wrz 2013 21:40 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Wykonaj hard reset telefonu (kasują się wszystkie dane, więc wykonaj backup ważnych danych i w razie czego wyjmij kartę SD).

Vilence forum.android.com.pl pisze:
No to zaczynamy z następującymi czynnościami:
-Wyłączamy telefon.
-Włączamy przy kombinacji przycisków fizycznych które posiadamy, w tym przypadku są to VOL+/VOL-/MENU/Przycisk zasilania.
-Teraz należy skupić uwagę na telefonie, ponieważ gdy po zaświeceniu się dolnych klawiszy poczujemy po chwili zawibrowanie telefonu.
-W momencie zawibrowania należy puścić przycisk zasilania, potocznie zwany przyciskiem "Power"
-PUSZCZAMY TYLKO PRZYCISK POWER, RESZTĘ NALEŻY TRZYMAĆ DO 3 SEKUND PO POJAWIENIU SIĘ LOGA LG
-Po tych czynnościach puszczamy przyciski i czekamy aż pojawi nam się "rozbebeszony" androidek z paskiem postępu poniżej.
Przeważnie Hard Reset trwa do 30 sekund, lecz jeśli czynność się przedłuży, to nie należy panikować
Po Hard Resecie telefon automatycznie nam się uruchomi ze standardowymi ustawieniami


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h