Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 22 cze 2013 23:12 

Rejestracja: 21 cze 2013 16:45
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: P-895
Sieć: Play
Jestem posiadaczem rzadkiego na polskim rynku tel. LG P-895 lub LG Swift VU rozprowadzanego jedynie jak mi się wydaje przez PLAY.Problem polega na tym iż nie mogę skomunikować tel. z komputerem żeby np. przesłać na niego pliki muzyczne bo jak wiadomo tel. ten nie posiada wbudowanego radia.Mam zainstalowany program LG PC Suite.Niestety nie instalują się sterowniki po podłączeniu tel. do komp. .Próbowałem kilkukrotnie,niestety bez powodzenia.również przy użyciu programu o takiej samej nazwie ściągniętego z chomikuj.pl Zaznaczam przy tym iż na komp. uzywam oryginalnego programu Windows 7 zainstalowanego na laptopie przed jego zakupem.Jeżeli ktoś zna problem i udzieli mi wskazówek to proszę o dokładny opis bowiem jestem niezbyt obeznany w tym temacie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 cze 2013 10:30 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
A co się wyświetla na telefonie podczas podłączenia? Zapewne trzeba kliknąć coś w telefonie lub wybrać tryb połączenia. W czystym androidzie zawsze się pojawia na górnym pasku ikonka i trzeba go rozwinąć i włączyć tryb usb. W oryginalnym romie pamiętam że chyba jest takie coś że wyświetla się okienko z różnymi trybami (Pamięć Masowa, PC Suite i inne), chyba że masz w ustawieniach wybrany jakiś tryb na stałe.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 cze 2013 14:33 

Rejestracja: 21 cze 2013 16:45
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: P-895
Sieć: Play
telefon mam ustawiony wówczas na tryb USB oczywiście.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 cze 2013 18:45 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Nie odpowiedziałeś na pytanie czy podczas podłączenia coś się zmienia/pojawia na wyświetlaczu telefonu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 cze 2013 19:13 

Rejestracja: 21 cze 2013 16:45
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: P-895
Sieć: Play
Nic się nie pojawia ,po prostu ustawiam jak pisałem tel. w tryb usb ,na komp. próbują się instalować sterowniki ,niestety bez powodzenia i na tym się kończy .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 cze 2013 09:36 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Z ciekawości chciałbym wiedzieć co by się stało jakbyś ustawił żeby za każdym razem wybierać i wybierał przy podłączeniu telefonem.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 cze 2013 10:14 

Rejestracja: 21 cze 2013 16:45
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: P-895
Sieć: Play
chodzi Ci żebym za każdym razem po podłączeniu samodzielnie wybierał ten tryb usb ? (`czyściłem ` komp. z różnych śmieci,defragmentowałem dyski bo myslałem ze coś z komp.,nic to nie dało.Przyznaję że kiedyś gdy miałem samsunga vawe 1 i miałem program Kies który jest zalecany do komunikacji z Samsungami też miałem pewne problemy.Spróbuję jeszcze na 2-gim komp. na którym uzywam Visty oryginalnie zainstalowanej.A tymczasem czekam na kolejne rady co z tym zrobić.)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 cze 2013 12:11 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
No chodzi mi o to żebyś w telefonie wybrał taką opcję żeby za każdym razem na telefonie po podłączeniu pokazywało się okienko z wyborem różnych trybów połączenia.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 cze 2013 21:34 

Rejestracja: 21 cze 2013 16:45
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: P-895
Sieć: Play
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi w tym ostatniej odp. ?

-- 26 cze 2013 21:40 --

A tak w ogóle to najpierw powinno się uruchomić program PC suite i następnie podłaczyć tel. do komp. czy zrobić to w odwrotnej kolejności ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 cze 2013 00:00 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Najlepiej to zainstaluj sterowniki LG do pamięci masowej itp (są w sumie z PC Suite ale wywal LG PCS i zainstaluj osobno sterowniki. Potem podłącz go w trybie zawsze pytaj, komputer zmieli wszystko, daj pamięć masowa (znowu zmieli) i już powinno działać. Miałem to samo na GT540 z CyanogenMod 7.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 cze 2013 21:59 

Rejestracja: 21 cze 2013 16:45
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: P-895
Sieć: Play
Czyli rozumię mam zrobić tak :odinstalować program PC Suite z komp. ,podłaczyć tel. do komp. ustawić pamięć masową-CZYLI USB ? (bo ile pamięć mnie nie myli czegoś takiego,takiej opcji jak pamięć masowa chyba nie ma ale mogę się mylić) ,sterowniki się zainstalują i co dalej ?No bo skoro nie będę miał programu LG PCsuite to za pomocą czego prześlę pliki z tel do komp. Pytam bo nie jestem informatykiem dlatego skrótowe opisy nie zawsze rozumię ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 cze 2013 20:14 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Pamięć USB pozwala Ci przesyłać pliki do telefonu jak na pendrive. Tryb PC Suite synchronizuje Ci kontakty, SMS, kalendarz etc. z komputerem. W LG jest tak, że jak nie działa owy tryb USB to trzeba doinstalować sterowniki.
Tutaj link:

Potem robisz reset kompa i podpinasz tel w trybie usb.
Działa z moim GT540 ale czy z Twoim zadziała to nie wiem. Choć w sumie powinno.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 cze 2013 22:51 

Rejestracja: 21 cze 2013 16:45
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: P-895
Sieć: Play
O`K spróbuję tego sposobu to się przekonamy.

-- 24 lip 2013 23:07 --

Na razie brak rezultatów.Chciałbym wiedzieć co to za strona z której mam ściągnąć te sterowniki.Strona jest całkowicie angielskojęzyczna i tak na dobrą sprawę mam duże obawy czy cokolwiek `klikać` na tej stronie.Nie napisałeś nawet czy należy się tam zarejestrować ? Dlaczego np. takich sterowników nie można ściągnąć ze strony LG ??? Rozmawiałem tel. z `gościem` z polskiego LG radził żeby sprawdzić czy mam najnowszego Windows Media Player-a ,sprawdziłem -zdaje się że mam.Nie ma jakiejś jasnej czytelnej metody aby zainstalować te `beznadziejne ` sterowniki ???

-- 24 lip 2013 23:13 --

Znajomy który tylko krótką chwilę `bawił` się Vistą twierdzi że Windows 7 jest dużo lepszy.Użytkuję Vistę od 6 lat na stacjonarnym i 7-kę na laptopie od 1,5 roku i nie widzę różnicy na korzyść 7-ki jeśli chodzi o kompatybilność z różnymi programami.Przeważnie na Vistę narzekają Ci którzy w ogóle jej nie mieli.Piszę to w odniesieniu do tych nieszczęsnych sterowników które próbowałem instalować na obydwu komp.

-- 29 lip 2013 20:59 --

Czy nikt z użytkowników tego forum nie rady na problem komunikacji mojego LG P-895 z komputerem ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h