Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Regulamin działu Recenzje - viewtopic.php?f=406&t=32753



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 paź 2011 07:05 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
W me ręce wpadł ostatnio Gio i obiecałem sobie że zrobię recenzję. No więc:
*Pudełko:
Pudełko jest małe i to się ceni. Zwykłe, najzwyczajniejsze pudełko. Na froncie widać bohatera dzisiejszej recenzji a pod nim napis 'Samsung Galaxy Gio'.
W pudełku znajdowała się ładowarka, która również jest najzwyczajniejsza w świecie. Prócz ładowarki można tam znaleźć kabel USB i słuchawki, które są niezłe, ale o tym później.
*Wykonanie:
Telefon jest bardzo solidny. Bardzo. Podejrzewam że w tej kwestii htc może mieć konkurencję. Obudowa idealnie spasowana, żadnych luzów, trzasków itp. Tył klapki wykonany jest z plastiku, jednak matowanego, mającego małe wgłębienia, które mają chronić telefon przed rysami. Boki zostały wykonane z plastiku i prawdopodobnie metalu. Powłoka chroniąca ekran to ... no właśnie, ciężko to stwierdzić.
Z tyłu telefonu znajduje się aparat, głośnik oraz napis 'Samsung'. Na prawym boku można ujrzeć guzik włączania/blokowania ekranu oraz wejście na kartę microsd. Na lewym znajduje się przycisk głośności. Jak pewnie zauważyliście, brak jest spustu aparatu. Mi to osobiście nie przeszkadza, ale niektórym może i to bardzo. Na górze znajduje się wejście mini-jack 3.5mm. Na dole - wejście na ładowarkę/kabel USB oraz głośnik. Z przodu telefonu można ujrzeć (kolejno od góry): czujnik zbliżeniowy, głośnik, napis 'Samsung',ekran i na dole 3 przyciski, z czego 2 dotykowe (od lewej) - opcje, home, cofnij.
To tyle z budowy telefonu, podsumowując - Samsung się postarał.
*Ekran:
Ekran mierzy 3.2 cala. Ekran jest wykonany w technologii pojemnościowej. Posiada 16 mln. kolorów, oraz multidotyk. BARDZO dobrze reaguje na dotyk, BARDZO dobrze interpretuje komendy. Na pionowej klawiaturze napisać sms'a to łatwizna, trudno jest się pomylić. Rozdzielczość telefonu to 320x480, czyli odpowiednia rozdziałka dla telefonu z takim rozmiarem. Pikselów oczywiście nie widać. Wracając do kolorów - wg. mnie są one żywe i dobrze odwzorowane. Kolejny plus dla Samsunga.
*Multimedia:
Telefon napędzany jest procesorem o taktowaniu 800MHz. Posiada on gpu (dedykowany procesor od grafiki). Posiada 512mb RAM'u, co daje świetny wynik. Telefon jest szybki, nie zacina się. Ja dostałem go wraz z Androidem 2.3.4, najnowszym na dzisiejszy dzień. Gry się nie zacinają. NOVA działa bardzo dobrze, multidotyk robi swoje. Angry Birds również się nie zacina. Czasem zdarzają się małe spowolnienia, ale na rozbudowanych planszach. Telefon świetnie odtwarza muzykę. Na głośniku jakość jest dobra, na słuchawkach - świetna. Po włączeniu w opcjach dźwięku przestrzennego muzyka zamienia się w miód dla uszu. Same słuchawki są również nienaganne. Przeglądanie zdjęć, czy internetu to również przyjemność. Multidotyk w przeglądarce działa bardzo płynnie. W galerii zresztą również, ale to wiadoma rzecz. I tutaj oczywiście kolejny Plus dla Samsunga. Wykazał się.
*Aparat:
Aparat robi przyzwoite zdjęcia, pod warunkiem że jest dobre oświetlenie. Posiada autofocus, dzięki czemu można uchwycić np. małego owada, czy też zrobić ściągę. :E
*Dzwonienie, smsowanie:
Dzwonić nie miałem okazji, jednak po-esemesowałem trochę. Klawiatura qwerty to coś wspaniałego. Dodatkowo producent daje możliwość zmienienia tej Samsungowej na klawiaturę Swype. Rzekłbym - miód dla palców.
*Podsumowanie:
Telefon to prawdziwy multimedialny kombajn. Ma wsparcie producenta. Ma klasę. Za takie pieniądze warto go kupić.
Zalety:
-Support Samsunga;
-Szybkość działania;
-Procesor;
-Jakość muzyki;
-Bardzo dobrze spasowana obudowa;
-Bardzo dobry ekran dotykowy.
Minusy:
- Póki co nie zauważyłem, jednak temat ten będę edytował.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h