Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 01 lis 2011 20:08 

Rejestracja: 24 paź 2009 16:14
Posty: 709
Pochwały: 133
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 3G
Wersja SW/OS: 4.2.1 JB
Sieć: Plus
Cześć :D
Jak wiecie wyszedł już Battlefield 3 i niedługo wychodzi MW3. Co sądzicie o obu tych grach? Podzielcie się swoją opinią :) Ja będę mógł coś powiedzieć o MW3, mam zamówienie na tą grę i w dniu premiery będę ją miał.
Czekam na wasze komentarze.

-- 25 lis 2011 23:02 --

Dobra, nikt nie chciał się wykazać to ja opiszę MW3: Multiplayer.
Na Modern Warfare 3 czekałem od wakacji (bodajże wtedy były już konkretne info na temat MW3), a jeszcze bardziej miesiąc przed, kiedy dokonałem wpłaty zakupu. Cóż mogę powiedzieć, moje oczekiwania nie poszły na marne.
Interfejs
Interfejs menu dużo się nie zmienił (porównując do MW2, do BO zniżać się nie będę), oprócz innego obrazku w tle. Opcji jest tyle samo, jedyne co dodali to tzw. "Koszary" (występujące już w BO), czyli powtórki z rozgrywek oraz Rankingi, czyli porównywanie statystyk ze znajomymi, a nawet na całym świecie.
Bronie, perki, killstreaki
W tej kwestii nie zawiodłem się. Jest trochę broni z MW2, ale nie braknie nowych, m. in. G36C, FAD, PP90M1 (moje ulubione :D) L118A i jeszcze kilka. Dodano też jedną z najlepszych nowości w tej grze. W MW2 mieliśmy doczynienia z odblokowaniem dodatków i kolorów prze Killa i Headshoty. Tutaj za każde zabójstwo dostajemy (np. w Drużynowym DM 100PD) do poziomy broni. Za każdy poziom broni odblokowujemy dodatki, kolory. Również bardzo ciekawe są nowe kolory (m in. Jesień, Złoty Czekoladowy). Perki dużo się nie zmieniły, chociaż są nowe bardzo interesujące (np. Stalker). Pojawiły się też także nowe kilstreaki np. Reaper, Dron Zwiadowczy, a również je podzielono (Szturm, Wsparcie, Specjalista).
Gameplay
Rozgrywka, czyli to co najważniejsze. Patrząc na gameplay można mieć dziwne uczucie: MW2 na nowych mapach! Rozgrywka różni się praktycznie tylko nowymi mapkami i większym odrzutem (wreszcie! W MW2 cała seria full-auto leciała prosto). Z drugiej strony patrząc: po co Activision miało zmieniać coś, co się sprzedaje? Niektórzy odczuwają tutaj niedosyt, ale prawda jest taka (przynajmniej dla mnie), że to dobrze że Activision nie kombinowało, bo jeszcze by na złe wyszło :). Tak jak już wspominałem jest widoczny odrzut broni, a mapki są naprawdę świetne, jest kilka które mnie się nie podobają, ale 80% jest OK a nawet lepiej ;) Tryby gry w multi raczej się nie zmieniły, ale pojawił się w Spec Ops (Misje Specjalne), co prawda po wejściu z Singla nowy tryb "Suvival". Polega on na tym, że 2 i więcej graczy (czyli jednak multi, ale dostępne w menu Singla) odpiera falę wrogów, w coraz to kolejnych Wave-ach. Na początku mamy pistolet, później możemy kupić coś lepszego ;)
Podsumowanie
Reasumując: Z jednej strony Modern Warfare 2,5, z drugiej kapitalny remake Activision z kilkoma ulepszeniami. Multiplayer polecam jak najbardziej.
Moja ocena:
9,5/10


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h