Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 27 lip 2011 19:33 

Rejestracja: 27 maja 2010 18:12
Posty: 60
Pochwały: 9
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE Z530i xD
Oto w tym temacie ja i Julka będziemy pisać jak coś szybciej zrobić w obydwu tych częściach gry. (Jeżeli ktoś chce napisać jakąś ciekawostkę musi napisać mi PW z treścią tej Ciekawostki (nie dotyczy to chanki)) xd

To zaczynam :
(Do tej ciekawostki potrzebne są Sims 3 , Sims 3 Kariera i Sims 3 Po Zmroku) ;]

Jeżeli chcesz zacząć w Bridgepoint (lub w każdej innej mieścinie po dodatku PO ZMROKU) etap gwiazdy musisz - mieć w domu komputer ^^ (w simsach jeżeli ktoś aluzji nie zrozumiał) musi wejść w szukaj pracy > (lecz nie szukaj pracy tylko Profesje (?? nie wiem dawno nie grałem)) i kliknąć, że chcesz pracować jako projektant wnętrz... Sławni simowie tylko zamawiają projektanta, więc możesz oto tak szybkim sposobem znaleźć się wśród sław (pamiętaj dobrze odwal swoją robotę bo z sławą nici).

No to narazie tylko cYa.

Edit = możecie robić nalot pytaniami my odpowiemy jak możemy :] (pytania z simsów -.-)

Edit 2 = Jeżeli chcecie mieć Parcele Sims 2 to do Julki , Jeżeli Parcele z 3 to do mnie :)


Ostatnio zmieniony 28 lip 2011 12:14 przez Finaal, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lip 2011 19:47 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Dobry wieczór,
Mam dodatek Pokolenia i posiadam pytanie. Jakie tam są "nowości" nie chodzi mi o to że jest wózek dla dzieci czy piętrowe łóżko ale np. nowe miejsca czy zawodu etc. <pokerface>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lip 2011 19:49 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Możecie też dyskutować i się pytać o gry z serii The Sims i dodatkach ;)

Więc tak, powiem wam, że w tamtym roku robiłam recolorki programem Wizards of SimPE do The Sims 2. Zaprezentuje wam tu moje wypociny z grudnia...



Jestem juz od roku zarejestrowana tym o to na forum o simsach (-> http://www.sims2design.pl/forum/index.php (nick - Juleczka28469731) i dotąd robiłam do tej gry tylko parcele, lecz zaczęłam robić recolorki obrazów. Tu przedstawię kilka świątecznych recororków obrazów. Wszystkie recolory są w formacie .package i poradnik do instalacji znajdziecie poniżej.O to kilka z przykładowych:

Obrazek

Obrazek

Jest to rekolor tego obrazu "Zamieszanie" Pędzla Alberta" z dodatku do gry "Osiedlowe Życie":

Obrazek

Link do pobrania (recolory są spakowane):



Mini Poradnik: Jak wgrać recolorki do gry?

1. Wchodzimy w moje dokumenty -> EA Games -> The Sims 2 -> Downloads. Jeśli nie mamy folderu Downloads tworzymy go, a następnie ściągamy i instalujemy CEP-a z tej strony ->



(jest on niezbędny do właściwego wyświetlania się recolorów)

2. Następnie przekopiuj wszystkie pliki package i wklej do folderu Downloads. Włączamy grę i cieszymy się recolorkami. Uwaga! Recolory i inne dodatki z internetu w grze są zaznaczone gwiazdką.

W razie problemów - pisać tutaj.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lip 2011 19:50 

Rejestracja: 27 maja 2010 18:12
Posty: 60
Pochwały: 9
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE Z530i xD
nowy zawód to jest opiekunka do dziecka miejsca są przeróżne od piaskownic po szkoły (chyba) może być studniówka albo dziadek może chodzić o lasce

http://www.gram.pl/news_8AvlHe23_The_Si ... ziane.html tu też troszeczkę info. masz :) jakby był problem z grą wal do mua xd

-- 27 lip 2011 21:02 --

Kolejna Dawka ciekawostek :
Tym razem możesz użyć samych Sims 3

.:: PŁEĆ DZIECI ::.
Posiadając w rodzinie Simkę będącą w ciąży można zwiększyć szanse na konkretną płeć dziecka.
Jedzenie jabłek (Apple) zwiększy szanse na chłopca. (3 jabłka = 3 chłopców)
Jedzenie arbuzów (Watermelon) zwiększy szanse na dziewczynkę. (3 arbuzy = 3 dziewczynki)

- -- --- ---- ----- ------ ------- ------ ----- ---- --- -- -

.::NAWIEDZONY DOM::.
Idź dowolnym Simem na cmentarz. Gdy będziesz już na miejscu klikaj po kolei na wszystkie nagrobki i jeżeli na którymś z nich pojawi się opcja "Zabierz/Podnieś", wybierz ją. Szczątki zebrane z grobów pozostaw gdzieś na przydomowym podwórku. Teraz masz 70% szans, że w ciągu nocy pojawi się duch, dwa, a nawet cała ich gromada!


Dodatek:
● Ciąża: Simki w ciąży dostają kilka dni płatnego urlopu, a ojcowie kilka dni, kiedy dziecko już się urodzi. Kiedy Simka jest w ciąży może czytać o niej książki, możesz wtedy spełniać marzenia, bo Simy, które były szczęśliwe podczas ciąży rodzą dzieci z dobrymi cechami charakteru. Ciężarne Simki doświadczają nudności i bólów krzyża i może to prowadzić do złego nastroju. Brzuch staje się większy każdego dnia. Możemy kliknąć na szpital i wybrać opcję Zasięgnij rady lekarza. Możesz ogłosić innym, że jesteś w ciąży, poczuć dziecko, rozmawiać z brzuszkiem. Kiedy zaczyna się poród Simka może urodzić dziecko w domu lub w szpitalu. Ojciec dziecka może zawieść Simkę do szpitala, ale ona sama również może tam pojechać. Mogą wtedy iść pieszo, jechać samochodem bądź rowerem. Nie ma karetki. Jak dziecko się urodzi, matka wychodzi z nim ze szpitala i idzie do domu. Nie możesz zobaczyć, co dzieje się w środku szpitala. Rodzice dostają kilka dni urlopu, kiedy również zaadoptują dziecko, więc mogą się nim zająć.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lip 2011 20:42 

Rejestracja: 22 sty 2011 19:32
Posty: 544
Pochwały: 74
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Xperia x8
Wersja SW/OS: Andro 2.3.5
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: LG GD330
Według mnie to jest "Babska gra" ;] chociaż kiedyś grałem w to troszkę (3 klasa podstawowa) ;p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lip 2011 21:28 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Do mnie nie piszcie, gdy chcecie parcele do simsów 2, bo neta bam badziewiastego... Jak chcecie moje parcele, to zapraszam tu -> http://www.sims2design.pl

Podam Kody Do Sims 2 i poszczególnych dodatków:

Kody Do The Sims 2:

Aby wpisywać kody w The Sims 2 musisz najpierw otworzyć konsolę poleceń, naciskając kombinację ctrl-shift-c. Zwróć uwagę na fakt, że konsola odróżnia wielkie litery od małych. Poniżej znajdziesz opis wybranych kodów:

help: wyświetla listę wszystkich dostępnych kodów

help [kod]: wyświetla informacje na temat podanego kodu

exit: zamyka okno kodów

expand: zwiększa lub zmniejsza okno kodów

moveObjects on/off: Usuwa ograniczenie konturowe dla rozmieszczania obiektów
w trybie kupowania i budowy. Usuwa ograniczenia dotyczące kursora ręki
w odniesieniu do używanych obiektów oraz obiektów normalnie unieruchomionych. Użycie tego kodu może powodować problemy z elementami gry, wyznaczaniem ścieżek, generowaniem i przemieszczaniem obiektów ukrytych itp. Zwróć uwagę, że ten kod umożliwia kasowanie obiektów, których normalnie nie można usuwać, takich jak Simowie, skrzynki pocztowe i pojemniki na odpadki. Jeśli skasujesz te obiekty, nie będzie możliwości odzyskania ich, więc uważaj!

aging – on/off: Zatrzymuje starzenie się Simów. Może to zakłócić starannie dostrojoną równowagę gry, a mały Jasio nigdy nie urośnie, więc ten kod również należy traktować z rezerwą.

slowmotion [parametr]: Kod slowMotion wymaga jednego parametru – współczynnika spowolnienia (na przykład slowMotion 4). Parametr ten może przyjmować wartości od 0 (normalna prędkość) do 8 (najmniejsza prędkość).

autoPatch - on/off: Ten kod umożliwia ponowne włączenie powiadomień o dostępnych aktualizacjach dla The Sims 2. Włącz funkcję Autopatch i przejdź do przeglądarki elementów własnych (mały przycisk „płatka śniegu" na panelu interfejsu, na ekranie okolicy). Jeśli jakaś aktualizacja będzie dostępna, na ekranie monitora pojawi się pytanie, czy chcesz ją pobrać.

boolProp enablePostProcessing true/false: Umożliwia korzystanie z kodów obróbki (patrz niżej), bardzo przydatnych podczas przygotowywania filmów (również patrz niżej). Zwróć uwagę na fakt, że aby korzystać z tego kodu, musisz mieć kartę graficzną obsługującą funkcję cieniowania pikseli (pixel shaker). Jeśli użyjesz tych kodów, nie mając karty obsługującej cieniowanie pikseli, ekran najprawdopodobniej częściowo ściemnieje i nie wróci do normalnego wyglądu, dopóki nie wyłączysz funkcji "enablePostProcessing". Jeśli ją włączysz, podczas wyświetlania sceny filmowej również mogą pojawić się niepożądane efekty graficzne.


bloom [r g b x] (rgb oznacza kolor) (x to wartość zamglenia) [0.0 - 1.0]: Ten kod wprowadza efekt zamazania obrazu, jak w filmowej reminiscencji. Aby zadziałał, wcześniej trzeba użyć kodu boolProp enablePostProcessing true.

vignette [centerX centerY X] (X to współczynnik winietowania) [0.0 - 1.0]: Dodaje efekt zamglenia wokół wskazanego punktu. Wpisanie „vignette 0.5 0.5 0.5" powinno dodać nieco zamazanych punktów na krawędzi ekranu. Maksymalne zamazanie uzyskuje się przez wpisanie vignette 0.5 0.5 1.0. Aby ten kod zadziałał, wcześniej trzeba użyć kodu boolProp enablePostProcessing true.

filmGrain [parametr] [0.0-1.0]: Ten kod sprawia, że obraz staje się ziarnisty. Aby zadziałał, wcześniej trzeba użyć kodu boolProp enablePostProcessing true.

letterBox [parametr] [0.0-0.4]: Dodaje do obrazu efekt ramki. Aby ten kod zadziałał, wcześniej trzeba użyć kodu boolProp enablePostProcessing true.

boolProp TestingCheatsEnabled true: Ten kod pozwala nam dostać się do ukrytych opcji rzeczy w grze. Uaktywniamy go klikając kombinacją shift + LPM na obiekt/sima.

Kody Do The Sims 2 Na Studiach

Nowe kody w The Sims 2 Na studiach:

changeLotZoning [residential | community | greek | dorm | secretsociety]: zmienia typ odpowiedniej parceli (mieszkalna, publiczna, bractwo, akademik, tajne stowarzyszenie). Zanim zmienisz typ parceli używając tego kodu, sprawdź, czy nie mieszka tam żaden Sim. Aby użyć tego kodu, wejdź do parceli, której typ chcesz zmienić, a następnie wpisz kod, wybierając jedną z podanych opcji.

boolProp dormSpecificToolsDisabled true/false: uruchamia tryb budowy/kupowania, który byłby normalnie wyłączony na parceli akademika.

boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true/false: umożliwia użytkownikowi obracanie dowolnego obiektu skokowo, o 45 stopni, zamiast obrotów o 90 stopni, stosowanych w przypadku większości obiektów.

+ Kody do Podstawy The Sims 2

Kody Do The Sims 2 Nocne Życie

familyfunds NAME XXXX
Rodzina otrzymuje określoną sumę pieniędzy na ekranie otoczenia.

roofslopeangle [15-75]
Dostosowanie kąta nachylenia wszystkich dachów na parceli.

showHeadlines [on/off] (dla wszystkich Simów na parceli)
Do tworzenia filmów. Ukrywanie/pokazywanie wszystkich dymków myśli, rozmów i nagłówków typu ++/--.

unlockCareerRewards (dla wybranego Sima)
Aktualnie wybrany Sim otrzymuje dostęp do wszystkich obiektów nagród zawodowych w katalogu.

maxMotives (dla wszystkich Simów na parceli)
Maksymalizacja wartości pasków motywacji dla wszystkich Simów przebywających na parceli. (Kontrolowanych i niekontrolowanych).

motiveDecay [on/off] (dla wszystkich Simów na parceli)
Zatrzymuje/uruchamia proces zanikania motywacji.

aspirationPoints num (dla wybranego Sima)
Aktualnie wybrany Sim otrzymuje określony poziom aspiracji.

lockAspiration [on/off] (dla wszystkich Simów na parceli)
Zatrzymanie procesu zanikania/wzrostu aspiracji.

aspirationLevel [0-5] (dla wybranego Sima)
Aktualnie wybrany Sim otrzymuje znaczącą sumę punktów na nagrody aspiracji.

agesimscheat on
Kod umożliwia wyłączanie starzenia się po kliknięciu z wciśniętym klawiszem Shift na innych Simach.

setLotLightingFile [nazwa pliku]
Gracz może tworzyć nowy plik zawierający nowe wartości oświetlenia parceli. Do wykorzystania przy tworzeniu specjalnego oświetlenia parceli.

+ Kody do Podstawy The Sims 2

Kody Do The Sims 2 Własny Biznes

AddneighbortoFamilycheat [on/off]
Umożliwia interakcję z niezależnymi Simami i włączenie ich do rodziny.

Forcetwins
Gdy Sim jest w ciąży, możesz wybrać tego Sima i wprowadzić podany kod. Sim urodzi bliźnięta.

Plumbbobtoggle [on/off]
Kod powoduje wyłączenie znacznika nad głowami Simów. Doskonałe dla filmowców.

Kod usuwający ograniczenia w stawianiu ścian
-Wciśnięcie klawiszy CTRL + ALT podczas umieszczania obiektu włącza ten kod.
-Ograniczenia w stawianiu ścian zostaną usunięte. Można będzie łączyć dowolny obiekt naścienny ze ścianą zajętą już przez inny obiekt.


+ Kody do Podstawy The Sims 2


Kody Do The Sims 2 Zwierzaki

Dla zwierzaków:
boolProp petActionCancel [true/false] – można anulować akcje zwierząt

Tryb budowy:
deleteAllFences –Usuwa wszystkie ogrodzenia na parceli
deleteAllWalls –Usuwa wszystkie ściany na parceli
deleteAllAwnings –Usuwa wszystkie markizy na parceli
deleteAllObjects [Doors/Windows/Stairs] –Usuwa wszystkie drzwi (Doors), okna (Windows) i schody (Stairs) na parceli
deleteAllHalfWalls –Usuwa wszystkie pół-ścianki na parceli


+ Kody do Podstawy The Sims 2

Kody Do The Sims 2 Cztery Pory Roku

bugJarTimeDecay [on|off]
Jeśli uda Ci się złapać kilka świetlików do słoika, włączenie tego kodu sprawi, że owady będą żyły wiecznie (w ten sposób powstanie niesamowita lampa!).


+ Kody do Podstawy The Sims 2

Kody Do The Sims 2 Podróźe

changelotzoning [residential | community | hotel]
Zmienia typ odpowiedniej parceli: residential (mieszkalna), community (publiczna), hotel. Zanim zmienisz typ parceli używając tego kodu, sprawdź, czy nie mieszka tam żaden Sim. Aby użyć tego kodu, wejdź na parcelę, której typ chcesz zmienić, a następnie wpisz kod, wybierając jedną z podanych opcji.

+ Kody do Podstawy The Sims 2

Kody Do The Sims 2 Czas Wolny

modifyNeighborhoodTerrain [on | off]
Ten kod umożliwia modyfikowanie terenu otoczenia, przez podnoszenie go lub obniżanie. Aby użyć tego kodu, otwórz podgląd otoczenia, a następnie wprowadź kod „modifyNeighborhoodTerrain on” (bez cudzysłowów) i kliknij na obszarze, który chcesz zmodyfikować. Aby wybrać większy teren, kliknij i przeciągnij kursor, podświetlając wybrany obszar. Wciskaj klawisze [ lub ], aby szybko podnosić lub obniżać teren, oraz klawisz \, aby wyrównać teren. Po zakończeniu modyfikacji, wpisz „modifyNeighborhoodTerrain off” w oknie kodów (ponownie, bez cudzysłowów).

+ Kody do Podstawy The Sims 2

Kody Do The Sims 2 Osiedlowe Życie

changelotzoning [residential | community | apartmentbase]
Zmienia typ odpowiedniej parceli: residential (mieszkalna), community (publiczna), hotel. Zanim zmienisz typ parceli używając tego kodu, sprawdź, czy nie mieszka tam żaden Sim. Aby użyć tego kodu, wejdź na parcelę, której typ chcesz zmienić, a następnie wpisz kod, wybierając jedną z podanych opcji.

Zauważ, że zmiana typu parceli z plażą w parcelę mieszkalną poważnie narusza teren parceli oraz fragment oceanu. Odradzamy to działanie.

printLotClass
Powoduje wyświetlenie klasy parceli (niskiej, średniej lub wysokiej), a także odpowiedniej wartości numerycznej klasy.

changeLotClassification [low | middle | high]
Zmienia klasyfikację parceli. Parcela zachowa tę klasyfikację do momentu użycia poniższego kodu.

clearLotClassValue
Usuwa działanie kodu „changeLotClassification” na parceli i przywraca jej prawidłową, obliczoną wartość.

+ Kody Do Podstawy The Sims 2

Do minipacków napiszę później ;e


Pochwały przyznane za post: 2

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 lip 2011 08:31 

Rejestracja: 27 maja 2010 18:12
Posty: 60
Pochwały: 9
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE Z530i xD
Pietrek2d pisze:
Według mnie to jest "Babska gra" ;] chociaż kiedyś grałem w to troszkę (3 klasa podstawowa) ;p


Ta mów co chcesz ja w to gram już 7 lat i nie zamierzam skończyć ;] (Pozdro)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 lip 2011 14:45 

Rejestracja: 22 sty 2011 19:32
Posty: 544
Pochwały: 74
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Xperia x8
Wersja SW/OS: Andro 2.3.5
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: LG GD330
Ja nikomu nie bronię w to grać, chcecie grajcie, moje zdanie co do tej gry znacie ;] Także ja w nią nie gram, takie moje zdanie ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 lip 2011 16:32 

Rejestracja: 27 maja 2010 18:12
Posty: 60
Pochwały: 9
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE Z530i xD
Mam ciekawostkę związaną z Najnowszym Dodatkiem MIEJSKIE ŻYCIE ale o tym kiedy indziej.

To już 3 dawka ciekawostek :
(Jak zwykle The Sims 3)

- DARMOWA PIZZA
Rozkaż Simowi zadzwonić po pizzę. Gdy dostawca przyjdzie ją wręczyć odmów jej przyjęcie. Dostawca odejdzie, ale zostawi pizzę przed wejściem do domu! Co ciekawe pizza nigdy sie nie popsuje, a gdy Sim zgłodnieje po prostu każ mu ja zjeść.
Możesz w ten sposób trzymać nieskończoną ilość pizzy, a kazda z nich darmowa...


- ŁATWE ZDOBYWANIE NOWYCH PRZYJACIÓŁ
W dość łatwy sposób można poznać nawet całą dzielnicę. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z następującymi punktami:
1. Kup gitarę i zacznij na niej grać rozwijając swoje umiejętności.
2. Rozwiń umiejętności do minimalnie 5 poziomu by pojawiła się umiejętność "Graj za napiwki" (Play for tips)
3. Gdy pojawi się pożądana umiejętność idź do parku zabierając z soba gitarę.
4. W parku skorzystaj z nowej umiejętności i zacznij grać za napiwki.
5. Ludzie oglądający jak Sim gra na gitarze z czasem zaczną się zaprzyjaźniać z grającym Simem. Szybkość z jaka się to stanie jest zależny od umiejętności muzycznych danego Sima.
Udanych przyjaźni!


- NARODZINY DZIECKA-DUCHA
Oto co trzeba zrobić:
1. Musisz posiadać w swojej rodzinie żeńską postać, której jedną z cech charakteru będzie Kleptomania (Kleptomaniac).
2. Idź na cmentarz.
3. Zaczekaj, aż Simka ukradnie czyjeś szczątki. (Muszą być męskie)
4. Drugiego dnia po kradzieży z grobu i zostawieniu skradzionych z cmentarza pozostałości, w domu, od godziny 23:00 do 4:00 nad ranem nawiedzi Cię duch.
5. Zapoznaj się z duchem i zostańcie najlepszymi przyjaciółmi. Gdy już Ci się to uda, duch zacznie się pojawiać regularnie każdej nocy.
6. Zdobądź Nagrodę Urodzajności (Fertility reward)
7. Wyznaj duchowi, że jest dla Ciebie atrakcyjny.
8. Przytul się do ducha w łóżku i pocałuj.
9. Starajcie się o dziecko do momentu w którym Simka zacznie wymiotować.
10. Gratulacje! Masz teraz Dziecko-Ducha! (Urodzi się ono jako duch, ale będzie można go kontrolować tak, jak normalnego Sima)



- ŻYCIE PO ŻYCIU
Idź Simiem na cmentarz (Pleasant Rest Graveyard) i znajdź obok bramy dziwną roślinę nazywaną "Krzakiem Śmierci" (Death Flower Bush). Zabierz z niej kwiatek. Trzymając go w ekwipunku Sima, po śmierci automatycznie ofiarujesz roślinkę Mrocznemu Kosiarzowi, który w zamian za nią pozostawi postać przy życiu.
Niestety na krzaku nie urośnie nowy kwiat, ale istnieją Nieznane Specjalne Nasiona (Unknown Special Seeds), które można znaleźć na przykład w pobliżu cmentarza. Simy posiadające umiejętność 7 poziomu ogrodnictwa (Gardening) mogą z nich wyhodować kolejny Kwiat Śmierci (Death Flower) by znów oszukać Śmierć.

To na razie tyle dodam jeszcze ok. 19.00 ;] Trzymajcie się cYa.

-- 28 lip 2011 18:58 --

i jak obiecałem, tak też zrobię :
(The Sims 3 Wymarzone Podróże)

Taki dodatek do dzisiejszych ciekawostek ;] :
Nektar:
Jeśli nie macie gry to niewiecie, ale można wyrabiać nektar. Żeby to zrobić musimy pojechać do Francji i kupić tam urządzenie o nazwie: Wytwórnia nektaru ,,L'amour des Fruits'' i jak ktoś chce to można kupić specjalna półkę na nektary. Można też kupić sobie książki o nektarach, ale też tylko we francukiej bibliotece.


Sztuki walki:
Jest to jedna z nowych umiejętności. Na początek musimy pojechać do Chin i kupić sobie takie specjalne urządzenie do treningu lub potrenować w akademi sztuk walki. Gdy będziemy na piątym poziomie nasz sim będzie mógł medytować i będzie miał możliwość ,,zenportacji''. ;D

-- 29 lip 2011 14:38 --

Otóż wczoraj mówiłem o ciekawostce z nowego Dodatku (DZISIAJ W POLSCE WYCHODZI... (tylko że w empiku jak była światowa premiera już był))

Dziś będzie podzielone na kilka części bo teraz mam 1 a potem się wymyśli ;]
(The Sims 3 Miejskie Życie)

Otóż w tym dodatku jest nowa skórka (że tak powiem) pralki i suszarki...
Jak wiecie w polsce pralki wyglądają tak, że mają bęben a w simsach bęben ma o dziwo suszarka ;p (też coś jakby nie mogli zrobić pralko suszarkę xd) ale to dziwnie wygląda wsadzasz pranie do suszarki, wyjmujesz idziesz z nim do pralki i się suszy xd komika proszę ja was.

To potem dodam coś jeszcze (znajdzie się może też jakaś chatka do ściągnięcia ;]) cYa.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 lip 2011 12:22 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Się zapytam czy mieliście kiedyś do czynienia z takim czymś w Sims 3.
Mianowicie Sim jest w klubie i chce wrócić do domu - blokuje się w windzie albo jest na wycieczce i chce zrobić zdjęcie i po chwili znowu stoi - wszystkie wskaźniki spadają i sim ledwie co żyje ;p. Albo w domu nie można wybrać na innym simie np. by porozmawiali...
Czy to jakiś bug gry czy co?!?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 lip 2011 12:52 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Bug, i to częsty. Jest na to sposób jedynie kodem. Jest to kod:
resetSim [imię i nazwisko Sima] - pisane bez nawiasów

I sim się pojawia w domu już 'odwieszony' ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 lip 2011 19:07 

Rejestracja: 27 maja 2010 18:12
Posty: 60
Pochwały: 9
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE Z530i xD
przez najbliższe 3 dni nie będę pisał :) sorry i cYa.

-- 02 sie 2011 18:10 --

Otóż ludzie, kupiłem dziś laptopa kijowego... ale do nauki. I nagle mój kochany komputerek stacjonarny strzelił focha i poszedł do naprawy ;| więc przez najbliższe 3 tygodnie ciekawostek nie będzie bo laptop nie odtwarza simsów ;p. To tyle nara :)

-- 09 sie 2011 15:50 --

Witam w końcu przywiozłem kompa z naprawy i czas na CIEKAWOSTKI!!! <wee> xd

Dziś o The Sims 3 Pokolenia...
A więc zacznijmy akcje :)

-Każdy Sim gdy wkroczy w dorosłość kończy szkołę i co ciekawe w tym dodatku ma dyplom ukończenia szkoły średniej.
Co więcej, dorosły sim, którego stworzymy też ma ten dyplom.

-Eliksiry Można w lodówce przechowywać (+ dla simsów ;e)

-Nawiązując już do dyplomów, można zapytać innego

-Jeśli Sim jest nastolatkiem i śpi w łóżku to klikając na łóżko mamy nową interakcję "Marz o..." i Sim może marzyć o byciu królem balu, byciu prymusem, pójścia na randkę

-Z okazji ślubu przyjaciele przysyłają nam prezenciki :D

-Nastolatek może wstać lewą nogą (będzie miał te ,,złe'' pragnienia, np. wagary)
Nastolatkowie muszą nauczyć się jazdy samochodem od dorosłego Sima. ( pech )

-Nastolatek, który dostanie szlaban, może usiąść i się dąsać.

No a więc to tyle w dzisiejszym wydaniu i Ciaoo :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 sie 2011 07:15 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Mam pytanie, czy ktoś z was gra w The Sims Social na facebooku? ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 sie 2011 07:27 

Rejestracja: 27 maja 2010 18:12
Posty: 60
Pochwały: 9
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE Z530i xD
ja gram ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h