Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

...
Tibia <<Sam WOLE TIBIĘ ALE ... 39%  39%  [ 27 ]
Metin << BLEEEEE... 61%  61%  [ 43 ]
Liczba głosów : 70
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 12 cze 2010 11:19 

Rejestracja: 19 wrz 2009 15:05
Posty: 15
Pochwały: 22
Bullshit. Mam 19 lat, gram praktycznie tylko w MMORPGi i to wcale nie mało. Średnią mam powyżej średniej szkolnej, mam dużo znajomych i dziewczynę. To o czym mówisz to jest stereotyp koreańca-nałogowca.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 cze 2010 15:15 

Rejestracja: 01 maja 2010 12:22
Posty: 67
Pochwały: 5
Wersja SW/OS: v10e
Według mnie to metin2 :)
Powala tibię grafiką, misjami, szybkim rozwojem ( wierzchowce nowe są fajne)
Miałem 70lvl w polskim mi znudziło mi się, wolę prywatne serwery obecnie jeśli chodzi tego typu gry.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 cze 2010 20:47 

Rejestracja: 16 cze 2010 20:42
Posty: 3
Grałem w tibię w latach 2003-2007 (Jeżeli graliście w tedy może pamiętacie gracza o nicku Van Troav z Antici?). niestety od 2005 roku gra coraz bardziej zchodziła na psy. W tibii osiągnąłem dosyć wiele, co do metina grałem w niego krótko (max tydzień) gdy zaczął się mocno reklamować. Niestety odrazu gdy się zalogowałem zostałem zaatakowany przez masę dzieci neo wyzwiskami i błaganiem o podexpienie. Zdążyłem osiągnąć 26 poziom i nie wytrzymałem.


Głosuję na tibię mimo iż ta gra została zniszczona przez dzieci neo, boty, hackerów i żądze zysku Cipsoftu gdyż tibia jest grą mmorpg która ma według mnie najwięcej do zaoferowania w porównaniu do innych gier mmo.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 cze 2010 13:36 

Rejestracja: 27 maja 2010 16:17
Posty: 51
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: AT_V10b
W metinie irytuje mnie to, że trzeba biegać z jednego końca mapy do drugiego i z powrotem.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 cze 2010 22:31 

Rejestracja: 27 gru 2009 17:35
Posty: 623
Pochwały: 215
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: Android 2.3.4
Sieć: Plus
Najlepszy MMORPG w jaki grałem to Lineage2. Na rate'cie >x2 nie ma prawie w ogole 'dzieci neo', ktore wola dzieki bogu grac na high ratach. Gralem w L2 w przyblizeniu 4 lata, i za cholere mi sie to nie znudzilo. Nawet teraz z checia bym sobie pogral ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 cze 2010 22:56 

Rejestracja: 12 cze 2010 20:56
Posty: 26
Pochwały: 5
Wersja SW/OS: V10F_07
Te dwie gry to raj dla dzieci neo, mój brat grał w to to zablokowałem mu to bo dniami i nocami na kompie siedział i grał.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lip 2012 11:48 

Rejestracja: 18 mar 2011 15:05
Posty: 64
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: L3
Wersja SW/OS: V10d
Sieć: Play
Ja osobiście wolę Tibie jest kolorowa i ma w sobie to coś co do grafiki tego mmo uważam że jest idealna do klimatu świata gry poza tym grafika 2D jak dla mnie to plus, nie pobiera się długo zaledwie 50 mb i aktualizuje się 5 min.
Co do Metina na pierwszy rzut oka widzimy szarą, ponurą grafikę która nie jest ciekawym klimatem gry (podoba mi się np. 4story). Metin zanudza długimi misjami typu zabij tego żeby wypadło to (1 misje można robić około kilu miesięcy) a także ta gra pozbawia ludzi pieniędzy poprzez "Item Shop"


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h