Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Assain's creed
PostZamieszczono: 13 lip 2012 00:01 

Rejestracja: 27 sie 2011 08:44
Posty: 24
Pochwały: 19
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE J10i2
Sieć#2: Orange
Pobawiłem się troszkę photoshopem ;]

Obrazek
Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lip 2012 07:16 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Kopuj, wklej. Nic specjalnego ;|


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lip 2012 13:14 

Rejestracja: 27 sie 2011 08:44
Posty: 24
Pochwały: 19
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE J10i2
Sieć#2: Orange
Weź nie krytykuj, w każdym moim temacie krytykujesz, uczę się tak wiadomo że jeszcze nie będzie pro.. Spróbuj w photoshopie coś takiego zrobić bez tutków.. Ja wolę się sam uczyć.. Zresztą jak byś np. była na forum programistycznym (nie umiem programować umiem trochę) i byłbym pro a ty byś się uczyła. I w każdym temacie bym pisał np.
Kod z internetu..
Lub
łatwizna...
Więc patrz na innych ludzi z innej perspektywy...
Tyle odemnie Dziękuje ;] xDD

Edit:
Aaa.. Tak kopiowałem, i wklejałem ale bardziej przypatrz się logo LG ..


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lip 2012 17:14 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Tak mówię, bo jesteś w tym samym wieku co ja i mogę porównać. Zawsze oceniam szczerzę, nie przesadzam, nie łagodzę. Widać, że wszystko wkejone na cienie, nie za dobrze wycięte. W logo LG krycie jest trochę zmniejszone.
Co do programistyki. Nie wiem, czy byś był taki PRO. Ja też umiem flasha, grafikę komputerową, robiłam grę i na java i na windowsa.
Jeszcze co do moich wypowiedzi. Oceniam jak oceniam, ale jeżeli napisałam Ci, że prace nie są za piękne, to nie znaczy, że nie lubię Cię ;) Jesteś miłym userem, robisz wszystko co umiesz. Doceniam to, ale musisz nad całością popracować. Ja też na początku dostawałam w internecie beznadziejne noty, a wyszłam na jako tako.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lip 2012 23:34 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Sorry bardzo ale ja też wniosę swoje trzy grosze. Ja jak zaczynałem z tą całą grafiką, to moje pierwsze praca nie przekraczały granicy partycji C, ew. D, porównywałem je z pracami innych z internetu, i czerpałem z nich inspirację, ale nigdy nie wrzucałem do neta. Potem jak zacząłem upubliczniać swoje prace, też (głównie) Ray i Ned mnie ostro jechali, ale w sumie to dobrze, krytyka nie zaszkodzi. Nie twierdzę, że teraz jestem jakimś super grafikiem, ale swoje wiem. Co do prac... Uwierz, copy-paste tu nic nie daje, musisz nauczyć się wtapiać render, dopasowywać jasność/głębię kolorów, nie wycinać postaci z cieniem łącznie bo wychodzi nie wiadomo co, jeżeli render jest spixelizowany lekko to albo bierzesz na nowo i wycinasz, albo wygładzasz specjalnymi narzędziami. Ot takie rady od średniozaawansowanego amatora. Pozdro. (nie lubię dawać rad bo i tak mi to nie wychodzi)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 15:58 

Rejestracja: 27 sie 2011 08:44
Posty: 24
Pochwały: 19
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE J10i2
Sieć#2: Orange
Ja dodaje te pliki jak menu tego assasina abym odwiedział się co źle itp. ludzie uczą się na błędach, po waszych postach próbuję wszystko poproprawiać..
Do juleczki: Umiem Vbs (straszny badziew), Pascal i podstawy c++.. Z c++ narazie zrobiłem przerwę bo jeszcze trenuje Parkour i 3 run w wolnych chwilach coś tam porobię.. Uczę się beatboxu więc trochę nie mam czasu na flasha i grafikę .. Teraz wakację poduczę się php i html oczywiście chcem robić także strony internetowę ale trzeba umieć grafikę więc robię co umiem przy okazji się uczę. Mam Dużooo spraw na głowię, ale każdy człowiek swoim losem kieruje ;].. To na tylę.. Powiem jeszczę że z tego forum można dużo się nauczyć.. A i jeszcze coś: Zainstalowałem gimpa.. ;] Program ok tylko przyzwyczajenie do photoshopa .. No cuż.. Trzeba próbować możę coś wyczaruję :) Widać błędy przy cieniach assasina ale mam innego laptopa i strazna ruina, miałem do instalacji windowsa i nie zabardzo widać bo ekran ciemny jak w [cenzura].. U mużyna :P więc "ślepo".. O jezuu.. Jak dużo tego tekstu ok kończę .. To próbuję dalej coś z grafiką zrobić tylko coś z sensem potem publikacja..


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 16:04 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Poczytaj tutki, zrób każdy który Cie interesuje z 2 razy i bedzie ok ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 17:15 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
wogle sie ziomalek11102 nie przejmuj i nie rezygnuj z shopa,przejscie w tej chwili na gimpa ,bedzie porazką,jak masz szopa to w nim zostań,tak samo tyczy power pointa,to bardzo dobry program tylko trza sie nim umiec poslugiwac,daj te materialy ktore uzyles do zrobienia swoich prac ,przygotuje ci tutki takie podstawowe na ich podstawie ;)

Uploader Juleczka28469731:

Wątek oczyszczony z offtopu ;)



Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 17:29 

Rejestracja: 24 maja 2012 19:02
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP501
Wersja SW/OS: KP501AT_V10i
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Sony Ericsson W200i
Sieć#2: Plus
Sorry że się wtrącam.
Ziomalek już się nie denerwuj. Juleczka już go nie stresuj bo jak jestem u niego widzę jak jest wnerwiony (bez kija nie podchodź.) <pokerface> Z tym VBS, C++, Pascal, Parkour, 3 run, Photoshop. Potwierdzam że umie. ;e


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 18:43 

Rejestracja: 27 sie 2011 08:44
Posty: 24
Pochwały: 19
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE J10i2
Sieć#2: Orange
DjLozo9539 przecież to forum ;] I każdy może dać opinię tak ? xd Juleczka to 0.01% mojego niby "wnerwienia" .. To poprostu był stres, przecież wiesz że chwilowo komputer i telefon mam u siostry więc się trochę martwię jak znów będę musiał dysk kupywać i zasilacz i nowy windows.. Boję się także z telefonem, jak znów będe musiał do serwisu dawać :/ Ale siostra musi do pracy itp. a telefon jej ukradli .. To Trzeba rodzeństwu pomóc xDD
BIDON184:
Tu Link: http://hostuje.net/file.php?id=0842fd13 ... 6bd55cbcf5
I naprawdę dziękuję że tak mi pomagasz ! ; D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 19:16 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Nie to że coś teges ale ciężko mi uwierzyć że umiesz w tym wieku (gdzieśtam pisałeś że masz 12 lat) jakieś VBSy, Cpp i inne takie, to jest bardzo ciężkie, choć są wyjątki, przykładem jest developer mikegapinski który jest w moim wieku (16 lat) i umie baaardzo dużo, więc pozory mylą, ale coś ciężko mi uwierzyć też, że masz tyle na głowie... Sorry ale co może mieć na głowie 12latek w wakacje, no ale ok, ja się nie wtrącam, powodzenia ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 19:45 

Rejestracja: 27 sie 2011 08:44
Posty: 24
Pochwały: 19
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE J10i2
Sieć#2: Orange
VBScript - napisałem swój własny kurs.. Łozo go ma, a ja mam na kompie u siostry(czyli moim).. Pascal napisałem własnego bota do rozmów.. Nie wiem czy go mam na kompie ale łozo powinien go mieć ba błędów więc nie wypuścilismy go w neta.. C++ ciężki jest.. Uczę się miesiąc ale coś umiem funkcje (void funkcja(); ) Wybór "case"
.. I inne podstawy.. Spróbowałem WinApi ale ciężko bardzo bardzo bardzo.. Coś pamiętam z podstaw ;] Spróbuj się nauczyć tego VBS'a taki łatwy, pascal też w miare łatwy... Ale przestałem programować bo ostro za treningi się wziołem Parkour.. Wiem nie znasz mnie więc nie wieżysz ; D Mogę tobię nawet przkładowy jakiś programik napisać ... O obojętnie jakim języku.. (który umiem ; D ) Np. (VBS) notatnik >> Wpisz:
p=inputbox("Wpisz swoj nick na lgforum","LGforum.pl","wpisz tutaj")
msgbox(""+p+"To twoj nick")
Nie pamiętam dobrze czy składnia prawidłowa.. Zapisz jako>>nazwa.vbs
albo samo:
msgbox "Lgforum.pl",64+12,"I Git.."
I zapisz jako >> (wszystkie pliki) nazwa.vbs

Umiem też pascala i podstawy c++ tak jak wcześniej wspominałem... ; D
Przez to że rodzice w prace byli a ja do szkoły nie szedłem i programowałem (uczyłem się) .. Ale zdałem ; D

aaa.. I jeszcze coś.. Nie 12 tylko w lipcu mam 14 ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 20:01 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
A czyli jesteś ode mnie starszy ;) A z tym GIMPem. Lepiej zostań przy PS, ale bardziej go opanuj ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 20:28 

Rejestracja: 27 sie 2011 08:44
Posty: 24
Pochwały: 19
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE J10i2
Sieć#2: Orange
27 lipca mam 14 ; D .. Ale po popatrzeniu funkcji gimpa najbardziej z filtrów podoba mi się Kubista czy coś takiego ;] Ale bardziej jednak zostanę przy Phostoshopie.. ;)

Edit:
Nie przeczytałem zbyt dokładnie drugiego twojego postu.. To nie jest krycie zmniejszone ;]
To jest pędzel, kolor czarny pędzel krycie: od 10 - 20 i rysowałem pędzlem ;] Patrzałem tylko jak te kreski od ubrań idą.. ;D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 21:24 

Rejestracja: 24 maja 2012 19:02
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP501
Wersja SW/OS: KP501AT_V10i
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Sony Ericsson W200i
Sieć#2: Plus
GMPA juz mam m malym paluszku. Itak pracuje sobie nad sygnaturka. A o kurs VBS moge jutro za uploadowac.
Sorry za bledy bo jestem na operze mini.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lip 2012 21:49 

Rejestracja: 27 sie 2011 08:44
Posty: 24
Pochwały: 19
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE J10i2
Sieć#2: Orange
Łozo nie musisz.. Tu góruję Flash xD A o VBS - Bardzo banalny język,, Chociaż dla niektórych trudny .. pff ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 lip 2012 08:28 

Rejestracja: 24 maja 2012 19:02
Posty: 14
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP501
Wersja SW/OS: KP501AT_V10i
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Sony Ericsson W200i
Sieć#2: Plus
We flashu umiem tylko rysowac jak paincie i gimpie;) a action scripta nadal nie kapuje po twojej probie mnie nauczenia.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 lip 2012 11:23 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
no ja wrzucilem filmik(tutek) dla ziomalkek11102 na gryzonia,są to podstawy takie na poczatek

http://tu wpisz domene/bidon184/Tutoriale(poradniki)/adobe+zastepowanie+usuwanie+mieszanie+warstw


Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h