Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 13 gru 2011 21:57 

Rejestracja: 01 gru 2009 16:03
Posty: 1382
Pochwały: 341
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: lg g3 s
Wersja SW/OS: 5
Sieć: Play
Drugi model telefonu: LGE610/SEc905/trend
Sieć#2: T-Mobile
Wszystkie nizej wymienione rzeczy robisz na wlasna odpowiedzialnosc. Przed zastosowaniem skontaktuj sie z lekarzem lub farmaceuta. Nie ponosze odpowiedzialnosci za zle skutki modyfikacji.

1. Wypakuj program KDZ Updater z paczki

2. Zainstaluj msxml.msi
(jest w w/w paczce)

3. Naładuj telefon na maksa (ew. minimum 50%)

4. Wyłącz telefon (najlepiej wyciągnij i włóż baterie)

5. Zainstaluj sterowniki
a) najlepiej oryginalne od LG sa w paczce (United Mobile Driver S4981MAN32AP22 ML WHQL Ver. 3.2.1)
b) wywal inne (nokia, moto itp) - ja nie wyrzucałem nic
c) wyłącz modem LG
Panel sterowania > System > Menedzer urzadzen > Modemy > kliknij prawym przyciskiem myszki na LGE Virtual Modem i kliknij opcje wylacz.

6. Naciśnij i trzymaj Vol. UP [poglaszanie + Return [cofnij] i podłącz kabel usb telefon <-> komp
Powinien na telefonie pojawić sie zielony ekran z napisem EMERGENCY

7. Wstrząśnij telefonem - tak jest napisane w tym poradniku - ja sam nie robiłem tego ale pisze na wszelki.
Ponoć pomaga przy niektórych P500 ...

8. Uruchom program KDZ_FW_UPD.exe (vista/win7 - jako administrator – prawym przyciskiem myszki na program i uruchom jako administrator)

9. W programie KDZ wybierz typ : 3GQCT oraz PhoneMode : DIAG

10. Upewnij się że program KDZ widzi twój telefon poprzez kliknięcie Read Phone Information
powinny wypełnić sie pola po lewej stronie nowego okna, typu model, chip type itp
czasem po tej akcji KDZ wywala sie błędem the memory could not be read, oczywiście po wyświetleniu informacji, ale nim nie trzeba się przejmować, po prostu włączyłem KDZ jeszcze raz i już nie sprawdzałem czy widzi telefon

11. Ściągamy odpowiedni Rom (ja w paczce zamieściłem androida 2.3 bez oznak operatorow)

12. W KDZ file wskazujemy na nasz ściągniety rom (będzie mieć rozszerzenie KDZ)

13. Po upewnieniu się że punkty od 1 do 9 są spełnione klikamy lunch software update

14. Znowu wstrząśnij telefonem - ja nie robiłem ale pisze ... bo może ktoś będzie musiał ...

w moim przypadku dopiero po chwili (minuta) wyskakuje magiczne słowo EMERGENCY na zielonym tle, to które ma niby wyskoczyć przy pkt.6
cała akcja trwa dosłownie 10 min
Po tej operacji telefon wraca do stanu dziewiczego, zawartość pamięci telefonu kasuje się (aplikacje, zdjecia itp), karta pamięci nie czyści się ale aplikacje na niej zainstalowane trzeba jeszcze raz zainstalować
Wskazane jest wgranie jednego z w/w softów przed oddaniem telefonu do serwisu/gwarancji.

;p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h