Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Regulamin dodawnia motywów - viewtopic.php?f=26&t=15480
Wideo Poradnik - viewtopic.php?f=5&t=13253
Poradnik 3w1 - viewtopic.php?f=5&t=1806
Loadery - viewtopic.php?f=5&t=13909
Reset na logo LG - viewtopic.php?f=5&t=7217
Odchudzanie Cust - viewtopic.php?f=5&t=12695
Softy/Custy do pobrania - viewtopic.php?f=228&t=18364



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 wrz 2010 20:26 

Rejestracja: 27 gru 2009 17:35
Posty: 623
Pochwały: 215
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: Android 2.3.4
Sieć: Plus
Nie ma, bo to za bardzo obciazalo motyw.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 lis 2010 18:19 

Rejestracja: 08 maja 2010 16:16
Posty: 111
Pochwały: 3
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Nokia
Sieć: Play
Mam pytanie do ciebie kulesiak2 gdzyż nikt inny nie może edytować tego motywu tochciałem się spytać czy nie dało by rade poprawić troche tego motywu a mianowicie wersji v1.0 bo bardziej mi się podoba :P. Poniżej wypisze co by mnie interesowało :P
1. zamiast tej ,,gazety" dać ikonę opery ??
2.musicplayer taki jak na tym zdjęciu Obrazek czyli z tym paskiem pokazującym ile przeszło piosenki, opcją powtarzania, opcji
3.multitasking, podobny coś do tego Obrazek tylko żeby były wda okna z jednej takie coś a z drugiej otwarte rzeczy, gry itp
4.zrobić coś z tym szybkim wybieraniem pod operą, kamerą,plikami tak żeby się zapisywało
5. żeby były po polsku te rzeczy
To są tylko moje sugestie aby wg. mnie ulepszyć motyw, jak nie zrobisz to trudno, jestem szczęśliwy z tego co już mam :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lis 2010 14:36 

Rejestracja: 19 paź 2010 18:49
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: ...
Cześć , nie wiem czy źle coś wrzucam czy coś (bawię się tym od tygodnia),
jeżeli chodzi o tą V1.0 to jak na przesuwam np na ustawienia na tym dolnym pasku to mam tylko pokazana tapete, nie tak jak na screenie ze jest wybor blue i black, i tak mam ze wszystkim oprocz Głównej , Muzyki i notatek...
A jeżeli chodzi o tą drugą to jak to wgrywam odłączam kabel USB to idle widget widzę jakieś 4 sec. i telefon się wyłącza(ale tam mam to czego nie mam w tym V1.0)(wgrywam dobrze, kumpel tez tak wgrywa ,ale mu dziala ^^). Z góry dzięki.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lis 2010 16:50 

Rejestracja: 08 maja 2010 16:16
Posty: 111
Pochwały: 3
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Nokia
Sieć: Play
Cytuj:
V1.0 - Rebuilt:
Screenow nie daje bo to prawie to samo, z wyjatkiem brakujacej niebieskiej kolorystyki, kilka razy szybszym wczytywaniu i kilku innych bajerow.

Wprowadzone zmiany:
- Realistyczny pasek dolny HTC HD2
- Realistyczne przejscie z ekranu glownego do listy dodatkowych 6 ikon (tu jest maly bug, mianowicie jeszcze nie doszedlem jak otwierac szybkie kontakty i nie wazne ze masz juz ustalony kontakt to guzik zawsze bedzie otwieral liste z kontaktami i edytowal dany numerek )
- Motyw chodzi DUUUUZO szybciej, wczytuje sie momentalnie i to nie jest jego max niestety. Nie moge maxymalnie obnizyc jakosci (tylko w ustawieniach pliku, rzeczywiscie jakosc sie nie zmienia), bo czcionka na zegarze jest zembedowana, czyli nie wazne jaka czcionke masz na telefonie, na zegarze zawsze bedzie helvetica, a po zmianie kodu na przyspieszenie godzina i minuty sa takie jakby szarpane. Ten patent moglby przyspieszyc chodzenie suwaka na glownym ekranie okolo 5x, no ale niestety to sie nie uda. Aczkolwiek dodaje wersje z tym kodem, jesli komus bardziej odpowiada szybkosc niz jakosc
- Nie ma niebieskiej wersji kolorystycznej.
- Brak mozliwosci edytowania jezyka za posrednictwem XML'a, oddzielne wczytywane pliki moga uzyc action scriptow innych niz guziki (oczywiscie takie rzeczy tylko na cookiem )
to jest odchudzona wersja która chodzi szybciej. A to że ci nie działa któraś wersja ( bo coś nie zrozumiałem twojej wypowiedzi) to wina raczej tego że nie masz pliku weater.txt w other na pamięci telefonu


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lis 2010 20:20 

Rejestracja: 19 paź 2010 18:49
Posty: 7
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: ...
Aha. Niestety nawet po dodaniu weather.txt nie dziala ;/ (jak by co , to chodzi mi o to:http://kulesiak2.ugu.pl/htchd2.html (włącza się na 2 sekundy widget a potem odrazu się wyłącza))


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 gru 2010 14:14 

Rejestracja: 03 lip 2009 19:46
Posty: 93
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10E
Sieć: Play
ta pogoda sciaga info z neta czy o co z nia biega ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 gru 2010 14:18 

Rejestracja: 19 sie 2010 19:47
Posty: 674
Pochwały: 107
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10F 07
Sieć: Play
Jak ją ściągasz do wybranego miasta są w niej już informacje na kilka dni dla wybranego miasta......


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 gru 2010 15:56 

Rejestracja: 03 lip 2009 19:46
Posty: 93
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10E
Sieć: Play
A ile to kasy zżera że tak powiem ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 gru 2010 15:57 

Rejestracja: 19 sie 2010 19:47
Posty: 674
Pochwały: 107
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10F 07
Sieć: Play
Nic to jest za darmo


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h