Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum -http://kp500.pl/viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 16 cze 2010 15:27 

Rejestracja: 05 paź 2009 16:25
Posty: 31
Pochwały: 4
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Otóż zapewne wielu użytkowników boli to, że ich teledyski, filmy, posiadają pasy po zgrani na telefon. Rozwiązaniem jest program vidcrop dzięki któremu możemy bardzo łatwo samemu ustawić proporcje filmu i tym samym pozbyć się pasów. Dodatkowo zauważyłem że audio jest dużo głośniejsze

screen:
Obrazek

Download


Co do głośniejszego audio to pewnie wiele osób zauważyło że gdy konwertujemy do AAC lub WMA to telefon gra głośniej. skonwertowałem teledysk vidcrop'em i wyciągnołem z niego dzwięk w formacie WMA. EFEKT: gra jeszcze głośniej!

Dowód(pobierzcie, zgrajcie na fona i tam odsłuchajcie)


A teraz mam pytanie co do tego audio. Da się uzyskać tak głośne audio bez zbędnego kombinowania jakie wyczyniałem?(oczywiście bez zbytniej straty jakości) Bo jak już napisałem sama konwersja do WMA czy AAC nie daje takiego efektu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



-- 16 Cze 2010 17:15 --

Znalazłem drugi taki program który oferuje jeszcze szerszą możliwość "croppingu"(przycinania) lecz nie oferuje głośniejszego audio. Program nazywa się wondershare video converter.

screen:
Obrazek

DOWNLOAD
wersja portable(bez potrzeby instalowania)


Pochwały przyznane za post: 3

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h