Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 gru 2010 16:26 

Rejestracja: 19 maja 2010 11:30
Posty: 222
Pochwały: 49
Wersja SW/OS: Samsung S533
Zatem odpowiadam Tobie: Nie, nie stresuje się, to raz. Dwa, skoro są tutaj od 10 lat w górę, to przy okazji nauczą się czegoś pożytecznego, co przyda im się w życiu, a nie tylko ściągania i powielania pytań, które były zadawane setki razy. Odnośnie chorób, to nie chcesz mi chyba powiedzieć, że pisanie w sposób ".!" jest objawem?! Bardzo wiele spotykam takich przypadków, nie tylko tutaj, więc proszę nie wmawiaj mi, że wszyscy mają ten sam objaw! Kwestia jest taka, że głąby- nie, nie obrażam nikogo personalnie, lecz mówię o bardzo wielkiej liczbie osób- piszą językami "internetowymi", np. "pokemonowym" i rozsiewają go. Przykro mi to stwierdzić, ale później tacy ludzie będą mieli problem z wypełnianiem formularzy, dokumentów czy pisania podań. Nie oszukujmy się, jak raz się wbije coś do łba, to pozostaje. Po trzecie, skoro ma się to przysłużyć wszystkim, zarówno czytającym, jak i piszącym, to nie rozumiem dlaczego bronisz mi wyrażać swoją opinię. Być może popierasz pisanie iście "freestyle'owe", lecz badź świadom, iż nie popieram takiego stanowiska.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 gru 2010 17:04 

Rejestracja: 30 cze 2010 10:12
Posty: 1030
Pochwały: 164
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: AT_V10f_07
Sieć: Play
ja jestem neutralny co do tego typu spraw.. ich sprawa jak piszą ważne by sie dało zrozumieć...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 gru 2010 17:40 

Rejestracja: 19 maja 2010 11:30
Posty: 222
Pochwały: 49
Wersja SW/OS: Samsung S533
A więc jeżeli nie da się zrozumieć, bo takich wiadomości moim zdaniem się nie da, to powinno się pisać POPRAWNIE PO POLSKU z polskimi znakami, bo po to mamy ten język!

@down
Proszę bardzo. "Walłeś", to nie jest polskie wyrażenie. Zanim zaczniesz mi wytykać dalsze, to prześledź resztę moich postów. Jak już skończysz, to zauważysz, że trzymam się ortografii jaki i stylistyki zdań. Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 29 gru 2010 17:56 przez joozek4, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 gru 2010 17:43 

Rejestracja: 30 cze 2010 10:12
Posty: 1030
Pochwały: 164
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: AT_V10f_07
Sieć: Play
spójrz na siebie sam walłeś byka xd


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 gru 2010 18:53 

Rejestracja: 11 gru 2010 17:20
Posty: 81
Pochwały: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: kp 500
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
joozek4
Jeżeli masz problem z tym że ludzie piszą z błędami to napisz do administracji że twoim zdanie tacy ludzie powinni być "wyrzuceni". Zauważ że ten temat nie jest od tego . Sam zresztą napisałeś wyżej językiem "pokemonowym" tzw; z włączonym cap's lokiem. Wystarczyło napisać normalnie. Każdy popełnia błędy, sam je popełniasz, ja je popełniam i inni je popełniają. To jest nie możliwe aby WSZYSCY pisali dobrze,dokładnie bezbłędów.
Nie odchodźmy od tematu- proponuje usunąć temat. Albo niech ktoś mnie oświeć po co on w ogóle powstał.


Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2010 23:34 

Rejestracja: 19 maja 2010 11:30
Posty: 222
Pochwały: 49
Wersja SW/OS: Samsung S533
A więc jeżeli chcesz być już Panem Wszystkowiedzącym, to:
- nie wyrzuceni, ale warn za błędy się należy. Na innych forach sprawuje się to bardzo dobrze.
- mogę opowiedzieć Tobie w dwóch częściach, które jednak są sprzeczne ze sobą, ale idąc Twoim tokiem rozumowania:
a) napisałem językiem "pokemonowym", aby dotarło właśnie do tej grupy społecznej
b) pisanie z włączonym CL, to nie jest język "pokemonów". Jest to raczej stanowcze wyrażenie swojej opinii, tudzież uniesienie się w konkretnej chwili. WIĘC JEŻELI POZWOLĘ SOBIE TERAZ NAPISAĆ, to to zrobię.
- to, że każdy popełnia błędy nie jest regułą. Fakt, nikt nie jest idealny, ale jeżeli robi się wciąż to samo, to jest coś nie tak. Najwyraźniej nikt nie zwracał na to uwagi tutaj.
- temat zostanie usunięty jeżeli mod tak zadecyduje. Jestem tutaj już trochę czasu i wiedz, że jeżeli ja coś robię, to nie dzieje się to bez przyczyny. Wiem, że będą tacy, którzy zrozumieją dlaczego napisałem ten post tutaj, ale też liczę się z komentarzami takimi jak Twój. Zastanów się, masz 14 lat i korygujesz moje poczynania. Wybacz, ale to jest zabawne, ponieważ kiedy ja byłem w Twoim wieku, to latałem za piłką na boisku, a nie przesiadywałem przed monitorem. Jasne, różnica pokoleń, niczyja to wina, że Polska jest zacofanym krajem, ale przynajmniej to przebywanie na boisku nauczyło mnie szacunku do drugiego człowieka, a coraz częściej właśnie tego brakuje młodym ludziom.
- jeżeli nie wiesz o czym jest temat i dlaczego powstał, to proponuję powrót do książek i zeszytów aby poprawić u siebie umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Pozdrawiam również.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2010 00:18 

Rejestracja: 11 gru 2010 17:20
Posty: 81
Pochwały: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: kp 500
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Cóż jest mi niezmiernie przykro bo powinieneś szanować moją opinie. Tym bardziej ze pisałeś że nauczyłeś się szacunku.
Wszytko idzie do przodu. Coraz więcej ludzi woli usiądź przed komputerem niż obejrzeć ciekawy program lub przeczytać książkę. Niestety ja nie z tego "rodzaju" ludzi. Gra w piłkę siatkową. Szacunek dla ludzi także posiadam ale własna opinia to nie grzech. Poza tym przesiadywanie przed monitorem to coś złego? Powiedz mi po czym to wnioskujesz? bo argumentów ci niestety brak.
Wiem o CZYM jest temat, wiem. Ale jak napisałem nie wiem po co on powstał(bo ktoś chciał się pochwalić jakich zespołów słucha?, bo komuś się nudziło? Bo ktoś chciał sobie pokrzyczeć?)- również polecam czytanie ze zrozumieniem.
Po tym co napisałeś wyżej wnioskuje że ludzi nie potrafisz oceniać.
Na tym polega "wolność słowa" słowo ci obce.


Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2010 00:53 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
Kierowca autobusu stanął, a pasażerowie zaczęli bić brawo.

Kończę dyskusję obu panów, lecz jej nie usuwam (mimo, że to offtopic). Zostaje bo uważam, że ta wymiana zdań jednak coś dała.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 sty 2011 11:35 

Rejestracja: 08 gru 2010 21:39
Posty: 26
Pochwały: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10F
Sieć: T-Mobile
Dla każdego typu/gatunku muzyki należy się uznanie ale każdy słucha tego co lubi .
Muzyka to nie Inkwizycja.
Zatem dobrych kawałków się nie zapomina z tymi gorszymi no cóż jak to mówią " co się urodziło musi umrzeć "
.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 kwie 2011 20:52 

Rejestracja: 05 wrz 2009 10:22
Posty: 156
Pochwały: 4
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: KP500AT_V10d
Nie rozumiem tego , co twórca tematu chce pokazać. Może , że twórczość Marka Grechuty jest nieosiągalna dla Nas forumowiczów i , że jej nie zrozumiemy. A ja powiem , że słucham polskiego hip-hopu i co pewnie uważacie , że muszę być dresem w bluzie z kapturem z napisem "JP na 100%" ;] Otóż jak widać NIE!
Znam ludzi , którzy mówią , że HH to muzyka dla debili , a to własnie ona ma przekaz i wielu ludzi nawet nie potrafi tego zrozumieć. Przykładem może być Eldo - Nie pytaj o nią. Jeśli macie ochotę to przeanalizujcie sobie tekst tego utworu. Pozdro dla wszystkich niezależnie od tego jakiej muzyki słuchacie ; )


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h