Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 31 mar 2010 12:31 

Rejestracja: 26 paź 2009 18:28
Posty: 195
Pochwały: 12
Wersja SW/OS: Co to Soft?
Ludzie takiego gówna niektórzy słuchają a tyle pięknej muzyki jest w Polsce tyle zapominanych np REPUBLIKA MAREK GRECHUTA a wy takiego szajsu słuchacie
Mam gdzieś jeśli dostanę warna czy bana, ja chcę by te sławy nie zostały zapomniane
PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEMATU
Jeśli chcecie chcecie edytować to uzgodnić to ze mną albo najpierw dać bana.

Chanka84 - jednak musiałam edytować, Twoja wypowiedź nie została z żadnym stopniu zmieniona tylko poprawiłam błędy i usunęłam nadmiar wielkich liter ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 mar 2010 12:39 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Nie rozumiem skąd te nerwy w tobie?? Istnieje wolność wyboru muzyki którą się słucha. Ja osobiście lubię polską muzykę. Twórczość Marka Grechuty cenię bardzo z 2 powodów - urodził się w mieście w którym mieszkam oraz jego piosenki są bardzo wyważone, delikatne. Podobnie jak Grzegorza Turnaua i innych artystów tego pokroju...


Ps. dostosuj swój post do standardów forum albo ja to uczynię!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 mar 2010 13:33 

Rejestracja: 26 paź 2009 18:28
Posty: 195
Pochwały: 12
Wersja SW/OS: Co to Soft?
Napisałem to w dosłownym języku żeby zaciekawić innych pozatym wiem że , jest wolnosc słowa
Dziękuję że nie olałeś to czego napisałem i nie usunołeś jak moderator ....(poco robić se na pieńku)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 mar 2010 14:31 

Rejestracja: 17 paź 2009 13:33
Posty: 939
Pochwały: 137
Wersja SW/OS: V10F_07
Każdy ma inne gusty, więc takie "orędzie" nie ma żadnego sensu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 mar 2010 15:51 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
Ta, Ktoś nie będzie słuchał na przymus Marka Grechuty jak nie lubi, ktoś ma się do tego zmuszać?
Ja osobiście słucham Progressive Trance ponieważ jak dla mnie tylko ta muzyka ma "duszę".
Nikt nagle nie przestanie słuchać muzyki którą lubi i przerzuci się na inna tylko dlatego że Ty o to apelujesz ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 kwie 2010 03:57 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
Ja osobiście nie trawię polskiej muzyki (szczególnie) "wyjców" pokroju Feela. Każdy słucha tego czego chce. Osobiście uznaję tylko zagraniczny rock.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 kwie 2010 11:52 

Rejestracja: 16 paź 2009 16:06
Posty: 117
Pochwały: 15
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: WILDFIRE
Sieć: Play
Drugi model telefonu: T200
Bierz przykład ze mnie... tzn. słucham polskiego bluesa w wykonaniu R. Riedela' ,ale jakoś nie wkurzam się tym że przez ulicę idzie dzieciak ,który słucha np Hip Hopu albo innych


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 maja 2010 22:09 

Rejestracja: 02 gru 2009 18:20
Posty: 50
Wersja SW/OS: V10F_06
heh teraz dobre :D będą mi mówić czego mam słuchać a czego nie ;p to nie komuna ;p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 maja 2010 15:06 

Rejestracja: 13 sty 2010 20:21
Posty: 14
;] ja lubie sluchac polskich utworów ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 cze 2010 20:56 

Rejestracja: 16 mar 2010 08:09
Posty: 3
ja lubie polskie utwory i polskich wykonawców jak dżem


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 cze 2010 10:57 

Rejestracja: 19 maja 2010 11:30
Posty: 222
Pochwały: 49
Wersja SW/OS: Samsung S533
Hmmm... Chanka tutaj jako jedyna chyba najbardziej zna mój gust muzyczny, ponieważ to właśnie z Nią wymieniałem się spostrzeżeniami, i mogę śmiało powiedzieć, że o ile z Chanką mogłem porozmawiać "na spokojnie", tak najwyraźniej autorowi tego tematu brakuje przysłowiowej piątej klepki. Człowieku, jednoznacznie ja mogę założyć dziesiątki tematów, w których będę nawoływał między innymi do: nie głosowania/popierania danej partii, nie oglądania danych programów telewizyjnych, nie jedzenia pieczywa białego, bo powszechnie wiadomo iż ciemne jest bardziej zdrowe, nie wychodzenia na dyskoteki/domówki/spacery/czy najlepiej w ogóle z domu... i tak bym mógł do wieczora. To, że Tobie nie odpowiada dany gust muzyczny innych ludzi, to już tylko i wyłącznie Twój problem i powinieneś popracować nad tym. Raz, że kiedyś możesz się przejechać na tym (trafiając na jakiegoś zagorzałego fana rocka/metalu/rapu/techna/country/SKA/punk/...), a dwa, że nie możesz nikomu wmawiać co mają robić. W przeciwnym wypadku zapraszam do poczytania Konstytucji, może wówczas zrozumiesz swój błąd. To, że żyjemy w państwie demokratycznym i panuje tzw. wolność słowa, nie oznacza, że możesz głosić takie poglądy, ponieważ jednoznacznie kojarzą się one z totalitaryzmem (ja to tak odbieram), a co za tym idzie- łamaniu wyżej już wymienionej konstytucji.

Jeżeli nadal chcesz się wymienić poglądami, nie ma problemu, chętnie porozmawiam na ten temat. Uprzedzam jednak tylko, iż mało konstruktywne wypowiedzi będę traktował jako Twój "własny gol samobójczy", i nie będę na nie nawet odpowiadał.

Dla jasności: słucham rapu od 12, 13 lat (mam 22, zatem wiem nieco o tej muzyce w porównaniu do bandy oszołomów, którzy nagle postanowili być "hip-hop'owcami" po przesłuchaniu baranów z pod szyldu JP), a także wielu innych gatunków (czytaj nie ograniczam się) w tym wspomnianych już wyżej: rock, metal, numetal, SKA, reggae, jazz, blues, punk.

Jeżeli chciałbyś porozmawiać o muzyce elektronicznej, tutaj mam na myśli techno i różnego rodzaju pokrewne gałęzie, czy także o popie, to niestety ale muszę Cię zawieść, ponieważ nie kręci mnie to i mam znikomą wiedzę na ten temat, nie wliczając w tą całą papkę tylko Michael'a Jackson'a.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 cze 2010 11:33 

Rejestracja: 14 cze 2010 18:37
Posty: 19
Pochwały: 13
Wersja SW/OS: KP501AT_V10K
Obrazek

Kazdy słucha czego chce, dla mnie gównem jest Marek Grechuta : (


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 cze 2010 15:10 

Rejestracja: 20 cze 2009 14:50
Posty: 118
Pochwały: 20
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Live with walkam
Sieć: Plus
Ja mam 15 lat i słucham rapu dość długo, jednak to że słucham rapu nie znaczy, że słucham Firmy ;]. Hmmm... z moich spostrzeżeń Ci co chodzą w bluzach JP, malują to na ścianach itd. to są po prostu tchórze. Mają dużo pieniędzy kupią sobie bluzy z kapturem i dresy i myślą że wzbudzają respekt :/


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 cze 2010 19:21 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
Ja słucham wszystkiego po trochu (oprócz klasyki)
Znajdzie się miejsce na rap, reggae, techno, trance, hardstyle.. ale wszystko z umiarem... i zależnie od nastroju :D

Wiem, że muzyka której słucham jest soundtrack'iem do mojego życia.. ale jeżeli w jakiś dzień słucham reggae to nie oznacza to tego, że jestem rastafarianinem...

Jeśli słucham rapu, nie oznacza to tego, że jestem dzieckiem JP

Nie można wyciągać pochopnych wniosków ze stereotypów!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 cze 2010 23:11 

Rejestracja: 20 cze 2009 14:50
Posty: 118
Pochwały: 20
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Live with walkam
Sieć: Plus
Popieram Dominika :] nie wszyscy są tacy jak sie może wydawać :D:D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 cze 2010 20:13 

Rejestracja: 04 lut 2010 16:41
Posty: 847
Pochwały: 55
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: V10F_07
Ja akurat słucham Electro-House, i mi sie to podoba co ja mam na przymus słuchac Marka Grechuty jak mi sie nie podoba polska muzyka a szczególnie takie wyjce... achhh szkoda gadac


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 gru 2010 20:48 

Rejestracja: 24 lip 2010 07:24
Posty: 1225
Pochwały: 140
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: ZTE
Model telefonu: Blade
Wersja SW/OS: Android 2.2
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Springfield
może trochę postarzały temat, ale także się wypowiem, że - prawda - każdy ma prawo do słuchania muzyki, jakiej chce, ale jednak denerwuje mnie fakt, że dzieci i nastolatki kochają wszystkie te szmelce typu Pitbull czy Kesha, o tych jednostrzałowych nie mówię nic, bo szkoda mi klawiszy. Pytam się: wiesz o czym jest ta piosenka
odp brzmi ee..hym...nie? a tekst jest np bardzo wulgarny mimo tego, że od zewnątrz tego nie widać.
Faktem jest także, że jednak da się wydostać z nałogu słuchania takiego syfu. Ja sam przeszedłem to około rok temu, od wteedy jestem szczęśliwy, że słucham muzyki, która potrafi mnie uspokoić, podnieść na duchu i wzbudzić przujemne dreszcze za każdym razem, gdy jej słucham.

koniec cytatu ;p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 gru 2010 15:27 

Rejestracja: 11 gru 2010 17:20
Posty: 81
Pochwały: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: kp 500
Wersja SW/OS: V10f
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Ja wolę spokojne piosenki ; )
W polskiej muzyce się zakochałem ; ))
A co do marka grechuty to poza pojedynczym utworem nie trawie go...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 gru 2010 17:56 

Rejestracja: 19 maja 2010 11:30
Posty: 222
Pochwały: 49
Wersja SW/OS: Samsung S533
Przy okazji odświeżenia tematu, póki nie jest sprecyzowany dokładnie:

LUDZIE, JEŻELI PISZECIE, TO PAMIĘTAJCIE O PRAWIDŁOWEJ INTERPUNKCJI, BO ORTOGRAFIA TO PODSTAWA. DODATKOWO NIE STAWIA SIĘ PRZECINKA JAK I KROPKI PO SPACJI! STAWIA SIĘ JĄ PO DANYM ZNAKU! TAK SAMO NIE STAWIA SIĘ KROPKI PRZED WYKRZYKNIKIEM! IM WIĘCEJ WYPOWIEDZI CZYTAM, TYM BARDZIEJ KALECZĘ SWOJE OCZY!

*warna przyjmę z godnością za nadużywanie caps lock'a, mam już dość tego jak niektórzy userzy piszą.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 gru 2010 09:42 

Rejestracja: 30 cze 2010 10:12
Posty: 1030
Pochwały: 164
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: AT_V10f_07
Sieć: Play
joozek4 nie stresuj się... pamiętaj o tym, że na tym forum są także dzieci w wieku 10,11...14 lat.... poza tym istnieje również coś takiego jak dysleksja więc nie rozumiem Twojego zbulwersowanego postuu...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h