Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Regulamin dodawania plików - viewtopic.php?f=22&t=809
Generator postów - viewtopic.php?f=305&t=27164



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 27 lip 2009 10:44 

Rejestracja: 01 kwie 2009 20:48
Posty: 367
Pochwały: 307
Pobierz z innego źródła mGG ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 27 lip 2009 10:53 

Rejestracja: 20 maja 2009 20:12
Posty: 212
Pochwały: 212
np. stąd ;)



Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 27 lip 2009 17:08 

Rejestracja: 23 lip 2009 13:43
Posty: 5
Dzisin1986 pisze:
Mam Wszystki Ustawienia Ładuje się do 100% i nagle wyskakuje nie obsługiwany Co mam Robić Proszę o Pomoc :roll: :roll: :roll: :roll: ;) ;) ;) ;) ;) :) :) :) :)


mam ten sam problem, a pobranie z innego źródła nie pomaga.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 28 lip 2009 19:52 

Rejestracja: 27 cze 2009 10:39
Posty: 110
Pochwały: 12
Wie może ktoś co jest grane...

Miałem mobilne gadu gadu...skończył mi się okres, za który zapłaciłem i przyszło płacić na nowo...wybrałem na ile dni i....i sms nie przyszedł, a ja do dziś nie mogę się połączyć .... dziś usunąłem mgg i zainstalowałem to niby najnowsze 3.6.2 ze strony gadu gadu..na samym początku instalacji wyskakuje...błąd uwierzytelniania..

Wie ktoś może co trzeba zrobić w takiej sytuacji, by działało ?


Z góry zaznaczam, że parlingo mnie nie kręci ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 29 lip 2009 14:20 

Rejestracja: 29 lip 2009 14:18
Posty: 2
Nie wie ktoś, czy istnieje jakaś modyfikacja, dzięki której można by było w javie pisać na qwerty ? Pisanie na numerycznej jest trochę uciążliwe, tym bardziej na ekranie dotykowym.

@EDIT: Gdy włącza Mobilne GG pojawia mi się komunikat ''Nieobsługiwany'', wie ktoś jak temu zaradzić? Wszystko mi się dobrze włącza załaduje się gg do 100% i gdy już pojawi mi się menu, mam właśnie ten komunikat.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 02 sie 2009 10:33 

Rejestracja: 04 cze 2009 17:40
Posty: 25
Ja mam inny problem gdyż pisalem na mgg przez 4 dni i jak wracalem do domu to probowalem sobie wlaczyc jeszcze raz azeby popisac a tu lipa, gdy pasek dojdzie do 8% to pojawia sie okienko nom z tym czy zezwolic itp naciskam srodkowe i czekalem chyba z 7min az sie coś ruszy a tu nic. Jak włącze opere i wpisze adres strony to nie na dole pisze "ładowanie" i kropki się ruszaja ale nic nie idzie.
Prosze i pomoc mdanaj


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 02 sie 2009 10:43 

Rejestracja: 02 sie 2009 05:09
Posty: 226
Pochwały: 124
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Właśnie kiedy będzie gg (jakiekolwiek gadu) w ciachu? Już widziałem ekran z gadulcem, ale tak samo jak Adiqs nie mogę włączyć tego programu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 02 sie 2009 11:33 

Rejestracja: 24 cze 2009 13:04
Posty: 134
Pochwały: 6
Jest GG na ciacho. Wystarczy zainstalowac mobilne GG ze strony Gadu-Gadu, albo najlepiej komunikator Palringo, lub ewentualnie Papla. Dla chcącego nic trudnego. Wszystkie te programiki testowałem i u mnie działają bezn najmniejszych problemów. Od siebie zdecydowanie polecam Palringo. ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 02 sie 2009 18:35 

Rejestracja: 11 maja 2009 16:47
Posty: 124
Pochwały: 9
Wersja SW/OS: KP500AT_V10d
A ja mam takie pytanie do wszystkich, którzy korzystają z mobilnego gg:
Czy, kiedy piszecie swoją wypowiedź - też nie możecie skorzystać z opcji qwerty, obracając telefon?
To trochę upierdliwa sprawa.
W smsach działa, ale w mgg już mi nie chce :/


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 02 sie 2009 18:36 

Rejestracja: 13 kwie 2009 16:36
Posty: 22
nie, qwerty nie działa w mgg


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 07 sie 2009 18:04 

Rejestracja: 06 sie 2009 14:19
Posty: 7
Wersja SW/OS: kp500
Dzięki !! dziala ;) plusik ;D nie musialam nic ustawiac tylko wyslalam sms i pobralam aplikacje :mrgreen:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 09 sie 2009 16:19 

Rejestracja: 05 sie 2009 23:31
Posty: 58
Pochwały: 29
mdanaj pisze:
Ja mam inny problem gdyż pisalem na mgg przez 4 dni i jak wracalem do domu to probowalem sobie wlaczyc jeszcze raz azeby popisac a tu lipa, gdy pasek dojdzie do 8% to pojawia sie okienko nom z tym czy zezwolic itp naciskam srodkowe i czekalem chyba z 7min az sie coś ruszy a tu nic. Jak włącze opere i wpisze adres strony to nie na dole pisze "ładowanie" i kropki się ruszaja ale nic nie idzie.
Prosze i pomoc mdanaj



wejdz w GRY I APLIKACJE/USTAWIENIA/PROFILE/JAVA INTERNET :) POWINNNNNNNO DZIALAC :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 12 sie 2009 14:01 

Rejestracja: 17 cze 2009 13:00
Posty: 29
A ja mam pytanie odnosnie pakietu mg internetu. Wykupiłam 5 Mg neta i skąd mam wiedziec ile go juz wykorzystałam ? i kiedy mam wykupic nastepny zeby mi nie brało kasy z konta ? prosze o odpowiedz. mam siec play, abonament i kp500 cookie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 12 sie 2009 14:08 

Rejestracja: 12 sie 2009 13:16
Posty: 36
Pochwały: 7
Wersja SW/OS: V10d
W Play mixie sprawdza się kodem *105# więc na abonamencie powinno być tak samo







Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 12 sie 2009 14:49 

Rejestracja: 02 sie 2009 05:09
Posty: 226
Pochwały: 124
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Pysia pisze:
A ja mam pytanie odnosnie pakietu mg internetu. Wykupiłam 5 Mg neta i skąd mam wiedziec ile go juz wykorzystałam ? i kiedy mam wykupic nastepny zeby mi nie brało kasy z konta ? prosze o odpowiedz. mam siec play, abonament i kp500 cookie.


Możesz mieć aktywny tylko jeden pakiet na internet, więc wpisując np. w simplusie *121# zobaczyć można stan konta (ile zostało do przeglądania netu) oraz końcową datę okresu aktywacji (czyli kiedy można znowu doładować). Tak samo jest z gadu gadu :

"W trakcie aktywności danej subskrypcji (pakiet internetowy) Użytkownik nie może jej zmienić na inną subskrypcję ani dezaktywować."

//Damon
Koduj Linki! 2/5 ostrzeżeń!
Spisane...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 19 sie 2009 17:40 

Rejestracja: 16 sie 2009 13:18
Posty: 5
Jeszcze nie kupiłem telefonu, ale z tego co widzę to wybiorę Samsunga S5230 (Avila), ma więcej możliwości niż ten telefon(Cookie) :bateria... itd. ale także działa na nim ggplus - to dla mnie bardzo ważne.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 20 sie 2009 14:50 

Rejestracja: 20 sie 2009 14:45
Posty: 49
Pochwały: 1
Wersja SW/OS: v10d
Hejka! Wykupiłam 100 MB i korzystam z MGG (zaraz zobaczę ile mi zżarło :twisted: )
Mam pytanko, gdy pierwszy raz pisałamwiadomość na MGG wcisnęłam opcję: pisanie ręczne i teraz nie mogę przestawić na to zwykłe! Wiem, że qwerty nie ma ale wiecie o, którą klawiaturkę mi chodzi... Mam ciastko, pomocy! Na ile Wam starcza 20, 50 czy 100 MB?
Pozdrawiam :P :P :P

P.S. A co do telefonu jestem zadowolona na MAXA, wczoraj kupiłam ;)

-- 20 Sie 2009 16:28 --

mam jeszcze jedne pytanko: czy pobieranie kb z pakietu [w mgg] jest tylko za włączenie i wyłączenie gg?
dzięki :))


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 22 sie 2009 15:35 

Rejestracja: 22 sie 2009 10:02
Posty: 5
W jaki sposób naliczane są MB to zalezy od sieci. Jednak jeśli korzystasz z netu tylko do GG to w zupełności wystarczy 20 MB, i tak tego nie wykorzystasz - mogę się założyć :)

Ja korzystam z GG oraz czasem na neta wejde przez Operę Mini i pakiet 25MB w plusie w zupełności wystarcza.

Pozdrawiam !

-- 24 Sie 2009 11:11 --

kordian76ers pisze:
Wie może ktoś co jest grane...

Miałem mobilne gadu gadu...skończył mi się okres, za który zapłaciłem i przyszło płacić na nowo...wybrałem na ile dni i....i sms nie przyszedł, a ja do dziś nie mogę się połączyć .... dziś usunąłem mgg i zainstalowałem to niby najnowsze 3.6.2 ze strony gadu gadu..na samym początku instalacji wyskakuje...błąd uwierzytelniania..

Wie ktoś może co trzeba zrobić w takiej sytuacji, by działało ?


Z góry zaznaczam, że parlingo mnie nie kręci ;)



miałem to samo - rozwiązanie jest banalne - musisz przed instalacją usunąć zainstalowane już gg ;)


tym razem ja mam pytanie, gdyż w najnowszej wersji gg, bez konsoli mam tak, że gdy zminimalizuje gg (ktoś napisze esa albo wejdę sobię w mp3) to po wznowieniu aplikacja się zawiesza strasznie, nie wyświetla całej rozmowy, ogólnie trzeba ją włączyć na nowo -.-

też tak macie ?! powtarzam, najnowsza wersja - bez konsoli.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 08 lis 2009 00:28 

Rejestracja: 08 lis 2009 00:10
Posty: 1
Mam problem z pobraniem GGplus ze strony plusa. Wysłałem sms-a odesłali mi sms-a spowrotem jak było w opisie na stronie ale gdy połącze sie ze strona z której mam sciagnąc GG plus pokuje mi "brak uprawnien do tresci 18." Nie wiem co zrobić a nigdzie nie mogę znalesc instalki tak zeby przesłac ja przez kabel.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mobilne GG
PostZamieszczono: 08 lis 2009 11:59 

Rejestracja: 29 sie 2009 20:10
Posty: 10
Pochwały: 2
Dlatego ja mam wcześniejszą wersje MGG i wszystko dizała ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h