Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Regulamin dodawania plików - viewtopic.php?f=22&t=809
Generator postów - viewtopic.php?f=305&t=27164



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 15 sty 2010 15:46 

Rejestracja: 15 sty 2010 15:15
Posty: 1
Witam jestem nowa:) ciasteczko mam od czerwca .. ale ja z pytaniem.. czy umie ktoś usunąć konsole z gadu gadu?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 sty 2010 00:20 

Rejestracja: 18 wrz 2009 23:11
Posty: 16
Pochwały: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Lg Swift L5
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
krzysiek12.92 pisze:
No wię aby skonfigurować fona należy:
-wejść na plus.pl
-w oknie "ważne linki" po prawej stronie wybieramy opcję "konfiguruj telefon przez internet"
-wybieramy z listy nasz telefon i ustawienia "wap gprs", podajemy numer telefonu i wysyłamy ustawienia
-kiedy dojdzie do nas na telefon instalujemy to lub akceptujemy (nie pamiętam dokładnie)
-wchodzimy w "narzędzia> plus.pl> ustawienia> profile> i uruchamiamy ten gdzie pisze wap...
-następnie wchodzimy w "gry> ustawienia> profile> i znowu uruchamiamy to samo czyli wap...
teraz możesz cieszyć się działającym gg plus


ps. gdyby ta konfiguracja nie chciała działać mozna wysłać jeszcze raz z internetu ustawienia z LG KU990

Pamiętajcie, że plusiki mile widziane!!! :)



Dzieki stary, plusik oczywiscie przyznany, tez mialem kidys krzywe akcje z moim ciachem i dalem sobie spokuj z tym gg ale teraz zrobilem tak jak napisales, i wszystko hula ładnie pięknie :)
Pozdro!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 sty 2010 16:07 

Rejestracja: 04 lip 2009 10:35
Posty: 77
Pochwały: 2
mozna usunać konsole ?? bo instalki nie ma gg samo sie instaluje jak sie sciaga ;p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 sty 2010 21:14 

Rejestracja: 09 gru 2009 16:07
Posty: 11
Wersja SW/OS: cookie
ja mam taki problem mi gg znikneło nie mam ikonki a jak chce na nowo zainstalować to pisze zapisuje prosze czekać i mi się w tedy wiesza


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 lut 2010 21:15 

Rejestracja: 04 lut 2010 22:39
Posty: 57
Pochwały: 1
...no więc tak:
wchodzisz na swoim "ciasteczku" w przeglądarkę dalej ustawienia, później profile >> nowy profil i wypełniasz:
Tytuł: np. "Moja konfiguracja"
Strona główna: http://www.plus.pl
Profil internetowy: Internet

zatwierdzasz, ustawiasz ten profil i śmigasz na ggplus;P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 mar 2010 21:19 

Rejestracja: 27 sty 2010 14:27
Posty: 6
Wersja SW/OS: V10G_00
Mam problem - włączam GGPlus, ładuje się, dochodzi do 8%, po czym pojawia się komunikat "Gadu-Gadu wymaga połączenia WAP. Upewnij się, że NIE JEST aktywny profil Internet". Dzieje się tak zarówno z wersja 1.3.9, jak i z 1.3.12. Soft V10f_07. Oczywiście karta sim plusa. Czy może mieć to zwiazek z tym, że oficjalna wersja softu dla plusa to V10e?

Jakieś rady, wskazówki?

-- 03 Mar 2010 16:27 --

No już nawet sprawdziłem wersję 1.3.8 i to samo... ręce opadają... :(


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 kwie 2010 14:44 

Rejestracja: 04 lip 2009 10:35
Posty: 77
Pochwały: 2
Picasso pisze:
Mam problem - włączam GGPlus, ładuje się, dochodzi do 8%, po czym pojawia się komunikat "Gadu-Gadu wymaga połączenia WAP. Upewnij się, że NIE JEST aktywny profil Internet". Dzieje się tak zarówno z wersja 1.3.9, jak i z 1.3.12. Soft V10f_07. Oczywiście karta sim plusa. Czy może mieć to zwiazek z tym, że oficjalna wersja softu dla plusa to V10e?

Jakieś rady, wskazówki?

-- 03 Mar 2010 16:27 --

No już nawet sprawdziłem wersję 1.3.8 i to samo... ręce opadają... :(




Wejdz w "gry i aplikacje" daj "ustawienia" i ustaw profil WAP


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 maja 2010 20:40 

Rejestracja: 20 lut 2010 21:05
Posty: 71
Pochwały: 7
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10b
Sieć: Plus
A mógłby ktoś dać link do pobrania tego gg plusa na kompa a potem zeby sobie na fona przerzucić??? Bo prosto na fona nie umiem pobrać chociaż konfigurowałem neta


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 maja 2010 20:29 

Rejestracja: 21 kwie 2010 20:20
Posty: 1
zurmaxD pisze:
Picasso pisze:
Mam problem - włączam GGPlus, ładuje się, dochodzi do 8%, po czym pojawia się komunikat "Gadu-Gadu wymaga połączenia WAP. Upewnij się, że NIE JEST aktywny profil Internet". Dzieje się tak zarówno z wersja 1.3.9, jak i z 1.3.12. Soft V10f_07. Oczywiście karta sim plusa. Czy może mieć to zwiazek z tym, że oficjalna wersja softu dla plusa to V10e?

Jakieś rady, wskazówki?

-- 03 Mar 2010 16:27 --

No już nawet sprawdziłem wersję 1.3.8 i to samo... ręce opadają... :(




Wejdz w "gry i aplikacje" daj "ustawienia" i ustaw profil WAP


Zrobiłam tak jak mówiłeś i dalej to samo do 8% ;//


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 maja 2010 21:51 

Rejestracja: 15 wrz 2009 20:23
Posty: 2
Dla wszystkich ktorym wyskakuje blad przy instalacji (tez tak mialem do czasu):
-wchodzisz na str: http://m.gadu-gadu.pl/ (przez kome bo sciagajac przez kompa nic nie daje)
-wybierasz platforme czyli Java MIDP2.0
-wybierasz opcje 2 czyli: Jeśli wersja z certyfikatem nie chce się zainstalować to pobierz wersję bez certyfikatu
-pobiera i instaluje bez problemu...
W playu smiga az milo, tylko irytuje mnie konsola :/ totalnie nie potrzebna bo gg obsluguje panel dotykowy (wer. 3.9...)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 maja 2010 17:51 

Rejestracja: 09 maja 2010 17:01
Posty: 5
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
a ja mam problem z pobraniem gg z neta chociaz ustawienia mam zkonfigurowane i wszystko dobrze smiga

-- 19 Maj 2010 18:54 --

DDaviDD a to gg ktore ty podales na jakiej zasadzie kasuje sianko?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 maja 2010 14:57 

Rejestracja: 19 maja 2010 15:06
Posty: 2
Proszę o pomoc mam lg cookie500 i nie mogę zainstalować gg plus ciągle mi wyskakuje GADU-GADU wymaga połączenia WAP.Upewni się,że nie jest aktywny profil INTERNET.Co mam zrobić żeby działało wszystko ok.
:oops:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 maja 2010 15:13 

Rejestracja: 01 gru 2009 16:03
Posty: 1382
Pochwały: 341
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: lg g3 s
Wersja SW/OS: 5
Sieć: Play
Drugi model telefonu: LGE610/SEc905/trend
Sieć#2: T-Mobile
dorcia2009 pisze:
Proszę o pomoc mam lg cookie500 i nie mogę zainstalować gg plus ciągle mi wyskakuje GADU-GADU wymaga połączenia WAP.Upewni się,że nie jest aktywny profil INTERNET.Co mam zrobić żeby działało wszystko ok.
:oops:


sciagnelas gg z forum ?? jaka masz siec ?? sciagnelas konfiguracje operatora ??


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 maja 2010 17:55 

Rejestracja: 27 kwie 2010 06:39
Posty: 13
Lol...



Mi wszystko dziala bo pobralem z dobrego zruddla a tresc stronki to:



Cytuj:
Aby pobrać na swój telefon:
Wyslij SMSem kod p82826 na numer 8045

Jesli chcesz wysłać znajomemu...
W tresci SMSa wpisz p82826 a po spacji wpisz 9-cyfrowy numer adresata, np. p82826 601234567

Ważne

* Przed wysłaniem upewnij się, że telefon adresata obsługuje dany typ obrazka lub dzwonka.
* Aby pobrać ten element telefon musi mieć poprawną konfigurację WAP oraz włączoną opcję odbioru wiadomosci sieciowych.
* Koszt wysłania SMS-a pod numer 8045 wynosi 0.00PLN brutto (0.00PLN netto) Cena nie obejmuje kosztu połączenia WAP potrzebnego do przesłania elementu na telefon.
* W razie problemów skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdziesz w regulaminie usługi.






a ustawienia internetowe znajdziecie tu :


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 maja 2010 09:16 

Rejestracja: 19 maja 2010 15:06
Posty: 2
Mam telefon w plusie ściągnęłam konfiguracje z strony plusa i dalej nić jak chce się połączyć przez telefon z internetem to się łączy i po chwili się zatrzymuje .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 cze 2010 19:03 

Rejestracja: 04 mar 2010 18:43
Posty: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: KP500AT_V10a
Mi sie jakoś udało jak byłem na działce...
W Wawie ściągnąłem sobie ustawienia z plusa, ściągnąłem gg z telefonu (jakimś cudem sie udało, sam byłem w szoku) zainstalowałem, wszedłem w menu -> Rozrywka -> Gry i aplikacje -> Ustawienia -> Profil i zrobiłem swój nowy i tam nacisnąłem to co przyszło z plusa, u mnie to była nazwa "Wap" aktywowałem to, wyłączyłem i włączyłem telefon, uruchomiłem gg i wolno ale jakoś włączyło sie :)
Dla takich mniej rozumnych jak ja :D Menu -> Rozrywka (tam są takie ikonki jak Galeria, Moje pliki, itd) -> na dole jest taka ikonka tak jakby joy-pada nazwana Gry i aplikacje -> i wyskakuje nam Gry i aplikacje, u mnie jest jeszcze ruletkomania, Gra pipe itd i na dole są "Ustawienia" -> wyskakuje nam Profil i chyba "Lista cercyfikatów" lub jakoś tak ale mniejsza z tym, klikamy na Profil i robimy nowy profil i tam mamy do wybrania łączność, wybieramy to co nam przyszło od plusa... Ja tak na to wpadłem i sie udało :) Niestety telefon mi sie zepsuł ale to szczegół ;) Spróbujcie, może u Was też tak jest i będzie działać :)
Jak sie uda to dajcie + ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lip 2010 05:52 

Rejestracja: 24 sty 2010 16:29
Posty: 14
Wersja SW/OS: KP500AT
wie może kto jak mogę usunąć profil Plus.wap podejrzewam że był z niego zdejmowany simlock wróćmy meritum sprawy mam kartę z GaduAIR i niemoge uruchomić GG ale u przedrze że net jest skonfigurowany na GaduAir. Net chodzi a GG nie co robić


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 sty 2011 10:44 

Rejestracja: 08 lis 2010 05:38
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: nie wiem
Sieć: Play
Wolf0 pisze:
Mi sie jakoś udało jak byłem na działce...
W Wawie ściągnąłem sobie ustawienia z plusa, ściągnąłem gg z telefonu (jakimś cudem sie udało, sam byłem w szoku) zainstalowałem, wszedłem w menu -> Rozrywka -> Gry i aplikacje -> Ustawienia -> Profil i zrobiłem swój nowy i tam nacisnąłem to co przyszło z plusa, u mnie to była nazwa "Wap" aktywowałem to, wyłączyłem i włączyłem telefon, uruchomiłem gg i wolno ale jakoś włączyło sie :)
Dla takich mniej rozumnych jak ja :D Menu -> Rozrywka (tam są takie ikonki jak Galeria, Moje pliki, itd) -> na dole jest taka ikonka tak jakby joy-pada nazwana Gry i aplikacje -> i wyskakuje nam Gry i aplikacje, u mnie jest jeszcze ruletkomania, Gra pipe itd i na dole są "Ustawienia" -> wyskakuje nam Profil i chyba "Lista cercyfikatów" lub jakoś tak ale mniejsza z tym, klikamy na Profil i robimy nowy profil i tam mamy do wybrania łączność, wybieramy to co nam przyszło od plusa... Ja tak na to wpadłem i sie udało :) Niestety telefon mi sie zepsuł ale to szczegół ;) Spróbujcie, może u Was też tak jest i będzie działać :)
Jak sie uda to dajcie + ;)


Zrobiłem tak jak on i nadal mam 8 % i te 30 sekundy mijają i niby Łączenie ale cały czas 8% jak to wreszcie zrobić?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 maja 2011 15:04 

Rejestracja: 15 sty 2010 17:39
Posty: 19
Wersja SW/OS: kp500AT_V10e
A czy qwerty w nim działa?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 maja 2011 15:38 

Rejestracja: 07 wrz 2010 19:25
Posty: 15
Płeć: Mężczyzna
Również mam problem, przy uruchamianiu GG Plus wyświetla mi się "Gadu-Gadu wymaga połączenia WAP. Upewnij się, że NIE JEST aktywny profil INTERNET". Oczywiście sprawdziłem, aktywny jest profil Plus WAP. Próbowałem zmieniać Profile, lecz to nic nie daje. A wcześniej te GG działało mi normalnie. Proszę o pomoc.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h