Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095
Upgrade Androida z wersji 1.6 do 2.3 - viewtopic.php?p=169752



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 lip 2013 12:08 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Niech nikt mi tu nie namawia użytkownika do instalacji CM10. To się NIE NADAJE do użytku na tym telefonie. Z resztą, jedynymi sensownymi ROMami na GT540 to oficjalny 2.1 albo CM7 od tejasdj12.

Do autora: jeśli cierpisz na tego typu choroby - kup smartfona z pojemnościowym ekranem, on reaguje wtedy na muśnięcie palcem, nic nie musisz wciskać (oprócz klawisza odblokowania). Więc się jeszcze zastanów.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 lip 2013 13:30 

Rejestracja: 09 lip 2010 14:59
Posty: 658
Pochwały: 89
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy Note II
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Samsung Galaxy Mini2
Sieć#2: Heyah
lepszym wyborem bedzie chociażby xperia x8 ma gorszy aparat ale za to pojemnościowy ekran


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 lip 2013 18:25 

Rejestracja: 05 sie 2012 09:36
Posty: 70
Pochwały: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: A510, Marvel
Wersja SW/OS: CM 9 Cryptomilk
Sieć: Play
Drugi model telefonu: KS360
Cm 10 faktycznie się nie nadaje podałem go tylko tak dla przykładu


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 lip 2013 21:04 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
CM10 nadawałby się jakby GT540 miał CPU co najmniej 800MHz i miał ograniczony dół na poziomie ~250MHz. Do tego przynajmniej 375MB ramu i więcej pamięci system/data. Wtedy z tweakami dawał by radę. Mi czysty CM10 na maksymalnie podkręconym CPU i swapie na karcie pamięci C.10 działał ok dopóki był czysty czyli pierwsze 2-5 uruchomień. Potem trzeba czyścić cache. Bateria trzyma wtedy ok 5 godziny i to było na czystym czyli bez aplikacji, a nawet z usuniętymi kilkoma podstawowymi. Jak tylko coś zainstalujemy to totalna zamuła. Także potwierdzam że tylko hardkorowców a nie dla normalnego użytku. Oczywiście są tacy ludzie którzy nie patrzą na wszystkie wady a tylko na jedną zaletę a mianowicie lepszą akceleracje GPU + nowe sterowniki co daje nam to że niektóre gry się nie zacinają a kilka tych które wcale nie działały pozwolą na uruchomienie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 lip 2013 15:47 

Rejestracja: 24 lip 2013 18:13
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: Andek 1.6
Sieć: Orange
pehaemski pisze:
Niech nikt mi tu nie namawia użytkownika do instalacji CM10. To się NIE NADAJE do użytku na tym telefonie. Z resztą, jedynymi sensownymi ROMami na GT540 to oficjalny 2.1 albo CM7 od tejasdj12.

Do autora: jeśli cierpisz na tego typu choroby - kup smartfona z pojemnościowym ekranem, on reaguje wtedy na muśnięcie palcem, nic nie musisz wciskać (oprócz klawisza odblokowania). Więc się jeszcze zastanów.

Niestety ale pojemnościowy odpada z racji tych muśnięć. Mam zdeformowane opuszki palców i zawsze mam odrobinę dłuższy paznokieć do obsługi ekranu.

Tak obsługuję telefon Lg Gm360 i każdy inny, 1 palcem
http://pomoc-dla-dominika.pl/images/galeria/dom/P300.jpg

Z ekranem oporowym nie mam problemu, a pojemnościowego nie daję rady właśnie przez tą nadmierną czułość. Często wcisnę przypadkiem nie to co trzeba.

Miałem okazję kupić Lg Gt540 za 160zł używany w idealnym stanie z Android 4.0.4 CyanogenMod ale nie wiem, czy ten Andek jest ok.

Co do Gt540 to trzymałem go w reku a raczej opartego na nodze i ekran gites, przyciski hmm dałem radę, jakoś wcisnąłem rozłączenie rozmowy, ale telefon był używany i nie wiem czy te przyciski nie były wyrobione.

Powiedzcie mi czy te przyciski z czasem chodzą lżej czy tak samo?

-- 31 lip 2013 15:52 --

BigBoy™ pisze:
CM10 nadawałby się jakby GT540 miał CPU co najmniej 800MHz i miał ograniczony dół na poziomie ~250MHz. Do tego przynajmniej 375MB ramu i więcej pamięci system/data. Wtedy z tweakami dawał by radę. Mi czysty CM10 na maksymalnie podkręconym CPU i swapie na karcie pamięci C.10 działał ok dopóki był czysty czyli pierwsze 2-5 uruchomień. Potem trzeba czyścić cache. Bateria trzyma wtedy ok 5 godziny i to było na czystym czyli bez aplikacji, a nawet z usuniętymi kilkoma podstawowymi. Jak tylko coś zainstalujemy to totalna zamuła. Także potwierdzam że tylko hardkorowców a nie dla normalnego użytku. Oczywiście są tacy ludzie którzy nie patrzą na wszystkie wady a tylko na jedną zaletę a mianowicie lepszą akceleracje GPU + nowe sterowniki co daje nam to że niektóre gry się nie zacinają a kilka tych które wcale nie działały pozwolą na uruchomienie.

Zależy mi tylko, żeby podstawowe funkcje działały i żeby nie łączył sam z netem i żeby można było go ustawić jak pisałem na samym początku. Ja w gry nie gram.

Chyba przyjdzie mi kupić Lg Gt500 bez systemu a z WiFi choć ma lipne opinie

-- 31 lip 2013 17:22 --

Mam jeszcze takie pytanie i byłbym wdzięczny za odpowiedź:

Czy w tym tel można ustawić, żeby np po 10 sek nieużywania zgasł i się zablokował? Czy tylko naciśnięciem przycisku Off można go zgasić?

-- 01 sie 2013 10:54 --

Czy jak przyjdzie SMS to ekran się zapala do odblokowania czy jest ciemny?

-- 07 sie 2013 17:50 --

Witam ponownie wszystkich.

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc będę wdzięczny za odpowiedzi i pomoc tutaj.

1. Otóż kupiłem ów telefon i wszystko byłoby cacy, gdyby nie te nieszczęsne dolne klawisze, którymi trzeba zaświecić/pobudzić ekran. Powiedzcie mi czy można ustawić telefon tak, żeby przycisk aparatu zaświecał ekran? Przycisk aparatu jest dwustopniowy i on rozświetla z pierwszego stopnia ekran kiedy ten przygasa, ale nie zapala go jak zgaśnie. Ten przycisk bardzo łatwo wciskam do pierwszego stopnia, do drugiego (robiącego zdjęcie) już nie. Jeśli da się to zrobić to stracę 24 miesięczną gwarancję, ale grunt że będę go mógł obsługiwać. Tylko czy tak się da?

2. Mam problem z Bluetooth, a mianowicie nie łączy mi z Pc Suite IV a potrzebuję tego do wysyłania esków jak jestem na kompie. Wykrywa urządzenie i jak daję by połączył to dupa wyświetla, że nie może a przez USB działa normalnie. Co może być przyczyną? Dodam, że jak pobrałem Pc Suite IV ze strony LG i zainstalowałem to siadł mi system w kompie. Jak zainstalowałem Pc Suite IV dawne co miałem przy Lg Gm360 to działa, ale z Gt540 nie łączy. Pisałem z konsultantem LG to powiedział cyt "Nic Panu na to nie poradzę, gdyż z telefonu nic więcej nie da się zrobić w tej sprawie"

3. Niedługo jak sformatuję baterię to planuję wgrać Andka 2.1 od LG ale wyczytałem, że Android Market, który mam nie pójdzie na tym (teraz też nie chodzi), bo nie istnieje a Google Play chodzi od Andka 2.2 co też powoduje utratę gw. To prawda, że na 2.1 nic nigdzie nie pobiorę? Jedynie Facebook mi się pobrał, ale wchodząc na stronę fejsa sam zaproponował aplikację.

4. Czy można jakoś ustawić mocniejsze wibracje? Wibruje tak jak anemik kaszle.

5. Czy też macie max długość 320 znaków w esku co daje 3 eski, a potem konwertuje na mms? Mi powyżej 3 esków zmienia na mms. Idzie to zmienić na dłuższe?

6. W telefonie nie robiłem jeszcze konfiguracji neta i mms, więc póki co mam neta z WiFi, ale jak zrobię konfigurację to czy nie będzie mi sam łączył z netem sieci komórkowej? Pytam, bo mam na ekranie widget pogody i jak mam wyłączone WiFi to tak średnio co 2h mam krótki komunikat, że pogoda nie może się zaktualizować czyli sama próbuje ciągle łączyć się z netem i nie chciałbym, żeby po konfiguracji tela brało mi kasę i nie będę wiedział. To samo mam z Gmail'em że tylko włączę WiFi i zaraz wyświetla, że dostałem maila.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h