Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 01 sie 2011 10:55 

Rejestracja: 03 cze 2009 15:32
Posty: 404
Pochwały: 101
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10F_07
Sieć: Play
Doszło do tego że już na nic nie mam kasy. Więc stać mnie teraz tylko na GT540. Widziałem Wasze opinie ale chciałbym jak najbardziej aktualne. Posiadacze Swifta proszę minusy i plusy
Dużo osób narzeka na to że bardzo się wiesza, to prawda?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 sie 2011 20:07 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
W ogóle się nie wiesza ... Plusy: dobry procesor i układ graficzny, dobra rozdzielczość. Minusy: ekran oporowy, ekran oporowy i ekran oporowy. Jeszcze słaba jakość dźwięku na głośniku.

Specjalista Immortalis:

Ekran "oporowy" prawidłowo nazywa się ekranem rezystancyjnym :E



Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 sie 2011 10:20 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Nie wiesza się wcale, wszystko chodzi płynnie zwłaszcza jak się doda specjalny skrypt to już działa bez całkowitego zacięcia. Bo czasem widać spowolnienie. Poza tym telefon pancerny coś jak cookie, full tuning też można robić, wgrać najnowszego nie oficjalnego androida, i co mnie zaskoczyło to płynne działanie launchera regina 3D! No i wiadomo robi nawet nie złe foty. Aczkolwiek wiadomo na CM trzeba do tego osobną aplikację. Co do minusów to słaba bateria bynajmniej na 2.3.4, rysująca się tylna klapka i cichy głośnik, ale kto słucha muzyki na głośniku z telefonu. Co do ekranu oporowego to jest kwestia przyzwyczajenia i upodobań. Działa dobrze, nie trzeba mocno wciskać. Rysuje się niestety zaślepka od microusb w telefonie ale tylko na brzegach. Ogólnie telefon daje radę jeszcze spokojnie i nie jednego nowego wyprzedza. Brakuje tylko ramu. Wyświetlacz w jasnym słońcu słabo czytelny. Wydajność w grach rewelacyjna jak na telefon który już jest długo na rynku, a obsługuje spokojnie gry hd przerobione do hvga. Np w porównaniu do nokii to praktycznie od każdej jest lepszy.

Dużo osób narzeka, że się wiesza to oczywiście ich wina bo wychodzą z aplikacji klawiszem home i aplikacje działające w tle zapychają telefon a ten się wiesza, dlatego aplikacje zawsze kilujemy jak nie ma opcji exit.

Podsumowując polecam telefon sprawdza się dobrze można pograć w fajne gry, dobrze odtwarza filmy i nagrywa je też świetnie (aplikacja lg camera) muzyka też jest spoko zwłaszcza na lepszych słuchawkach.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 lut 2013 12:41 

Rejestracja: 02 lut 2013 12:31
Posty: 1
Marka telefonu: LG
Model telefonu: kp500
też miałem na niego ochotę ale stara wersja androida i mała rozdzielczość ekranu zniechęciła mnie i wybrałem GD 800


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 lut 2013 17:39 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Przykro mi, GD800 nie ma Androida. Jest znacznie gorszy od Swifta. Swoją drogą zważ na datę ostatniego postu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 lut 2013 18:02 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Jest gorszy tylko dlatego że nie ma androida ?
Procesor i pamięć ram taka sama. Lepszy, większy hybrydowy wyświetlacz, pojemnościowy ekran z gorilla glass pierwszej generacji. Aparat 5 Megapikseli. Nawet wzmacniacz do słuchawek ma lepszy. Jedyne co go blokuje to brak androida albo inaczej : brak ludzi którzy mogli by przeportować androida bo tak jak mówiłem procesor ten sam więc platforma też ta sama, struktura softu w .dz. Jakbym dostał ofertę zamiany swojego GT540 na GD880 nawet w średnim stanie ale bez rys na ekranie to z dopłatą 50 zł to biorę od razu.
Swoją drogą jak jeszcze działało forum o GD880 to dostałem ofertę od kogoś że ufunduje mi GD880 w zamian za to że chociaż spróbuję portować androida tylko niestety już w następne dni były problemy z hostingiem a potem już ta osoba nigdy nie odwiedziła forum. PhoneM mam nadzieję że moja opinia na ten temat nie wywoła jakiejś burzy. Wszystkie dane jakie podałem są faktyczne.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 lut 2013 01:36 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Telefon bez systemu, szczególnie od LG to porażka w tych czasach.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h