Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rok z GT540
PostZamieszczono: 26 gru 2011 14:34 

Rejestracja: 09 lip 2010 14:59
Posty: 658
Pochwały: 89
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy Note II
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Samsung Galaxy Mini2
Sieć#2: Heyah
Dokładnie rok temu (27.12.10) (ale dzisiaj tj. 26.12.11 napisałem tą recenzję ponieważ jutro stoję krucho z czasem ;/ ) kupiłem w Plusie za 1,22zł xd Swifta. Byłem bardzo zadowolony wtedy jeszcze nie do końca wiedziałem na czym polega Android. Telefon miał wszystko co było potrzebe do szczęścia tzn. Wi-Fi , GPS całkiem niezły aparat ekran dotykowy i Androida. szybko się do niego przyzwyczaiłem już po miesiącu wgrałem Androida 2.1 i zrobiłem ROOT'a. 6.6.11 wgrałem CyanogenMod'a i byłem tak zachwycony tym że wgrałem tą modyfikacje że nie spałem całą noc xd. pod koniec czerwca na boisku (betonowym) bawiłem się z kumplami i podczas gdy robiłem przewrotkę na drążku Swift wyleciał mi z kieszeni na beton (spadł z wys. ok 1,8m) pomyślałem że to koniec Swifta, podnoszę go patrze a tam tylko jedna ryska O_o, na całe szczęście spadł na metalową obwódkę i działa do teraz;) . Po miesiącu od wypadku zobaczyłem pęknięcie na baterii przy stykach ale nic sie nie działo więc nie wymieniałem dopiero po kolejnych 2 tyg. bateria padła nic nie pomagało żadna kalibracja nic (bateria trzymała max 2h i jak słuchałem muzyki na ładowarce to i tak bateria leciała mimo ładowania). na ekranie nie mam żadnej ryski bo dopiero miesiąc emu zdjąłem folie (miałem ich 6), za to tylką klapkę mam tak zniszczoną że musiałem na nią nakleić nalepkę xd.
Co zmieniłem od nowości :
-wgrałem A 2.1
- ROOT
- LINK2SD
- CM
- wgrałem chyba za 20 romów i obecnie siedzę na romie od pcf v5+ sp5

zalety Swifta (wg mnie)
- Android
-ładny wygląd
-łatwość modingu
-wytrzymały
- niezły procesor

wady(wg mnie):
-oporowy ekran
-słaba bateria
-mało pamięci RAM
- brak oficjalnych aktualizacji systemu Android - ty największa wada
-słaby odtwarzacz muzyki
-brak rysika.

lubię markę LG i bardzo lubie Swifta niestety nie kupię nastęnego LG dopóki nie będą oni wydawać oficjalnych aktualizacji. jeżeli Swift się nie zepsuję to będę miał go jeszcze 1,5 roku bo dopiro wtedy kończy mi się umowa.

zdjęcia:
Obrazek - Widać rysę po upadku.

Obrazek-tył telefonu (widać jaki zdezelowany)

Obrazek przód jak nowy

Obrazek instrukcja (chyba jak każdy nigdy jej nie czytałem ;))

Obrazek pudełko

Obrazek
słuchawki chyba nikt ich nie używa bo to takie g*wno że aż szkoda było je pakować do tego pudełka <lol> ja zamiast ich używam pełnych słuchawek Philips SHP-2000. ale teraz dostałem iPoda więc ze Swifta mało słucham muzyki.


screeny:

zegarek wf&clock(jest na forum) GO LauncherEX
Obrazek

Theme "ntsense" (jest na forum)
Obrazek

Info o telefonie:
Obrazek


Ostatnio zmieniony 26 gru 2011 14:55 przez pafel, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Rok z GT540
PostZamieszczono: 26 gru 2011 14:48 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
No ze swifta byłem bardzo zadowolony miałem go pól roku. Co do aparatu to można zrobić bardzo dobre zdjęcia. Sam telefon idealny jak za taka cenę. Ale już bym do niego nie wrócił z powodu oporowego ekranu dotykowego. Zreszta to tylko jeden powód. Brakowało by mi tez ramu.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h