Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2 lata z GT540
PostZamieszczono: 28 gru 2012 13:49 

Rejestracja: 09 lip 2010 14:59
Posty: 658
Pochwały: 89
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy Note II
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Samsung Galaxy Mini2
Sieć#2: Heyah
siema. wczoraj minęło równo 2 lata odkąd jestem posiadazem LG GT540 co prawda mam juz nowy tel ale i tak wciąż używam swifta, teraz bardzo mało ale jednak jest cały czas pod ręką wgrąłem ostatnio jakis beznadziejny Rom co prawda ładny wygląd ale procesor cały czas działa na 600MhZ wiec tel pada po ok 2-3h. ten rom to TX-MIUI na podstawie SDSL 3.0 (nie polecam) rok temu pisałe mże mem nie porysowany ekran a to za sprawą że miałem ekran świeżo po sciągnieciu foli teraz ekran jest okropnie porysowany ale nie przeszkadza to w pracy na urządzeniu. przez te 2 lata zauwazyłem ogromną różnice w działaniu telefonu , na początku dział bardzo szybko nawet na 1.6 teraz na 2.3.x na podkręconym procesorze działa bardzo wolno ( nie mam żadnych gier itd). jestem bardzo zadowolony ze swifta i myslę że będzie mi służył jeszcze co najmniej rok:) wybaczam mu zamulanie mało pamięci i brak chociażby Androida 2.2 w oficjalnej wersji jednak nie da sie przeboleć ekranu oporowego (Ci co mają pojemnościowe wiedzą o czym mówie). bateria trzyma nawet 3 dni jeżeli tel jest nie uzywany a jeśli go uzywam trzyma dobe. później wstwie zdj :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 gru 2012 14:01 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Mój też w następnym miesiącu będzie miał 2 lata.
Jak już na nowszym fonie się poruszasz z szybszym prockiem to wydaje ci się że niestety GT540 tak strasznie zamula :D
Niestety chyba jako jedyna osoba narzekam na pojemnościowy ekran. Zawsze w swoich telefonach miałem oporówki i tak się przyzwyczaiłem robić wszystko paznokciem że jak dostanę się do pojemnościowego i mam naciskać palcem to wszystko się trzęsie a to przez to że naciskam całym palcem czyli dużą powierzchnią i jest niedokładnie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 gru 2012 14:13 

Rejestracja: 09 lip 2010 14:59
Posty: 658
Pochwały: 89
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy Note II
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Samsung Galaxy Mini2
Sieć#2: Heyah
też czasami naciskam paznokciem xd ale dużo precyzyjniej pisze mi sie na pojemnosciowej klaw niż oporowej (szok) i własnie nie przez to że mam lepszy tel wydaje mi sie że swift zamula tylko pamiętam jak wcześcniej wszystko smigało a teraz nie :(


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 gru 2012 18:29 

Rejestracja: 28 sty 2011 19:15
Posty: 93
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: xperia x8
Wersja SW/OS: 2.1
Sieć: Orange POP
Drugi model telefonu: Lg gt540 i Lg kp501
Sieć#2: Play
Moj tez ma dwa lata i sie skapal w wc ale nadal dziala


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 sty 2013 10:17 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Ja nawet roku go nie mam, traktuje go jako zastępczy telefon do wakacji. A Swift chodzi szybko tylko na Froyo. Odkąd go kupiłem żaden rom gb nie był tak szybki jak Froyo, jednak przyzwyczaiłem się do cm. Gdyby nie ten fail z małą ilością RAM to by takich problemów nie było. Jednak mam do niego sentyment, choć czasami mam ochotę nim o ścianę cisnac, szczególnie, że używam go intensywniej teraz bo mi się komputer zepsuł. Jego czasy minęły, developerzy odchodzą już od tego modelu, wszyscy o nim zapominają. Choć nie ukrywam ze chciałbym zobaczyć kontynuację gieteka z 4'' pojemnościówką, prockiem dual core i super amoledem, w takiej samej obudowie, to było by to mimo że od LG :-)

Wysłano z LG GT540 używając Tapatalk 2


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 wrz 2015 12:12 

Rejestracja: 08 wrz 2015 12:08
Posty: 1
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: GT540
Jak dla mnie Swift to fajny telefonik. Poręczny, do podstawowych zadań wystarcza w zupełności i nie wypycha kieszeni.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h