Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


http://kp500.pl/viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Play Abonament
PostZamieszczono: 20 maja 2009 15:17 

Rejestracja: 20 maja 2009 15:09
Posty: 11
Pochwały: 1
Witam!
Mam pytanie odnośnie stawek w sieci PLAY!
Podam przykład:
Mam abonament w wys. 25 PLN, czyli te złotówki na co się wliczają?
O ile się nie mylę to z tych 25 zł zabierają mi pieniądze za rozmowy, ale za co jeszcze? Bo np. za internet pokazało mi w rachunku on-line, że do rachunku dochodzi 0,50 gr za transfer.
Jak jest z smsami? Po wykorzystaniu pakietu <mam pakiet 100 darmowych smsow do wszystkich> za smsy płace poza abonamentem, czy wtedy odciągają mi z tych 25 złotych? sory za moja mało składniową wypowiedz, ale sam nie wiem jak moge to dokładniej wytłumaczyc :P mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :)
Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 maja 2009 15:45 

Rejestracja: 16 maja 2009 13:27
Posty: 96
Pochwały: 20
Kasa, która masz w abonamencie (czyli ta co pokazuje ci po wpisaniu *101# zielona słuchawka) jest na dzwonienie i smsowanie, za to internet poza abonament chyba, że masz wykupione pakiety to z pakietów (czyli za internet wychodzi 12 groszy za 100kb poza pakietem). Co do stron takich dedykowanych telefonom (poza stroną playa) jeżeli kupujesz dzwonek czy coś to nalicza poza abonament ;/ A te 100 smsów to jest za przedłużenie umowy czy jakiś pakiet ?

P.S
Jak kupujesz pakiet to też kasują poza abonament a nie za kase z abonamentu


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 maja 2009 15:50 

Rejestracja: 20 maja 2009 15:09
Posty: 11
Pochwały: 1
Lelouch pisze:
A te 100 smsów to jest za przedłużenie umowy czy jakiś pakiet ?


To jest pakiet chyba dla 'świeżych' klientów. Mam go przez 2 msce za darmo, a potem muszę płacic 5 PLNow, bądź rezygnuje z pakietu. Możliwe, że obecni klienci też mogą z niego korzystac.
i wielkie dzięki za wyjaśnienie o co chodzi z tą kasą ;) teraz już wiem, za co mam osobno płacic... :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 maja 2009 16:15 

Rejestracja: 16 maja 2009 13:27
Posty: 96
Pochwały: 20
No to jak to jest pakiet dla nowych klientów to najpierw będzie brało z pakietu, a jak skończy Ci się pakiet to wtedy z abonamentu.

edit.
Według mnie lepiej było brać minuty niż smsy no ale jak mało dzwonisz to może lepiej ;p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 maja 2009 17:20 

Rejestracja: 18 maja 2009 14:37
Posty: 8
Siema!
Mam taki problem, nie mogę sprawdzić stanu konta :P kiedy wpisuje kod pokazuje mi się "usługa niedostępna", a jak chce ją uruchomić na Play24 na stronie Playa, strona nie ładuje się :FFF


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 maja 2009 17:25 

Rejestracja: 16 maja 2009 13:27
Posty: 96
Pochwały: 20
Hmm dziwne mi pokazuje po wpisaniu *101# a co do strony to ja też nie mogę wejść :/ i nie chcę cię martwić ale w moim drugim telefonie miałem tak że jak pisało "usługa niedostępna" to okazało się że fon szwankował ;/ (tyle że to pisało i po wpisaniu kodu i w miejscu pod zasięgiem:P).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 sie 2009 10:19 

Rejestracja: 07 sie 2009 18:50
Posty: 27
Pochwały: 2
A ja mam takie pytanie. Podpisałem wczoraj umowę na abonament 25zł. 3 pierwsze miesiące mam za darmo, a facet w obsłudze powiedział, że za miesiąc przyjdzie rachunek wysokości ok. 50zł za aktywację. No i wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że wczoraj wpisując kod *101# wyskoczyło mi, że mam 0,00zł w ramach pakietu złotówek. Po wysłaniu 3 smsów pisze mi teraz, że mam 1,01zł. Czy wy też tak mieliście na początku, że nie zgadzały się wam pieniądze na koncie? Może muszę odczekać parę dni aż się naprawi, bo przecież powinienem mieć niecałe 25zł a na pewno by mi tyle nie zżarło za 3smsy. Czy ktoś miał coś podobnego?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 sie 2009 18:10 

Rejestracja: 03 cze 2009 15:32
Posty: 404
Pochwały: 101
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10F_07
Sieć: Play
łaski!
ja miałem podpisywaną umowę 17.07
I dali mi na konto 18 zł a nie 25zł
Bo dopiero od pierwszego liczy mi pierwsze 25 zł.
I patrz też do jakich sieci wysyłasz bo nie we wszystkich play ma taką samą stawke :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 wrz 2009 22:02 

Rejestracja: 23 cze 2009 20:54
Posty: 22
Pochwały: 1
łaski pisze:
Po wysłaniu 3 smsów pisze mi teraz, że mam 1,01zł. Czy wy też tak mieliście na początku, że nie zgadzały się wam pieniądze na koncie? Może muszę odczekać parę dni aż się naprawi, bo przecież powinienem mieć niecałe 25zł a na pewno by mi tyle nie zżarło za 3smsy. Czy ktoś miał coś podobnego?



Nie dostajesz tego pakietu złotówek od razu po podpisaniu umowy, tylko o pierwszej w nocy. Do tego czasu nie bierze Ci kasy z pakietu złotówek.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h