Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


http://kp500.pl/viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 22 mar 2009 18:35 

Rejestracja: 12 mar 2009 15:00
Posty: 352
Pochwały: 379
witam, mam problemik, pierwszy telefon w mixplusie kupilem dwa lata temu, i uzywalem pakietu internetowego 20mb naliczane co 1 kb (taryfa MixPlus III), teraz zakupilem ciasteczko (swietny fon) i aktywowali mi taryfe mix plus IV gdzie pakiety internetowe sa w takiej samej cenie lecz dostajemy wiecej megabajtów i tak zamiast 20 za 5 zł mam 25mb, ale jest jeden mankament;) naliczanie jest co 100kb;) a nie co 1;) i w tym wypadku na zwykłe jednorazowe popranie poczty zrzera 200 kilo (100 przychodzące i 100 wychodzące) sciagajac z netu góra 15 kilobajtów. i tym oto sposobem pakiet ktory spokojnie starczał mi na miesiac skonczył sie po 4 dniach;) siedziec w necie tez nie zabardzo mozna bo leci znacznie szybciej, oczywiscie to 200kb to ciagnie za rozpoczecie sesji a potem az do jej zamkniecia liczy normalnie. tylko ze kazde otwarcie poczty, gg i przgladarki zrzera kupe transferu. moje pytanie to: czy jest jakisposób na podtrzymanie sesji w ciasteczku i jak inni uzytkownicy sobie z tym radzą?? prosze o podpowiedz ;)

p.s. wiem ze naprzykład w smartphonach po rozpoczetej sesji fon sam ja podtrzymuje (miałem kilka)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 mar 2009 19:09 

Rejestracja: 16 mar 2009 08:20
Posty: 342
Pochwały: 16
Wersja SW/OS: V10e
można poprostu nie wyłanczać przeglądarki tylko ją minimalizować ( środkowy klawisz i przycisk strona główna) i mozesz działać tak jakby przeglądarka była off. Też mam ten sam pakiet , w 7 dni zużyłem niecałe 5 mb.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 mar 2009 19:24 

Rejestracja: 12 mar 2009 15:00
Posty: 352
Pochwały: 379
ło a uzywsz przegladarki właśnie w ten sposób?? ;) też spróbuje, wielkie dzieki


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 mar 2009 19:25 

Rejestracja: 16 mar 2009 08:20
Posty: 342
Pochwały: 16
Wersja SW/OS: V10e
szczerze to nawet nie wiedziałem że za otwarcie sesji tracimy taki transfer ale od dziś chyba zacznę tak używać.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 mar 2009 12:51 

Rejestracja: 12 mar 2009 15:00
Posty: 352
Pochwały: 379
w nowych pakietach tak jest, wcześniej leciało co 1kb, a ja teraz musiałem zrezygnowac z automatycznego pobierania poczty raz na godzine;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 gru 2009 20:51 

Rejestracja: 24 lis 2009 17:43
Posty: 10
Wersja SW/OS: KP500T_V10e
A nie wiecie jak to jest z operą mini 4.2 też tak się robi mam simplus korzystam z pakietu 100mb jakie jest naliczanie 1kb czy 100kb

Nie odkopuj tematów. Ten ma 9 miesięcy.
MiniCookie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 sty 2010 20:46 

Rejestracja: 15 lis 2009 20:05
Posty: 2
dart pisze:
można poprostu nie wyłanczać przeglądarki tylko ją minimalizować ( środkowy klawisz i przycisk strona główna) i mozesz działać tak jakby przeglądarka była off. Też mam ten sam pakiet , w 7 dni zużyłem niecałe 5 mb.


A jak internetu używasz? Pytam, bo sam chce kupić, ale najpierw robie rozpoznanie ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h