Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 14 gru 2009 20:36 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
Co do Twoich ostatnich dwóch zdań:
Ja nie powiedziałem że jest wulgarne.
W każdym razie na naszym forum, proszę nie używać takich słów.
Z mojej strony sprawę uważam za zamkniętą.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 gru 2009 15:19 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
Szczerze mówiąc praca modów jest bardzo koślawa...
Moje odkopanie tematu oczywiście wykryli ale post użytkownika gabm pozostał bez ostrzeżenia
-> viewtopic.php?f=80&t=4841&start=20

Użytkownik dostał już ostrzeżenie.
MiniCookie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 gru 2009 16:08 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
przepraszam, ale my także mamy życie prywatne, nie będziemy ciągle siedzieli na kp500.pl
Właśnie od takich sytuacji jest opcja "Raportuj ten post" (wykrzyknik w prawym dolnym rogu postu). W takich sytuacjach, prosimy userów o pomoc
jeśli chcą - pomagają, jeśli nie, to nie miejcie pretensji ok?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 gru 2009 16:14 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
Spoko, następnym razem zaraportuję :P

wiliextreme, ewentualnie możesz pisać do mnie na PW. Wciągu 2 dni na pewno usunę post.
MiniCookie



haxon
MiniCookie
od tego jest opcja raportuj, nie tylko ty jesteś moderatorem, a inny mod, może to zrobić od Ciebie szybciej ;) :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 gru 2009 09:36 

Rejestracja: 03 wrz 2009 20:59
Posty: 1997
Pochwały: 1627
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: kp501
Wersja SW/OS: V10i
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: nokia e52
informuję, że zrobiłem czystkę w dziale Pobieralnia » Szukam » Filmy/Teledyski/Seriale
skargi, zażalenia itepe to do mnie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 gru 2009 18:53 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Sorki że się wtrącę, ale wyrażę moją opinię na ów problem z przyznanym przez "bidona" ostrzeżeniem dla wiliextreme
Moim skromnym zdaniem wystawiony warn powinien być jak najszybciej zdjęty gdyż według regulaminu został niesłusznie przyznany, MiniCookie ma racje i to po jego i po stronie pokrzywdzonego w tym wypadku wiliextreme staję. Teraz podam argument który już wcześniej podał MiniCookie, aczkolwiek nie co dodam od siebie, a mianowicie, post za który został przyznany warn nie łamał w ogóle regulaminu, mimo iż inne posty np podane przez haxon'a w pewnym stopniu go łamały i podbiegały pod warn przyznany za omawiany post link podany w notce przy ostrzeżeniu dotyczył zupełnie innego postu niełamiącego regulaminu. Inna sprawa poruszona to odświeżanie tematu. vModeratorzy jak widzę nie czytali (jakieś 2-4 tygodnie temu, aczkolwiek nie jestem w stanie powiedzieć kiedy to dokładnie było) tematu "różne sprawy" w dziale dla administracji, omawialiśmy tam sprawę przenoszenia tematów z "już nieobecnego" działu Pytania i Problemu do nowych działów w nowej kategorii forum Pytania i Problemy i poruszana była kwestia starych tematów i ich odkopywania i jak dobrze pamiętam bodajże ustalono iż tematy w których ostatnia odpowiedź była udzielona ponad 2 miesiące temu miały trafiać do kosza czyli tak to rozumiem że jeśli ktoś odpisze w jakimkolwiek temacie w którym ostatnia odpowiedź była napisana dawniej niż 2 miesiące temu w tedy równało by się to z odświeżeniem tematu i wtedy można by śmiało dać ostrzeżenie za odświeżanie starych tematów, tudzież jednak ostatnia odpowiedź była napisana ok. 2 i pół tygodnia temu więc ten podpunkt regulaminu nie byłby złamany, ale nie wiem czy został przyjęty przez moderację i zaakceptowany przez n3h gdyż nie miałem dostępu do forum i nie wiem co się przez ten czas działo.

Tak więc na podsumowanie jestem skłonny zdjąć owe ostrzeżenie za dany post gdyż tym postem regulamin nie został złamany i ostrzeżenie nie zostało przyznane słusznie. W tym przypadku rację ma jak najbardziej user, a nie moderator

ps. to jest tylko moja opinia, decyzje niech sam podejmie admin, gdyż relacje są zmienne

ps2. dodam jeszcze że po stronie usera stoi już 3 moderatorów (w tym ja, Electro i MiniCookie*)

ps3. MiniCookie mam sprawę przy okazji xd mogę mówić na Ciebie Mikie (czyt. Miki)? xd w skrócie od MiniCookie :P
Oczywiście.
MiniCookie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 gru 2009 19:40 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Zgadzam się tylko z jednym punktem że tą sprawe powinien przemyśleć admin.Ja cały czas jestem przekonany że ostrzeżenie jest słuszne i coraz bardziej utrwalam się w przekonaniu że wlaśnie za ten post.Ponieważ nie dość że nie wniósł nic do tematu to slowem "żaden" wprowadza w błąd userów.(przypominam że ostrzeżenie bylo za całokształt)Nie dość że dany user nie ma kompletnie żadnej wiedzy na ten temat(gdyby mial to poszeżyl by swoją odpowiedź)to nawet przed odpowiedzią nie chcialo mu się przeszukać tego forum w celu(jeżeli potrzeba pisania była aż tak wielka-a nie miał odpowiedniej argumentacji)konfrontacji swoich przemyślen za nim dał taką odpowiedź.A co do tego że Minicookie popiera anulowanie ostrzeżenia to pomine to milczeniem (przed świętami nie chce się denerwować)To tyle :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 gru 2009 20:12 

Rejestracja: 11 lis 2009 10:17
Posty: 277
Pochwały: 18
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
bidon184 pisze:
Przypominam że ostrzeżenie było za całokształt

Treść ostrzeżenia:
Cytuj:
Użytkownik otrzymał następujące ostrzeżenie
» Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=66&p=37447#p37447

regulamin-pkt.6/ppkt.(e)i ppkt.(k)

Regulamin (pkt.6 "e")
Cytuj:
Piszemy jedynie, gdy wniesiemy coś do dyskusji.

Odpowiedział (pewnie (w znaczeniu był pewny)) na pytanie.
Regulamin (pkt.6 "k")
Cytuj:
Nie odkopujemy starych tematów bez takiej potrzeby.

Odpowiedział na pytanie, w którym inni nie byli pewni. Miał potrzebę, a poza tym temat miał ok. 2 tygodnie. W/g mnie to nie odkopywanie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 gru 2009 21:04 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Inni odpowiedzieli nie pewnie ponieważ nie byli pewni,on odpowiedzial pewnie, mimo że był nie pewny(kompletnie nie miał pojęcia) CZY TY KOJARZYSZ TEN NIUANS!!!!!

Sam piszesz z Caps Lockiem, a za to powinienem przyznać ci ostrzeżenie.
MiniCookie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 gru 2009 01:38 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
bidon, a skąd masz pewność że on akurat nie był pewny? pewnie był pewny skoro udzielił pewnej odpowiedzi w pełni odpowiadając nią na pytanie, jestem tego na 100% pewny a i z pewnością zgodzę się z Tobą że inni nie byli pewni i w pełni nie udzielili pełnej odpowiedzi, baa udzielili nie pełnej odpowiedzi i przestańmy już z tą pewnością ;)

A poza tym moim zdaniem wniósł coś do tematu i nadal jestem za zniesieniem ostrzeżenia i jestem tego 100% pewny


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 gru 2009 13:53 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
bidon184 pisze:
Inni odpowiedzieli nie pewnie ponieważ nie byli pewni,on odpowiedzial pewnie, mimo że był nie pewny(kompletnie nie miał pojęcia) CZY TY KOJARZYSZ TEN NIUANS!!!!!

Sam piszesz z Caps Lockiem, a za to powinienem przyznać ci ostrzeżenie.
MiniCookie


nie wiem czy ty nabijasz sobie logi moderatorskie (MiniCookie) czy co?
Moim zdaniem w wyjątkowych sytuacjach dozwolone jest używanie Caps Lock'a dla wyrażenia emocji, uczuć, ale zaznaczam - tylko w wyjątkowych sytuacjach.
I po raz kolejny apeluję:
jeśli masz coś ważnego nam do przekazania, to pisz nowego posta, nie używaj opcji edycji, gdyż moim zdaniem jest to nadużycie uprawnień moderatorskich. Szczególnie denerwuje mnie Twoje zachowanie, gdy z Tobą dyskutuję na ukrytym forum, nie piszesz nowego posta tylko edytujesz mojego, a co za tym idzie, ja nie dostaję monitu na stronie głównej, że ktoś (w tym wypadku Ty) odpowiedział.
Mam jeszcze jedno zastrzeżenie co do Ciebie.
Proszę nie rozdawaj tak na prawo i lewo warnów, bo to może odstraszyć od nas userów.
Nie wiem czy to tylko takie moje spostrzeżenie, czy inni też to zauważyli.

EBM4: MiniCookie poważnie traktuję swoja pracę, wydaję mi się że za poważnie :]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2009 16:09 

Rejestracja: 16 paź 2009 16:06
Posty: 117
Pochwały: 15
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: WILDFIRE
Sieć: Play
Drugi model telefonu: T200
Chciałbym wnieść skargę na osobę która usunęła większość moich postów, które nie łamały regulaminu

Niestety nie wiem ,która to osoba gdyż nie raczyła się nawet przyznać...

Mam pewne podejrzenia ,ale to nie wystarczy... Można coś z tym zrobić??


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2009 16:31 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Dosłownie "usunęła" Twoje posty? To niemożliwe, raczej moderatorzy nie mają prawa usuwać postów, lecz wydzielać je do specjalnego tematu, a tematy przenosić do kosza. Jeśli masz jakieś szczególne podejrzenia lepiej abyś powiedział o kogo Ci chodzi, Twoje zdanie nie zmieni nastawienia na Ciebie przez moderatorów, nie możemy się na Ciebie przecież przez to obrażać ani "uwziąć". Chętnie usłyszymy o kogo Ci dokładnie chodzi.

PS. Ja nigdy nie usuwam postów ani tematów z forum, sam nawet kiedyś zaproponowałem by je zachowywać tworząc m.in. specjalny temat do wydzielania postów, prosząc o to Admina, czy też wspominając o tym w poradniku moderatora w dziale dla administracji. Zazwyczaj wszystkie posty nadające się do wywalenia są bezwartościowe i bezużyteczne są usuwane, ale w niektórych przypadkach ważne jest by je archiwizować dlatego zaproponowałem by je wszystkie zachowywać, no i jakoś się to częściowo przyjęło


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2009 16:46 

Rejestracja: 22 gru 2009 21:57
Posty: 10
Wersja SW/OS: kp500
Nie przystoi troszke,aby zwykly uzytkownik czytal wasze "klotnie".
Mysle,ze powinniscie ten spor rostrzygnac na pw lub na gg - a glowny "szef" powinien umiescic stosowny post w ktorym bedzie wyjasniony problem wraz z uzasadnieniem.

Nie jest to zaden atak lub zlosliwosc z mojej strony - po prostu kiedys tez bylem moderatorem i chce dac tylko dobra rade.

btw: moze lepiej zlozcie sobie zyczenia noworoczne i idzcie zobaczyc czy wasza druga polowka nie zalozyla zbyt ponetnej sukienki ^^


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2009 16:59 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
A ja uważam że jeżeli "zwykły użytkownik " zalożył temat to i zwykli użytkownicy mają prawo go czytać,to jest forum otwarte i jak dla mnie ta zasada jest jak najbardziej prawidlowa(może z pewnymi wyjątkami)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2009 18:36 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
Damon pisze:
Dosłownie "usunęła" Twoje posty? To niemożliwe, raczej moderatorzy nie mają prawa usuwać postów, lecz wydzielać je do specjalnego tematu, a tematy przenosić do kosza.


Nie wiesz, że zakazany owoc smakuje najlepiej??
Dosłowne usunięcie postów nie jest trudne, i jeden z vModeratorów robi to nagminnie (wpominałem o tym wiele razy tutaj: viewtopic.php?f=48&t=513&start=280 (dla ekipy, pierwszy mój post na 15 stronie)), ale ta osoba nic sobie z tego nie robi, co za tym idzie, gdy wchodzę w logi widzę wyniki.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 sty 2010 14:15 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
sdd6 może te usunięte posty to był spam tzn komentarze do uploadów itp. ?

Jak było to nie wiem.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 sty 2010 15:00 

Rejestracja: 01 wrz 2009 17:31
Posty: 104
Pochwały: 14
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: KP500AT_V10i
Łatwo można sprawdzić kto usunął twoje posty w logach lecz musi tutaj być główny administrator. Zwykli użytkownicy to co? Jacyś śmiecie, że nie mogą czytać i dołączać się do dyskusji.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 sty 2010 12:19 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Darth - każdy może czytać ten temat i dołączyć się do dyskusji (i każdy inny temat na forum również) jeśli o to Ci chodzi. Logi zna tylko i wyłącznie administracja forum (czyt. ekipa odpowiedzialna za porządek) tj. Admin, Modzi, vModzi i inni i to oni mogą sprawdzić kto usunął dany post/temat, niestety obowiązuje nas tajemnica zawodowa więc z częścią z tych informacji nie mogą zapoznać się zwykli użytkownicy. Służą one głównie do sprawdzenia "co się dzieje na forum" jeśli można to tak określić.

ps. Nikt na forum nie jest śmieciem, to tylko Twoje domysły - każdy jest traktowany z należytym szacunkiem, szczególnie przez administrację, ale jeśli łamie regulamin ostrzeżenie niestety musi dostać


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 sty 2010 19:54 

Rejestracja: 11 lis 2009 10:17
Posty: 277
Pochwały: 18
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Dostałem ostrzeżenie od usera bidon184. Wiecie za co? Za napisanie informacji w sprawach administracji!
Cytuj:
Zmienię typ tematu z ogłoszenia na przyklejony, bo już główny etap się zakończył.

▼ bidon184/Uznaje post za bezcelowy i podciągam go pod spam/Ostrzezenie/

Post był napisany w celu informacji, bo jakby ktoś miałby pretensje zmieniłbym jego tym. Proszę o zdjęcie tego ostrzeżenia, a jeżeli nie jest to możliwe to proszę o udowodnienie racji bidon184 (najlepiej od n3h). Post można zobaczyć w sprawach administracji. Jeszcze raz proszę o zdjęcie ostrzeżenia.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h