Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 02 lut 2010 21:39 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
no ja nie zamierzalem sie wtrącac ale sytuacja jest jaka jest,prawda jest taka że EBM4 edytował twój post,Ty jeżeli uważałeś że zdanie zawarte w edycji postu jest <ujmijmy to>nie do końca prawdziwe, to należało w takiej sytuacji napisac tutaj i po sprawie,ale ty zrobiłes inaczej,edytowałes swój post i tak naprawde zamknąłeś sprawe za nim sie rozpoczeła.A wracając do tego co powiedziałeś w sprawie PW,to bardzo madra myśl,tylko Ty jeżeli ci sie niepodobało to co zrobił EBM4,powinieneś do niego napisac wiadomość w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i dopiero potem gdybyś nie uzyskał satysfakcjonującej odpowiedzi napisac w tym dziale.W każdym razie w zaistniałej sytuacji dalsze ciągnięcie tematu uważam za bezcelowe bo tak na prawdę nie jesteśmy w stanie obiektywnie określic tej sytuacji


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lut 2010 22:41 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
Damon
18 Lut 2010 17:33
Cytuj:
» //Damon
Ostrzeżenie przyznane za złamanie 4 pkt regulaminu. Sygnaturka max ok 200pix

haxuś
13 Lut 2010 16:44
Cytuj:
» Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=70&p=56287#p56287
spam

Madie
23 Sty 2010 13:26
Cytuj:
» Na prośbę użytkownika.

Damon
21 Sie 2009 14:32
Cytuj:
» Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=30&p=17611#p17611

Powód przyznania ostrzeżenia:
Nie kodowanie linków!



Chronologicznie, pierwsze ostrzeżenie mi się należało ponieważ rzeczywiście z nieznajomości regulaminu link nie został przeze mnie umieszczony w znacznikach [CODE]. To załatwione, lecimy dalej.
Od tych poniżej chcę się odwołać
Ostrzeżenie od Madie można by już usunąć (powód chyba oczywisty). Ostrzezenie od haxuś'a..tu sa male schodki ale tlumaczylem mu juz na PW ze przyczyna tego bylo kozystanie z forum za pomoca telefonu i niemoznosc uzycia opcji "raportuj post" i wlasnie w tym celu napisana zostala wiadomosc. Co do ostatniego ostrzezenia to tak jak juz tlumaczylem Damon'owi, wszystko przez stres i pelno spraw na glowie, to bylo zwykle roztargnienie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lut 2010 00:52 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
Przeglądam sobie czasami to forum i jestem zaszokowany jak się sprawy mają.
Rozumiem, że dyscyplina jest rzeczą ważną, ale przyznanie ostrzeżenia za jeden niezakodowany link to dość dziwne zjawisko. Rozumiem, że link w wyraźnym polu łatwo odszukać w treści postu, ale czy to taka ogromna zbrodnia zapomnieć o tym ?
Kolejna rzecz - odkopywanie tematów. Odkopanie tematu jest wtedy gdy napiszemy niepotrzebnie posta w długim odstępie czasowym od ostatniego posta w tym temacie. Mam jednak pewien niesmak...skoro temat jest już nieaktywny i nic nie ma w nim być napisane to czemu nie został zamknięty ? Zamiast szukać okazji do nagrodzenia usera ostrzeżeniem, lepiej jest go przed tym uchronić przez zamknięcie danego tematu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lut 2010 04:51 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
wiliextreme pisze:
(...)czy to taka ogromna zbrodnia zapomnieć o tym ?

Tak, nie popieramy piractwa, tzw. Google Bot może znalezione (niezakodowane) linki uznać za linki do oprogramowania objętego prawem autorskim, a rozpowszechnianie tego na własną korzyść jest już piractwem. Nie jesteśmy forum warezowym lecz forum o tematyce GSM i telefonie LG Cookie. Z naszego działu download pliki można pobierać wyłącznie jeśli posiadamy ich oryginalną, zakupioną wersję, a pobrana będzie używana jako kopia zapasowa lub na okres nie dłuższy nić 24h.

wiliextreme pisze:
Kolejna rzecz - odkopywanie tematów. Odkopanie tematu jest wtedy gdy napiszemy niepotrzebnie posta w długim odstępie czasowym od ostatniego posta w tym temacie.

Nie dokładnie, powiedzmy temat dotyczy problemu z telefonem i dajmy na to że problem udało się rozwiązać i jest spokój po kilku miesiącach jakiś user pisze:
1. Też miałem taki problem :P ale szybko go załatwiłem
2. Jednak problem nie jest rozwiązany do końca, tylko częściowo sprawa została zakończona. Mianowicie problem polega na coś tam coś i coś tam coś tam. Okazuje się że coś tam coś tam i coś tam coś tam. Po wielu próbach zakończonych w większości niepowodzeniem udało mi się zażegnać problem na zawsze. Aby pozbyć się problemu należy zrobić to i to...

W tym wypadku jasno można określić co jest odkopywaniem tematu bez większego sensu a co nie. W pierwszym przypadku user tylko nabił sobie posta nic nie dodając do tematu i jednocześnie odświeżając stary wątek. W drugim natomiast user dokładnie omawia sprawę i daje coś od siebie do wątku. Mimo odświeżenia tematu, wnosi coś do niego. Dlatego też nie zamykamy tematów bo być może ktoś ma podobny problem jak omawiany w danym temacie.

W większości odpowiednio nagradzamy te pierwsze przypadki, nigdy zaś tych drugich.

wiliextreme pisze:
Zamiast szukać okazji do nagrodzenia usera ostrzeżeniem, lepiej jest go przed tym uchronić przez zamknięcie danego tematu.

Nie szukamy okazji, a dlaczego jeszcze mamy bronić usera skoro łamie regulamin? Nie widzę powodu. Każdy nowy użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem, u nas jest to okres 7 dni (7 dni na - "PRZECZYTANIE REGULAMINU" - co w rzeczywistości zajmuje kilka do kilkunastu minut, reguły są takie jak wszędzie więc nie powinno być problemów z zapamiętaniem), przez ten czas nie mamy prawa mu przyznać ostrzeżenia prócz wyjątkowych przypadków*. Można by to nazwać ochroną gdyż w tym czasie nowy użytkownik prawie może robić co chce.

ps. Podobnie jest ze zmianami w regulaminie, jeśli zostanie jakaś wprowadzona, to dopiero po 7 dniach zaczyna funkcjonować, prócz wyjątkowych przypadków*

ps2. Regulamin dotyczy każdego czy to zwykły user czy globalny mod

*Informacje poufne


Wracając do ostrzeżeń <dominik>'a, sprawa z ostatnim ostrzeżeniem przyznanym prze zemnie, została wyjaśniona w dziale dla administracji... Ostrzeżenie zostaje usunięte!

Ostrzeżenie przyznane "na życzenie"? Nie ma czegoś takiego jak ostrzeżenie na życzenie i nie będziemy w ten sposób przyznawać ostrzeżeń - nie złamałeś regulaminu? Ostrzeżenia nie masz! Ostrzeżenie zostaje usunięte!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lut 2010 20:28 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
Damon pisze:
Tak, nie popieramy piractwa, tzw. Google Bot może znalezione (niezakodowane) linki uznać za linki do oprogramowania objętego prawem autorskim, a rozpowszechnianie tego na własną korzyść jest już piractwem. Nie jesteśmy forum warezowym lecz forum o tematyce GSM i telefonie LG Cookie. Z naszego działu download pliki można pobierać wyłącznie jeśli posiadamy ich oryginalną, zakupioną wersję, a pobrana będzie używana jako kopia zapasowa lub na okres nie dłuższy nić 24h.

Aaa, o to chodzi. Myślałem, że kodowanie linków jest motywowane względami estetycznymi.
W takim razie faktycznie kodowanie linków jest rzeczą ważną, bo nie robienie tego może doprowadzić do kasacji forum/poniesienia konsekwencji prawnych


Damon pisze:
Nie dokładnie, powiedzmy temat dotyczy problemu z telefonem i dajmy na to że problem udało się rozwiązać i jest spokój po kilku miesiącach jakiś user pisze:
1. Też miałem taki problem :P ale szybko go załatwiłem
2. Jednak problem nie jest rozwiązany do końca, tylko częściowo sprawa została zakończona. Mianowicie problem polega na coś tam coś i coś tam coś tam. Okazuje się że coś tam coś tam i coś tam coś tam. Po wielu próbach zakończonych w większości niepowodzeniem udało mi się zażegnać problem na zawsze. Aby pozbyć się problemu należy zrobić to i to...
W tym wypadku jasno można określić co jest odkopywaniem tematu bez większego sensu a co nie. W pierwszym przypadku user tylko nabił sobie posta nic nie dodając do tematu i jednocześnie odświeżając stary wątek. W drugim natomiast user dokładnie omawia sprawę i daje coś od siebie do wątku. Mimo odświeżenia tematu, wnosi coś do niego. Dlatego też nie zamykamy tematów bo być może ktoś ma podobny problem jak omawiany w danym temacie.

No, powiedziałem :P
"Odkopanie tematu jest wtedy gdy napiszemy niepotrzebnie posta (...) "

Damon pisze:
Nie szukamy okazji, a dlaczego jeszcze mamy bronić usera skoro łamie regulamin? Nie widzę powodu. Każdy nowy użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem, u nas jest to okres 7 dni (7 dni na - "PRZECZYTANIE REGULAMINU" - co w rzeczywistości zajmuje kilka do kilkunastu minut, reguły są takie jak wszędzie więc nie powinno być problemów z zapamiętaniem), przez ten czas nie mamy prawa mu przyznać ostrzeżenia prócz wyjątkowych przypadków*. Można by to nazwać ochroną gdyż w tym czasie nowy użytkownik prawie może robić co chce.

OK, ale skoro problem jest rozwiązany to czemu by nie zamknąć tematu ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lut 2010 09:50 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Powiem wprost, nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć.

Na forum jest ponad 40tys postów i ciągle przybywają nowe. My jako moderatorzy musimy zapoznać się z treścią całego postu, czasami tematu, a w tym czasie na forum przybywa już kilka nowych. Prócz moderowania forum też uczestniczymy w życiu forum, czyli zakładamy nowe wątki, odpowiadamy w tematach, pomagamy, uploadujemy czy też bawimy się w zabawach forumowych lub piszemy w SB no i dochodzi do tego życie prywatne. Tak na prawdę mamy na to wszystko mało czasu i duże gratulacje należą się tym moderatorom którzy wyrabiają się, no a do takich raczej nie należę ja (poprzedni post napisałem o 4:51, aż do tej godziny w nocy siedziałem na forum). Niektórzy dużo poświęcają się dla forum jak np praktycznie całe dnie przed kp500.pl (częste zaniechanie innych obowiązków, zajęć itp) czy sponsorowanie nagród w konkursie (wszystko musimy pokryć z własnej kieszeni dla zadowolenia użytkowników), a wracając do tematu, na forum jest tyle wątków że ogarnięcie wszystkiego nawet przez tylu moderatorów ilu jest obecnie jest trudnym wyzwaniem i sprawdzenie i ewentualne zamknięcie tego typu wątków jest niemalże niemożliwe, ale staramy się obserwować i ewentualnie moderować każdy nowy wątek/post który się pojawi na forum w możliwie jak najkrótszym czasie. Robimy co w naszej mocy by użytkowanie przez was forum było przyjemne i dawało wam pożytek, oraz byście mogli rozwiązać wszystkie swoje problemy z telefonem i byli z forum zadowoleni jak i z pracy moderatorów.

ps. w związku z "świętowaniem" pierwszych urodzin forum, prócz zakończonego ostatnio konkursu, szykujemy dla was kolejne niespodzianki, zdradzę iż będzie to "Kłiz wiedzy o forum" oraz "Podsumowanie całego minionego roku" na podstawie którego w pewnym stopniu dotyczyć będzie quiz, zatem by odpowiedzieć na pytania zawarte w quizie należało by zapoznać się z całym podsumowaniem, ale ostrzegam już, będzie duuużo do przeczytania ;)
Możliwe iż ogłosimy kolejny już na naszym forum "Dzień bez ostrzeżenia" ;p
pozdro


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lut 2010 12:22 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
<dominik> pisze:

haxuś
13 Lut 2010 16:44
Cytuj:
» Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=70&p=56287#p56287
spam
[...]
Od tych poniżej chcę się odwołać
[...] Ostrzezenie od haxuś'a..tu sa male schodki ale tlumaczylem mu juz na PW ze przyczyna tego bylo kozystanie z forum za pomoca telefonu i niemoznosc uzycia opcji "raportuj post" i wlasnie w tym celu napisana zostala wiadomosc. [...]


Ja tutaj powiem tyle: ostrzeżenie było słuszne. Zaden mod nie jest non stop na forum. Mogłeś tę sprawę zostawić, my byśmy do tego na pewno doszli... Twój post był ewidentnym spamem, do czego nie mam wątpliwości.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 lut 2010 12:42 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
nie mnie oceniać wasze decyzje ani podważać je, ja tylko się odwołuję, wy decydujecie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 mar 2010 14:37 

Rejestracja: 16 paź 2009 16:06
Posty: 117
Pochwały: 15
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: WILDFIRE
Sieć: Play
Drugi model telefonu: T200
Ktoś znów pousuwał moje posty, teraz także z "Forumowe Zabawy" może ktoś pomóc?!

Prosze o PW


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 mar 2010 10:20 

Rejestracja: 06 gru 2009 19:43
Posty: 253
Pochwały: 38
Ktos pewni eci nazłość robi i wkleja twoje posty jako niepotrzebne / do usunięcia :/ tak jak moje


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 kwie 2010 14:06 

Rejestracja: 16 paź 2009 16:06
Posty: 117
Pochwały: 15
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: WILDFIRE
Sieć: Play
Drugi model telefonu: T200
I znowu to samo... Ktoś jeszcze raz powywalał moje posty!!!

Ludzie co chwile ktoś mi usuwa posty...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 kwie 2010 14:08 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
jakie posty? Napisz coś więcej?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 kwie 2010 14:16 

Rejestracja: 09 mar 2010 19:29
Posty: 23
Pochwały: 1
Widzę, że tutaj komunistyczna cenzura przetrwała. Właśnie ktoś usunął mój post w temacie: viewtopic.php?f=93&t=11709 Postanowiłem dodawać każdą nową tapetę w odpowiedzi, by było widać update wątku, ale widocznie tutejsi moderatorzy nie myślą.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 kwie 2010 14:37 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
sdd6 posty które nie wnoszą nic nowego to tematu [spam] są usuwane.
Zielony - nic o twojej sprawie mi nie wiadomo, aczkolwiek poprawnie powinieneś edytować pierwszy post.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 kwie 2010 15:48 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Zielony pisze:
Widzę, że tutaj komunistyczna cenzura przetrwała. Właśnie ktoś usunął mój post w temacie: viewtopic.php?f=93&t=11709 Postanowiłem dodawać każdą nową tapetę w odpowiedzi, by było widać update wątku, ale widocznie tutejsi moderatorzy nie myślą.

Takie dodawanie pojedynczych tapet to jakby ktoś dodawał pojedyncze piosenki mimo że ma cały album ;/


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 kwie 2010 15:53 

Rejestracja: 09 mar 2010 19:29
Posty: 23
Pochwały: 1
chanka84 pisze:
Takie dodawanie pojedynczych tapet to jakby ktoś dodawał pojedyncze piosenki mimo że ma cały album ;/

Proszę sobie wyobrazić, że nie mam „całego albumu”. Akurat tapetę, którą dziś dodałem, robiłem przez kilka godzin w ciągu ostatniej doby.

ElectroByMe4 pisze:
Zielony - nic o twojej sprawie mi nie wiadomo, aczkolwiek poprawnie powinieneś edytować pierwszy post.

Edytowałem pierwszy post, jednak również odpowiedziałem.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 kwie 2010 22:10 

Rejestracja: 26 paź 2009 18:28
Posty: 195
Pochwały: 12
Wersja SW/OS: Co to Soft?
Witam pisze w sprawie ostrzeżenia jakie dostałem w sprawie tego postuktóry sam napisałem

Cytuj:
Twój charaker jest taki sam jak twój avatar

Chanka84 - mogę to samo powiedzieć o Twoim avatarze... I nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz choć trochę...

Moim zdniem

awatar to coś co ma za zadanie pokazywać jacy jesteśmy . Pozatym awatar nas reprezentuje a to co napisałaś pod moim postem też pownno zostać źle odebrane i powinnaś dosać ostrzeżenie.
Pozatym zanim dostałem ten post napisałem że, moim zdaniem ten telefon jest złamaniem zasad w temacie w którym jasno pisze
Twój charaker jest taki sam jak twój avatar

Chanka84 - mogę to samo powiedzieć o Twoim avatarze... I nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz choć trochę...

-- 04 Kwi 2010 23:03 --

Pszepraszam awatar to coś co ma za zadanie pokazywać jacy jesteśmy . Pozatym awatar nas reprezentuje a to co napisałaś pod moim postem też pownno zostać źle odebrane i powinnaś dosać ostrzeżenie

Twój charaker jest taki sam jak twój avatar

Chanka84 - mogę to samo powiedzieć o Twoim avatarze... I nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz choć trochę...

Pszepraszam awatar to coś co ma za zadanie pokazywać jacy jesteśmy . Pozatym awatar nas reprezentuje a to co napisałaś pod moim postem też pownno zostać źle odebrane i powinnaś dosać ostrzeżenie

Cytuj:
Proponuję kolejną zabawę Będziemy zgadywać jaki telefon pokazał ktoś wyżej np.
1 osoba: [jakieś zdjęcie]
2 osoba: LG Cookie
1 osoba: dobrze, teraz ty zgadujesz
2 osoba: [jakieś zdjęcie] itd ....
Tylko 1 uwaga: proszę nie podawajcie nie wiadomo jakich chińskich badziew, bo nikt nie zgadnie
Dobra ja zaczynam [nie będzie to trudne] :


Pozatym poczym mam oceniać drugą osobe jak nie po awatarze ? nawet jest taka zabawa na forum.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 kwie 2010 22:31 

Rejestracja: 25 lis 2009 14:48
Posty: 2768
Pochwały: 718
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: GALAXY S23 ULTRA
Wersja SW/OS: Anadroid 14
Sieć: Orange
Moim zdaniem,nie widzę powodu za który by Chanka84 miała ponosić jakiekolwiek konsekwencje! To była zwykła odpowiedź na to co Ty napisałeś o jej avatarze,a co do warna to dostałeś go za wcześniejszego posta który został przyznany nie bez powodu! Natomiast w temacie były już dziwniejsze telefony,a twój spam tam nic nie wnosi,jeśli nie znasz odp to nie pisz.Tak więc temat Ja uważam za zamknięty!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 kwie 2010 23:01 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Pozwolę się odnieść od skargi pobieracza pl dot. przyznanego warna. Cytujesz tylko jeden swój post, a co z tym:
Cytuj:
To kur pip czytałaś pierwsze punkty tematu? moim zdaniem to złamanie ich
??
Właśnie za ten post otrzymałeś ode mnie ostrzeżenie. Jak napisałam w tamtym temacie, jakoś wcześniej były podawane inne różne, dziwne i mniej dziwne telefony i było ok.
Cytuj:
Poza tym po czym mam oceniać drugą osobę jak nie po awatarze ? nawet jest taka zabawa na forum.
Awatar wg. mnie nie stanowi podstawy do oceny człowieka, można go mieć, albo nie. Ja go mam, ale tylko dlatego że chciałam i jakoś szczególnie się z nim nie identyfikuje. Człowieka na forum to najlepiej oceniać po formie i treści pisanych postów... Ale przy zabawie powinniśmy zachowywać się kulturalnie i nie obrażać innych osób.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 kwie 2010 11:12 

Rejestracja: 26 paź 2009 18:28
Posty: 195
Pochwały: 12
Wersja SW/OS: Co to Soft?
Ok rozumiem warna ALE skoro madi prowadzi zabawe w której ocenia ludzi między innymi po awatarze to sama powinna dostać ostrzeżenie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h