Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 05 sty 2010 08:07 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Bidon miał rację w przyznaniu ostrzeżenia, post był spamem (ale dotyczył omawianego tematu, więc ja ostrzeżenia bym akurat nie przyznawał), do różnych spraw na forum został stworzony specjalny temat w którym mogłeś o tym napisać, temat jest w dziale dla administracji przyklejony i tam właśnie omawiamy różne sprawy które w innych tematach można nazwać spamem

Ostrzeżenie można by zdjąć, ale już nota w profilu zostanie, tak czy siak ostrzeżenie samo zniknie po jakimś czasie zostawiając samą notę więc sensu w zdejmowaniu większego nie ma bo nota o ostrzeżeniu zostanie, tak jak to jest np w tym przypadku tego usera: memberlist.php?mode=viewprofile&u=854
Noty prawdopodobnie nie da się zdjąć

Ogółem ostrzeżenie mogło zostać przyznane lub nie, zależało to tylko od dobrej (lub zlej) woli moderatora


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 sty 2010 20:50 

Rejestracja: 17 paź 2009 13:33
Posty: 939
Pochwały: 137
Wersja SW/OS: V10F_07
Składam skargę na vmoderatora haxuś.
Dostałem ostrzeżenie za posta w tym temacie: viewtopic.php?f=65&p=48685#p48685
Powód ostrzeżenia:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=65&p=48685#p48685

Spam i jeszcze raz spam!
Od zwracania uwagi użytkownikom jesteśmy my modzi. Ty możesz nam pomóc używając opcji "raportuj post" (wykrzyknik w prawym dolnym rogu postu).


Ciekawe dlaczego nie zwrócił uwagę na posta pod moim "dzięki dam pomógł". Tamten user ma jakieś specjalne przywileje?
I jakoś nie widzę żeby przyznawał ostrzeżenia gdy ktoś po raz 20-sty(conajmniej) pisze o karcie sd, baterii i motywach


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 sty 2010 21:00 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
Do użytkownika tajniakseba, (o niego Ci chodzi, prawda?) poszło PW. I uprzedzam że nie ma on żadnych udogodnień z mojej strony. Tobie zwracałem uwagę - Twoje zachowanie nie poprawiło się więc poleciał warn (po za tym masz jeszcze ostrzeżenia od innych modów).
Przytoczę tu także odpowiedź na Twoje PW.

Cytuj:
ad1. moderatorzy uznali że tematy typu bateria karta pamięci powtarzają się i powtarzać się będą - nie ma sensu ich usuwać póki nie padnie na nie odpowiedź
ad2. zwróciłem na to uwagę...
poszła wiadomość na PW.
w Twoim przypadku trochę inaczej sprawa się ma

Nie mam zamiaru dłużej z Tobą na ten temat dyskutować, gdyż już to kiedyś z Tobą robiłem, i wiem, że nie ma to sensu. Moja decyzja była przemyślana i sprawiedliwa - może nie (z Twojego punktu wodzenia) dla Ciebie ale to już przemyśl sam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 sty 2010 21:33 

Rejestracja: 17 paź 2009 13:33
Posty: 939
Pochwały: 137
Wersja SW/OS: V10F_07
Kiedy mi zwracałeś uwagę? Na temat "spamu" nie miałem żadnego ostrzeżenia. Tak, mam inne ostrzeżenia ale były przyznane regulaminowo.

W tym temacie: viewtopic.php?f=81&t=1207 też nie zareagowałeś na 5 postów "proszę o re-upa".

Teraz się mścisz za starą wymianę zdań?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 sty 2010 06:33 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Ostrzeżenie przyznane słusznie. Post tamtego usera został usunięty i user dostał pewną informację na PW w celu wyjaśnienia sprawy, natomiast jak już haxuś wspomniał, posty możecie raportować znacznikiem "!" lub poprosić prywatnie moderatora o pomoc/poinformować na PW (nie odmówi bo jego prawem i obowiązkiem jest dbać o porządek na forum), a nie samemu brać się za te sprawy.

Raczej to nie jest mszczenie się, tylko zwykłe wypełnienie obowiązków, ale jeśli już uznasz że któryś z moderatorów mści się, napisz kto i podaj odpowiednie argumenty. Mam nadzieję że sprawa została wyjaśniona


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 sty 2010 17:08 

Rejestracja: 12 gru 2009 21:43
Posty: 87
Pochwały: 12
Wersja SW/OS: AT_V10e
A więc...ja bym chciał odwołac sie do ostrzezenia ktore dostalem od Madie za "spam" w tych tematach: viewtopic.php?f=65&t=7141&p=48370#p48370 , czy viewtopic.php?f=62&t=2417&p=46765#p46765 Uważam, ze ostrzeżenie to bylo niepotrzebne i zawyzone. Prosze wiec o uniewaznienie ostrzezenia i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 sty 2010 10:42 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Edit
Ostrzeżenia będziemy wam usuwać! ;)


Chciałbym ogłosić iż niestety nie będziemy usuwać nikomu ostrzeżeń!

Nasze forum jest w phpbb3 i niestety nie mamy możliwości usuwania ostrzeżeń z poziomu PM ani nawet PA. Aby usunąć ostrzeżenie, należało by wgrywać do bazy danych różne mody i edytować trochę obecny skrypt, a to może tylko admin, swoją drogą nie da rady tego zrobić. Jedynie co możemy zrobić to dodać do profilu notację o tym że ostrzeżenie zostało przyznane nie słusznie i jest nie ważne czyli np jeśli macie 8 ostrzeżeń i 4 z nich są nie ważne to nie otrzymacie bana na 2 tygodnie za ilość ostrzeżeń, ban poleci dopiero po dozbieraniu 8 ważnych ostrzeżeń

Chciałem też was nie co uspokoić w związku z ostrzeżeniami. Ostrzeżenia same wygasają po pewnym czasie, w profilu zostaje tylko adnotacja o tym, a ostrzeżenie samo w sobie nie jest już ważne po upływie określonego czasu. Adnotacji zwykli użytkownicy nie widza, jest ona tylko i wyłącznie jako procedura moderacyjna widoczna dla administracji forum

Jackie Chan, no... można uznać ostrzeżenie jako nie ważne. Dodam adnotacje do Twojego profilu o anulowaniu ostrzeżenia, mam nadzieje że akceptujesz to?


EDIT

Duże szanse że będziemy mogli wam usuwać ostrzeżenia

No więc po kilku prośbach na PW postanowiłem coś z tym zaradzić, posiedziałem kilka godzin w sieci szukając rady na ten stan rzeczy i ciągle nic - instalacja modów do phpbb3 i ręczna edycja skryptu która po części dodawała by tę opcję, ale dziś natknąłem się na informację iż najnowsza wersja phpbb3 posiada opcję usuwania ostrzeżeń wprost z PA. Napisałem już do admina z pytaniem o ową sprawę, oczekuje obecnie odpowiedzi, jeśli się uda, to już na dniach usuniemy wam ostrzeżenia :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 sty 2010 11:34 

Rejestracja: 12 gru 2009 21:43
Posty: 87
Pochwały: 12
Wersja SW/OS: AT_V10e
Oczywiscie ze akceptuje ;) dziekuje ;]

//Madie: A ja zwracam honor Jackie Chan'owi. Mam nadzieję, że nie masz do mnie żalu ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sty 2010 16:46 

Rejestracja: 28 lip 2009 09:49
Posty: 142
Pochwały: 9
Składam oficjalne zażalenie/skargę na administradora DAMON.

Przyznał mi warna chociaż nie miał pojęcia o czym ja mówię.
A mianowicie napisałem : "bartekrzeszow |X| - 18 Sty 2010, 16:20
haxuś gryź" na SB (chacie).

Damon, nawet nie próbował się dowiedzieć o co mi chodzi tylko od razu dał warna.
Ja rozumiem, administrator też człowiek, może mieć swoje problemy i gorsze dni, lecz wchodząc na forum swoje sprawy osobiste powinien zostawić "na pulpicie" i nie wyżywać się (tak, bo tak to się nazywa, oczywiście, jako pojęcie względne) na innych użytkownikach za swoje humorki.

W mojej wypowiedzi nie stwierdzam ani grama obrazy, ani czegoś co mogło by urazić HAXUŚ'A - przecież gdyby uznał za urażające jego osobowość to sam by zainterweniował i przyznał mi warna, prawda ?

Także rozumiem Damona ale tylko po części, mógł to źle zinterpretować, jest człowiekiem, ma prawo do błędów, jednakże każdy kto popełnia błędy powinien ponosić jakieś konsekwencje, tudzież żądam oficjalnych publicznych przeprosin.

To było normalne stwierdzenie, ani pyskówka ani nic.


Liczę się z tym powiedzeniem że "stado poprze swojego, rzucą się na bezbronnego", ale mam nadzieje że administracja także rozpatrzy to pozytywnie i uzna moje zdanie za słuszne.

Oczywiście zachęcam do konwersacji w tej sprawie, i szybką reakcję, nie pozwolę na to aby naruszano moje dobre imię.

Pozdrawiam Administrację (tą prawą stronę)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sty 2010 17:11 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
Po primo administrator jest 1 - n3h ;)
Uprzedzam od razu wnoszącego skargę, że moja opinia w tej sprawie (jak i Damona) może być dla Ciebie nieobiektywna, gdyż jesteśmy "wmieszani" w tą sprawę. O tym czy warn jest słuszny czy nie, zadecyduje reszta administracji.

Twoja wypowiedź była niejednoznaczna i zachowanie Damona jest jak najbardziej normalne. Jeśli popierasz swoją wypowiedź argumentem typu (źródło z sb) "ale mógł gryźć kanapkę która leży u niego na biórku" tak samo mógłbyś zareagować na warna odemnie za zachowanie: "ssij marica" - ale przecież mogła ssać lizaka. Nonsens.

I to nie jest Twoje pierwsze zachowanie tego typu na sb. Upominałem Ciebie słownie wiele razy, więc teraz nie miej pretensji że masz warny.

bartekrzeszow pisze:
Liczę się z tym powiedzeniem że "stado poprze swojego, rzucą się na bezbronnego", ale mam nadzieje że administracja także rozpatrzy to pozytywnie i uzna moje zdanie za słuszne.


Każdy członek administracji musi być niejednostronny. Nie ma takiej sytuacji że "Moderator idzie za resztą
stada", więc nie wiem po co to napisałeś - jeśli uznałeś że to jest argument, to zgaszę Cię - nie, to nie jest argument.

Moim zdaniem warn jest jaknajbardziej słuszny! Nie poczułem się urażony - ale gdyby kto inny stał po mojej stronie, mógłby się tak poczuć, a my na takie sytuacje po prostu musimy reagować.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sty 2010 17:25 

Rejestracja: 28 lip 2009 09:49
Posty: 142
Pochwały: 9
haxuś pisze:

I to nie jest Twoje pierwsze zachowanie tego typu na sb. Upominałem Ciebie słownie wiele razy, więc teraz nie miej pretensji że masz warny.






Do tej pory myślałem że jedno upomnienie to nie jest "WIELE RAZY" ...
Proszę Cię, podaj mi haxuś, przykłady "wielokrotnego upominania",

ale bez przesady z nadmierną wrażliwością, to tak jakbyś się skarżył bo ktoś Cię zacytował itp...
Mówisz że musicie reagować, ale nie powinno się zwracać na takie banały...

Popatrz jak sie człwiek uczy, dopiero teraz zauważyłem że Adminem jest n3h.

Ogólnie mówiąc śmiał bym twierdzić że takie zachowanie jest typowe dla obłąkanych.
Jeśli chcesz to możemy w otchłań polemizować na ten temat, bo ja nie odstąpię.

-- 18 Sty 2010 17:33 --

Cytuj:
Damon |X| - 18 Sty 2010, 17:10
bartekrzeszow, nie przesadzasz? Jestem człowiekiem, mam prawo się pomylić... ps. wiesz chyba że mam wyższą rangę na forum, więc proszę być pamiętał o tym bo mam większe możliwości niż Ty (swoją deogą jestem pierwszym i jak narazie z najdłuższym stażem Global moderatorem na forum więc chyba nie bez powodu ps2. nie zrozum mojej wypowiedzi jako "wychwalanie" swojej postaci tudzież wywyższanie się i groźby, chcę tylko stwierdzić fakt i przypomnieć Ci że są tu pewne zasady ps3. wnerw...[iłeś mnie]


Damon, jednak pomimo Twojego wytłumaczenia - nie zrozum jako wychwalanie się.
Tak samo Ty, zrozumiałeś mnie negatywnie, tak i ja mam prawo zrozumieć Ciebie negatywnie.

To że ty jesteś Damon i masz 900 postów a ja jestem tylko zwykłym userem z 80 postami nie znaczy że mam czuć niskość względem Ciebie,

i co w związku z tym że masz większe możliwości?
przecież bezpodstawnie nie masz prawa mnie karać za coś czego nie zrobiłem,
no chyba że wy tu macie "dyktaturę", n3h jest carem, a moderatorzy są typami Nowosilcowa z dramatu romantycznego to okej, macie prawo. Ale stwierdzam że tak nie jest, i nie masz prawa mnie karać.

//Damon
Wytłumaczenia? To nie było wytłumaczenie się, tylko sprostowanie i wyjaśnienie że na forum są pewne zasady których każdy musi się trzymać, nawet i my moderatorzy musimy przestrzegać regulaminu, bo jeśli nie to po prostu - wypad ze stanowiska
Tu nie ma żadnej "dyktatury" (chyba że nie wiesz co znaczy te określenie), a prawo by Cię karać jednak mam i ukarałem Cię za złamanie regulaminu, a to było moim obowiązkiem i nie miałem prawa, ale przejść obojętnie wobec Twojej wypowiedzi


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sty 2010 17:36 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Na każdym kroku upominamy wszystkich użytkowników, nie wiem jak tego nie mogłeś zauważyć, aczkolwiek nie byłeś upominany tylko raz

My jednak zwracamy uwagę na takie banały i raczej na tym nie zaprzestaniemy, bo co by było gdyby każdy tak zaczął pisać? Jeden Wielki Burdel - od tego jednak jesteśmy my by temu zapobiegać

No widzisz? Nie każdy jest tu idealny więc sam innych nie osądzaj zbyt pochopnie

My spełniamy tylko nasz obowiązek ;)

W tym wypadku, przynajmniej ja nie zamierzam dyskutować na ów temat


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sty 2010 17:38 

Rejestracja: 28 lip 2009 09:49
Posty: 142
Pochwały: 9
Liczę jednak że ktoś z 'górnej warstwy' zrobi tu porządek.

Organizm składający sie z anielskiej duszy, czerepu rubasznego owiniętego w torturujący całun Dejaniry.

Jad sie szerzy.

Pozdrawiam.



PS. czekam na wskazanie mi upomnień (WIELE RAZY - jak napisał haxuś)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sty 2010 18:19 

Rejestracja: 11 lis 2009 10:17
Posty: 277
Pochwały: 18
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Nie potrzebne jest upominanie wiele razy - po 7 dniach od rejestracji każdy Moderator ma prawo dać Ci ostrzeżenie bez upomnienia. Na zapoznanie się z regulaminem jest 7 dni - po tym czasie każdy jest traktowany jak normalny użytkownik.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sty 2010 18:25 

Rejestracja: 28 lip 2009 09:49
Posty: 142
Pochwały: 9
MiniCookie pisze:
Nie potrzebne jest upominanie wiele razy - po 7 dniach od rejestracji każdy Moderator ma prawo dać Ci ostrzeżenie bez upomnienia. Na zapoznanie się z regulaminem jest 7 dni - po tym czasie każdy jest traktowany jak normalny użytkownik.



Źle mnie zrozumiałeś,

mi nie chodzi o upomnienie, tylko niech mi pokażą gdzie, i kiedy mnie upominali.

Moim zdaniem niektórzy poprsotu się zabardzo czepiają pewnych spraw, które są błahe.
Tak samo DAMON nie widzę nigdzie oczerniania Twojej osoby pytając Cię czy wiesz co to jest myślnik kiedy ty znak pytający nazwałeś 'myślnikiem'. A link do wiki podałem Ci abyś mógł się dowiedzieć i zgłębić tajniki swojej jakże już obszernej wiedzy :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 sty 2010 19:24 

Rejestracja: 31 paź 2009 16:20
Posty: 172
Pochwały: 33
Wersja SW/OS: V10e
Ciagle sie ktoś spiera ze nie powinien dostac ostrzezenia itd. chcialbym aby administracja "udoskonaliła" regulamin, pomyslec tak aby nie bylo takich sporow

#Chanka84 - chcesz zaproponować zmiany w regulaminie - zapraszam tutaj viewtopic.php?f=22&t=811

//Damon
:) ciekawy pomysł i warty uwagi, pomyślimy,pomyślimy...

ps. leci pochwała ;)


Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 lut 2010 21:52 

Rejestracja: 28 lis 2009 15:03
Posty: 66
Pochwały: 4
Wersja SW/OS: V10y
EBM4 niedokładnie przeczytał mój post i się niepotrzebnie wcina jak ma mi coś do powiedzenia to niech powie to na PW a nie post mi spamem zaśmieca. Strasznie ma dużo do powiedzenia a nie ogarnia jak trzeba coś uważnie przeczytać. :evil:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 lut 2010 22:33 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
adam___94 otóż czepiłeś się użytkownika że ciągle pyta się o to samo, to napisałem Ci :

adam___94 pisze:
EBM4: Nie wiem jak on może ciągle wyskakiwać z tą wiadomością jak ma tylko 1 post :E


Następnie za pomocą opcji "edycji" usunąłeś część swojej wypowiedzi, która by wskazywała że takie zdarzenie miało miejsce.

A teraz próbujesz zrobić ze mnie głupka ? :x Czy jak?...

Ahh i zapodaje link do tematu > viewtopic.php?f=32&t=7659

Pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 lut 2010 12:16 

Rejestracja: 28 lis 2009 15:03
Posty: 66
Pochwały: 4
Wersja SW/OS: V10y
NIEPRAWDA nic nie usunąłem i nic nie pisałem ,że ciągle nie gadaj teraz głupot edytowałem posta żeby skomentować to co mi dopisałeś i nic więcej nie oszukuj bo nie zmieniłem treści!
Cytuj:
W OBU TEMATACH JEST DOKŁADNIE WYTŁUMACZONE CO I GDZIE TRZEBA WSADZIĆ WIĘKSZOŚĆ SOBIE PORADZIŁA A TY NAGLE WYSKAKUJESZ Z NOWINĄ ŻE NIEMA PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ DOKŁADNIE MOŻE ZNAJDZIESZ. :evil:
EBM4 o co ci chodzi że ciągle wyskakuje nic takiego tu niema może bardziej to sprecyzuj i się nie ośmieszaj chyba że pismo jest dla ciebie niezrozumiałym środkiem przekazu :E.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 lut 2010 17:21 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
adam___94 edytując swój post usunąłeś dowody... Więc inni moderatorzy nie mogą stwierdzić czy zaistniała sytuacja miała miejsce, gdybyś posta nie edytował wszystko było by jasne kto jest winny. A tak z twojej głupoty nic nie można potwierdzić. Ani mojej wersji ani Twojej. Więc na drugi raz pomyśl.

Pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h