Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 27 lis 2009 00:59 

Rejestracja: 28 lut 2009 23:31
Posty: 491
Pochwały: 200
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Nokia
Model telefonu: 5530
Sieć: mBank Mobile
Medale: 1
Test (1)
Chcesz złożyć skargę na Admina, Moderatora lub vModeratora? Uważasz ze dostałeś ostrzeżenie bezpodstawnie, mimo iż nie złamałeś regulaminu? Masz jakieś uwagi co do naszej pracy? Napisz w tym temacie! Wysłuchamy Twojego zdania i postaramy Ci pomóc udzielając odpowiedzi na Twe pytanie i/lub zrozumieć wolę Admina/Moderatora/vModeratora oraz weźmiemy pod uwagę Twoje uwagi w naszym kierunku, które zapewne pomogą nam w moderacji forum. Nie bój się swojej wypowiedzi, chcemy usłyszeć tylko Twoje zdanie na ten temat!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 gru 2009 17:09 

Rejestracja: 06 gru 2009 19:43
Posty: 253
Pochwały: 38
Twoja wiadomość zawiera za mało znaków.


Ostatnio zmieniony 16 gru 2009 18:41 przez Flashek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 gru 2009 18:02 

Rejestracja: 06 gru 2009 19:43
Posty: 253
Pochwały: 38
Spox Cokie :)sory:)

Nic się nie stało.
MiniCookie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 14:30 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
Też wniosę skargę na vModeratora bidon184

Otrzymałem taką wiadomość"
bidon184 pisze:
Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Cytuj:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=66&p=37447#p37447

regulamin-pkt.6/ppkt.(e)i ppkt.(k)

Zaciekawiony tym w jaki sposób mogłem naruszyć regulamin zajrzałem do owego tematu. Po chwili doszedłem do wniosku, że owy mod na swą funkcję nie zasługuje gdyż sam nie umei czytać regulaminu ze zrozumieniem.

Złamałem:
pkt.6/ppkt. (e)
Cytuj:
e) Piszemy jedynie, gdy wniesiemy coś do dyskusji.

Wniosłem coś do dyskusji. Poprzednie odpowiedzi były niepewne a moja dokładnie coś stwierdziła. Zawierała tylko jedno słowo ale co z tego skoro była to najdokładniejsza odpowiedź w tym temacie ?
pkt.6/ppkt. (k)
Cytuj:
k) Nie odkopujemy starych tematów bez takiej potrzeby.
Wniosłem coś do dyskusji.

Oto skutki nieznajomości czytania ze zrozumieniem...nawet przedszkolak nie zinterpretował by tego tak błędnie.
Nie jest podany termin, w którym temat jest uznany za zakopany więc nie można go odkopać. Zresztą ostatni post był napisany 27 listopada wiec nie tak dawno.
Nie ma to jednak żadnego znaczenia gdyż napisałem post "z potrzebą". Poprzednie nie wyjaśniły całkowicie pytania.

Proszę o skasowanie mi ostrzeżenia i wyciągniecie wniosków względem tego niedouczonego moda.


Ostatnio zmieniony 14 gru 2009 16:03 przez wiliextreme, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 15:38 

Rejestracja: 11 lis 2009 10:17
Posty: 277
Pochwały: 18
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
To nie jest "odkopywanie" postów. Jeżeli wniosłeś coś do tematu to otrzymałeś ostrzeżenie niesłusznie. Jeżeli za "odkopywanie" 2 tygodniowych tematów jest ostrzeżenie to dlaczego ja jeszcze go nie mam? Też musiałem wnieść coś do jakiegoś tematu (i to 1, miesięcznego) i do tej pory ostrzeżenia nie dostałem. Ja jako vModerator niestety nie mogę ostrzeżenia odwołać. W/g mnie dostałeś ostrzeżenie niesłusznie. Radzę napisać PW do n3h , a wtedy możliwe, że on odwoła to ostrzeżenie. Oczywiście jak uzna, że dostałeś je niesłusznie. Na konsekwencje? bidon184 jest vModeratorem czyli Moderatorem początkującym (wziętym na okres próbny). Zresztą tak samo jak ja. Jeżeli bym mógł odwołałbym to ostrzeżenie. Zraportowałem ten post, może inni Moderatorzy poradzą coś (usuną ostrzeżenie).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 16:04 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
Dziękuję ci bardzo, widać, że masz świetne predyspozycje na stanie się pełnoprawnym modem.
Życzę powodzenia i dziękuję za interwencję :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 16:24 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
wiliextreme ! dostałes tylko jedno ostrzeżenie ,moim zdaniem potraktowałem cię nadzwyczaj lagodnie,dlaczego akurat ten post?ponieważ czytając twoje posty ten byl ostatni a zawarte w nim jedyne slowo "żaden" nie wniosło nic do w/w postu.Inaczej mówiąc przeczytawszy twoje poprzednie posty gdy doszedłem do tego uznałem że ostrzezenie ci się należy.Chce tu zaznaczyć żeby nie bylo watpliwości,że niektóre posty w/w usera są godne uwagi i warto je przeczytać.Osobiście uważam że anulowanie ostrzeżenia w tym przypadku nie powinno mieć miejsca


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 16:32 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
No, ciekawe.
Proszę mi wiec pokazać te posty, które łamią regulamin oraz podać, który konkretnie punkt.
Zdaje mi się, że po prostu chcesz zatuszować swoje braki w dobrej interpretacji regulaminu przez zasłanianie się innymi postami...tak czy siak poczekam sobie aż podasz mi moje złowrogie posty. :roll:

PS. Żeby było jasne.
Kicham na ostrzeżenia i skargę wnoszę nie aby mieć czyste konto lecz aby była sprawiedliwość


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 16:35 

Rejestracja: 11 lis 2009 10:17
Posty: 277
Pochwały: 18
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Nie będę się tutaj z nikim kłócił, ale nawet słowo "żaden" wnosiło coś do tematu. Poza tym ile ostrzezęń normalnie chciałbyś dać za "odkopowanie" (odpisywanie) na tematy z przed dwóch tygodni. W regulaminie było, że nie można odkopywać starych tematów nie wnosząc niczego do tematu. Poza tym ciężko nazwać "odkopywaniem" odpisywanie na tematy których ostatni post ma ok. 2 tygodnie. Za takie coś ja jedynie dałbym notatkę do profilu. Jeżeli ja założyłbym temat, informacja ta pomogła by mi, bo jest prostą odpowiedzią na pytanie. Tamte odpowiedzi były niepewne. To nie jest traktowanie "łagodne" tylko "bardzo zaostrzone". Oczywiście w/g mnie. Nie martw się wiliextreme w/g mnie sprawiedliwość jest po twojej stronie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 16:49 

Rejestracja: 03 wrz 2009 20:59
Posty: 1997
Pochwały: 1627
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: kp501
Wersja SW/OS: V10i
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: nokia e52
@wiliextreme: odkopywałeś również posty z października, września, a nawet sierpnia vide: viewtopic.php?f=19&t=2606&p=37434#p37434 <- problem zapewne dawno nieaktualny i naprawdę nie widzę powodu żeby go odkopywać aby wyrazić swoje zdanie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 16:54 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
Autor tematu nie napisał czy już zdecydował się na konkretny telefon wiec kolejna sugestia była jak najbardziej na miejscu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 16:56 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
Pozwólcie chłopcy, że i ja się wtrącę.
Kilka wykroczeń:
viewtopic.php?f=70&t=5524
Prośba usera dotyczyła "jak rozpakować ściągnięte pliki", a nie "napiszcie mi wykład, który archiwizator jest lepszy".
viewtopic.php?f=68&t=5275
Komentarz, był totalnie niepotrzebny gdyż sprawa została już jasno wyjaśniona.
viewtopic.php?f=68&t=5456
Chłopcze ty miałeś podać link, a nie jakiś bzdurny komentarz... Nie musisz się "odpyskiwać" na userach.

wiliextreme pisze:
Nie jest podany termin, w którym temat jest uznany za zakopany więc nie można go odkopać.

Otóż jest. Tematy, w których ostatni post, został napisany 3 miesiące temu, uważamy, za "zakopane", no ale przecież, "skąd ty możesz o tym wiedzieć".

Moim zdaniem warn, jest słuszny, i nie należy go anulować.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 17:10 

Rejestracja: 11 lis 2009 10:17
Posty: 277
Pochwały: 18
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Warn za tamte posty byłby słuszny, ale nie za ten na którym został wystawiony. Skąd użytkownik mógł wiedzieć, że ostrzeżenie jest za tamte posty. Na ostrzeżeniu jest link do zgodnego z regulaminem postu. W ostrzezeniu jest link viewtopic.php?f=66&p=37447#p37447 .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 17:36 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
Tak minicookie, ale jeśli vMod bidon, zauważył posty które wyżej wymieniłem, to miał prawo przyznać przy tym poście, jeśli nie to faktycznie popełnił błąd. Ale pamiętajmy, że my jesteśmy vModami czyli dopiero uczymy się fachu.
Po za tym, nie jesteśmy żadnymi botami, tylko zwykłymi ludźmi.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 17:45 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Ok,zgoda niech wycofaja tamte ostrzezenie(uwazam ze bylo by to nie słuszne)ponieważ. dostal za calokształt,ale od razu mówie jeżeli tak sie stanie to za te slowa z postu cytuje ."powinno pomóc a jak nie to sprzedaj mocnego kopa w mordę twojemu "koledze"."
bede monitowal o surowszą kare.

A do minicooki w/w user dokładnie wie za co dostal,jak dla mnie dostal tylko lekkie ostrzeżenie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 17:49 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
Ja bym staną po stronie wiliextreme. Dla mnie jego posty są sensowne, są w nich zawarte informację a nie tylko domyślenia jak na forum często się z tym spotykam. Jeden post jest z Hyde Parku i to bym traktował z przymrożeniem oka :]

Ludzie rożnie interpretują sytuację Tu bym usprawiedliwił bidon184.

Sam nie wiem jak bym postąpił na miejscu bidon184 [chociaż ja wszystko olewam i pewnie nie chciało by mi się dawać ostrzeżenia].


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 18:00 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Moja interpretacja była taka.czytałem posty usera doszedłem do tego z "mordą"(jeszcze odpuściłem)potem czytajac ostatni gdzie zawarte było tylko jedno słowo"żaden" dałem ostrzeżenie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 19:17 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
haxon pisze:
viewtopic.php?f=70&t=5524
Prośba usera dotyczyła "jak rozpakować ściągnięte pliki", a nie "napiszcie mi wykład, który archiwizator jest lepszy".

Przyznam, że tutaj faktycznie nieco odbiegłem od tematu. Jest to jednak pewien archiwizator więc częściowe powiązanie z treścią tematu jest.

haxon pisze:
viewtopic.php?f=68&t=5275
Komentarz, był totalnie niepotrzebny gdyż sprawa została już jasno wyjaśniona.

Wyjaśniona...owszem, ale użytkownik przy zmianie telefonu (kiedyś chyba zmieni) zada niepotrzebnie to samo pytanie. Wyjaśniłem mu, że to zależy od Javy a nie modelu telefonu, To zapobiegnie jego wątpliwościom w przyszłości.

haxon pisze:
viewtopic.php?f=68&t=5456
Chłopcze ty miałeś podać link, a nie jakiś bzdurny komentarz... Nie musisz się "odpyskiwać" na userach.

Linka nie napisałem i to faktycznie pewne naruszenie regulaminu, ale...kurde, chyba każdy kto ma mózg wpsize sobie w Google tytuł gry i tyle. Rozumiem, że dla niektórych może się to wydawać zachowaniem niestosownym więc proszę - zedytowałem posta i dodałem ten link.

haxon pisze:
Otóż jest. Tematy, w których ostatni post, został napisany 3 miesiące temu, uważamy, za "zakopane", no ale przecież, "skąd ty możesz o tym wiedzieć".

Yyy...zawsze przed napisaniem pierwszego posta uważnie czytam regulamin i tym razem nie postąpiłem inaczej. Nie pisało tam nic o odstępie czasowym, po którego minięciu temat uważa się za zakopany. Jeśli zostało to napisane w innym temacie to...bez jaj - mam całe forum przeszukać ?

haxon pisze:
Moim zdaniem warn, jest słuszny, i nie należy go anulować.

OK, jeśli tak jest według większości sprawiedliwie to spoko. Warn nic dla mnie nie znaczy, chodziło mi tylko o dokładne wyjaśnienie całej sprawy. Moją sprawę można uznać za zamkniętą :)
Pozdrowienia

Dla zakończenia...
bidon184 pisze:
Moja interpretacja była taka.czytałem posty usera doszedłem do tego z "mordą"(jeszcze odpuściłem)potem czytajac ostatni gdzie zawarte było tylko jedno słowo"żaden" dałem ostrzeżenie

Post w mordą...pewnie chodzi ci o to -> viewtopic.php?f=66&t=1825
Jakbyś nie zauważył to dałem treściwą odpowiedź na problem...to, że dodałem swoją opinię w tej sprawie nie kwalifikuje się do ostrzeżenia.
Co do jednego słowa to - i co z tego ? Jedno słowo odpowiedziało na problem w przeciwieństwie do poprzednich (niepewnych) postów.


Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 19:48 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
wiliextreme pisze:
haxon pisze:
viewtopic.php?f=70&t=5524
Prośba usera dotyczyła "jak rozpakować ściągnięte pliki", a nie "napiszcie mi wykład, który archiwizator jest lepszy".

Przyznam, że tutaj faktycznie nieco odbiegłem od tematu. Jest to jednak pewien archiwizator więc częściowe powiązanie z treścią tematu jest.


Jakoś ja żadnego powiązania nie widzę.

wiliextreme pisze:
haxon pisze:
viewtopic.php?f=68&t=5456
Chłopcze ty miałeś podać link, a nie jakiś bzdurny komentarz... Nie musisz się "odpyskiwać" na userach.

Linka nie napisałem i to faktycznie pewne naruszenie regulaminu, ale...kurde, chyba każdy kto ma mózg wpsize sobie w Google tytuł gry i tyle. Rozumiem, że dla niektórych może się to wydawać zachowaniem niestosownym więc proszę - zedytowałem posta i dodałem ten link.

Ale przepraszam ja Ciebie bardzo, po to jest to forum, żeby pomagać. Może user nie chce pobierać plików z niesprawdzonych źródeł? Nie pomyślałeś o tym? Dla niektórych nasze forum, jest pewnego rodzaju uwiarygodnieniem danej treści.

wiliextreme pisze:
haxon pisze:
Otóż jest. Tematy, w których ostatni post, został napisany 3 miesiące temu, uważamy, za "zakopane", no ale przecież, "skąd ty możesz o tym wiedzieć".

Yyy...zawsze przed napisaniem pierwszego posta uważnie czytam regulamin i tym razem nie postąpiłem inaczej. Nie pisało tam nic o odstępie czasowym, po którego minięciu temat uważa się za zakopany. Jeśli zostało to napisane w innym temacie to...bez jaj - mam całe forum przeszukać ?


Napisałem to, żeby Ci to uświadomić, a nie, żeby z Ciebie drwić ;)

wiliextreme pisze:
Dla zakończenia...
bidon184 pisze:
Moja interpretacja była taka.czytałem posty usera doszedłem do tego z "mordą"(jeszcze odpuściłem)potem czytajac ostatni gdzie zawarte było tylko jedno słowo"żaden" dałem ostrzeżenie

Post w mordą...pewnie chodzi ci o to -> viewtopic.php?f=66&t=1825
Jakbyś nie zauważył to dałem treściwą odpowiedź na problem...to, że dodałem swoją opinię w tej sprawie nie kwalifikuje się do ostrzeżenia.
Co do jednego słowa to - i co z tego ? Jedno słowo odpowiedziało na problem w przeciwieństwie do poprzednich (niepewnych) postów.


Yhym... czyli ty uważasz tylko jedno słowo za niekulturalne?
A czy przy starszym człowieku, rodzicu, powiedział byś (przepraszam za wyrażenia)
"*****", "w mordę" (wyklucz jedno z nich, bo do jednego się przyznałeś).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 20:07 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
haxon pisze:
Jakoś ja żadnego powiązania nie widzę.

Każdy człowiek ma mózg, który inaczej interpretuje niektóre rzeczy...tutaj jednak przyznam ci rację, mój post był bez sensu.

haxon pisze:
Ale przepraszam ja Ciebie bardzo, po to jest to forum, żeby pomagać. Może user nie chce pobierać plików z niesprawdzonych źródeł? Nie pomyślałeś o tym? Dla niektórych nasze forum, jest pewnego rodzaju uwiarygodnieniem danej treści.

Niesprawdzonych źródeł ? Teoretycznie każde źródło może być niebezpieczne - zawierać wirusa (którego antywirus nie wykrył)...w przypadku plików pirackich (komercyjne gry java za free takie właśnie są) bezpieczne źródło nie istnieje.

haxon pisze:
Napisałem to, żeby Ci to uświadomić, a nie, żeby z Ciebie drwić ;)

Ja nie twierdzę, że ze mnie drwisz.

haxon pisze:
Yhym... czyli ty uważasz tylko jedno słowo za niekulturalne?
A czy przy starszym człowieku, rodzicu, powiedział byś (przepraszam za wyrażenia)
"*****", "w mordę" (wyklucz jedno z nich, bo do jednego się przyznałeś).

Pierwsze wyrażenie tak naprawdę nie jest niczym wulgarnym a drugie zupełnie. Powiedziałbym tak przy dorosłym bo wiem iż nie przekracza to granic dobrego smaku.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h