Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 paź 2010 12:47 

Rejestracja: 26 maja 2010 14:46
Posty: 81
Pochwały: 18
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 Cookie
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Sieć: Play
Dlaczego specjalista Dominik dał mi ostrzeżenia za to że napisałem że coś jest możliwe za utratą gwarancji ale pewności nie mam ?
Chyba lekka przesada ?
Nie dojść że staram się pomóc to jeszcze ostrzeżenie ?
Może za niedługo wogóle przestaniemy korzystać z tego forum bo za wszystko ostrzeżenia , uwagi , bany itp.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 paź 2010 14:33 

Rejestracja: 25 lis 2009 14:48
Posty: 2768
Pochwały: 718
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: GALAXY S23 ULTRA
Wersja SW/OS: Anadroid 14
Sieć: Orange
Spokojnie już z Tobą to wyjaśniłem i wszystko wyjaśnione ;)
Jak już mówiłem mylność jest ludzka i warn został dezaktywowany i dziękujemy za zgłoszenie :]

Życzę miłego korzystania z forum jak i pomagania innym w potrzebie.

Pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 lis 2010 18:57 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Chciałbym zgłosić nadużywanie władzy przez usera Dominik. Przyznał mi, oraz userowi dawidw bezpodstawnego warna, który brzmiał "Utrudnianie pracy Moderatorowi/Specjaliście forum". Stało się to, kiedy on poprosił nas, żebyśmy dali pewnemu userowi link na SB. Odpisałem mu, żeby nie demoralizował userów, gdyż jest szukajka i userzy sami mają szukać tego co potrzebują. Chwilę potem dostałem warna. Dawidw się praktycznie nie odzywał - też dostał warna. Wszystko pisze w Archiwum.
Widocznie trzeba będzie przeprowadzić jeszcze jedną rewolucję ...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 lis 2010 19:07 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Przeczytałam archiwum chata i wg. mnie zachowanie Dominika w tej sytuacji było niewłaściwe -> przyznanie warna Kamilowi i Dawidowowi


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 lis 2010 19:09 

Rejestracja: 08 lis 2009 15:47
Posty: 1827
Pochwały: 296
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: HTC10
Wersja SW/OS: Android 7.0
Sieć: Play
Również przeczytałem całą historię, i mam takie zdanie, jak chanka. Nie musiał tego robić.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 lis 2010 19:17 

Rejestracja: 25 lis 2009 14:48
Posty: 2768
Pochwały: 718
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: GALAXY S23 ULTRA
Wersja SW/OS: Anadroid 14
Sieć: Orange
Nie ma co tego rozdrabniać... Warny zostały zdjęte i w tej sytuacji jest tylko i wyłącznie błąd Moderatora.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 lis 2010 21:43 

Rejestracja: 26 wrz 2010 19:50
Posty: 119
Pochwały: 19
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: V10k
Spróbować można... Dzisiejsza sytuacja z SB. Rozmowa moja, LatającegoChomika i PhoneMastera. Do kompletu jeszcze był karoles54. Chomik specjalnie zaczął robić błędy ortograficzne po tym, jak wyszedł temat, że praktycznie wszystkich to irytuje. O tym, że spamował SB, nie wspomnę. W pewnym momencie Master napisał, że znika, bo nie ma siły na dalszą rozmowę, po czym Chomik powiedział to samo. Jednak Chomikowi się to ,,nie udawało", i odpisał jeszcze kilka razy, co ja skwitowałem żartobliwie stwierdzeniem ,,Poszoł won". Jak widać, jeszcze nie wszyscy zdążyli zauważyć, że mam specyficzne poczucie humoru, co Bidon skwitował warnem za obrazę użytkownika. Dodam jeszcze, że po wymianie PW z Chomikiem powiedział on, że w ogóle tego nie zauważył, po czym stwierdził, że obraża to tylko troszkę, i przeprasza za całe zamieszanie.

Podsumowując - myślę, że nikt nie ucierpiał na tym wystarczająco, żeby ukarać mnie warnem, bo na prawdę znam gorsze sformułowania, które mógłbym użyć, jeśli na prawdę chciałbym się pozbyć Chomika.


Edit, bo w tej chwili mam dosć... Bidon był całą sytuację na forum. Nie wierzę po prostu, że nie widział, jak Chomik spamuje SB. Gdy staramy się mu wytłumaczyć, że Chomik łamał regulamin, po dłuuuuugich rozmowach, w końcu zrozumiał, o co chodzi, po czym skomentował to tak:
Obrazek
No błagam Was, czy to jest podejście godne GM'a? Prawie najważniejszej osoby na forum (nie licząc adminów rzecz jasna)...
Mamy na forum ludzi równych, i równiejszych wobec regulaminu? Czy jak wygląda sprawa?
Czy jeśli zamorduję kogoś na oczach policjanta, który akurat przypadkiem stał odwrócony plecami, ale nagrała to jakaś kamera, i mam na to 3 świadków - ujdzie mi to płazem?
Niestety nie mam Screena jako dowodu na to, że Bidon był na forum, bo nie sądziłem, że wyjdzie z tego taka żałosna sytuacja, ale ze mną jest minimum 3 świadków, którzy to potwierdzą. Jeśli tak ma wyglądać praca ,,Ekipy" forum, to ja podziękuję chyba z jakiegokolwiek udziału w nim.


Ostatnio zmieniony 10 lis 2010 22:10 przez Anubisss, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 lis 2010 21:47 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
Ostatnio wszystkie problemy są przez SB, najlepsze byłoby usunięcie tego SB a zostawienie tylko tajnego i byłby spokój...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 lis 2010 22:09 

Rejestracja: 27 gru 2009 17:35
Posty: 623
Pochwały: 215
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: Android 2.3.4
Sieć: Plus
Zbyt radykalne srodki chcesz stosowac Yoko ;) Wystarczy po prostu na luzie pochodzic do pewnych spraw, przeciez to widac kiedy ktos kogos obraza, a kiedy zartuje..


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 lis 2010 22:39 

Rejestracja: 25 lis 2009 14:48
Posty: 2768
Pochwały: 718
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: GALAXY S23 ULTRA
Wersja SW/OS: Anadroid 14
Sieć: Orange
Już od dłuższego czasu upominałem Cię za Twoje zachowanie na SB, że za dużo sobie pozwalasz tak więc ten warn powinien być nauczką abyś w końcu zrozumiał, jak masz się zachowywać.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 lis 2010 21:12 

Rejestracja: 28 gru 2009 16:12
Posty: 131
Pochwały: 1
Płeć: Mężczyzna
Anubis, Bez obrazy ale zgadzam się z Dualsem. Od kiedy dostałeś vUpa zacząłeś trochę przeginać.

-edit-

Yoko a jak tak mocno chcesz to można zabrać dostęp do sb co niektórym osobom xd


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2010 17:31 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
No i po raz kolejny muszę złożyć skargę, tym razem na część ekipy, która była obecna na forum dnia 20 listopada ok. godziny 23. Jak zwykle najważniejszym punktem na forum było wtedy SB, ale wydaje mi się, że sporo zasad zawartych w regulaminie zostało złamanych. U jednego usera widziałem słowo typu cytuje: zajebiście, bądź cytuje: pieprze. Występowały też obelgi 'dla żartów' ale jednak obelgi od niektórych. Ekipa 'hihi, haha' i jak zwykle mieli to gdzieś, więc upomniałem ich o złamanym regulaminie, po czym ktoś wyczyścił wpisy w mini-chacie, od momentu kiedy ich upomniałem. No tak, bo kiedy user ma rację, to najlepiej jest się pozbyć dowodów, na szczęście mam parę screenów, które potwierdzają to co wyżej napisałem (dostarcze je potem, jak mi net zwiększą).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2010 17:46 

Rejestracja: 25 lis 2009 14:48
Posty: 2768
Pochwały: 718
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: GALAXY S23 ULTRA
Wersja SW/OS: Anadroid 14
Sieć: Orange
Przyznam, że mnie to zdenerwowało i zrobię wszystko aby się dowiedzieć kto usiłował zatrzeć ślady... Nawet jak będzie trzeba osobiście będę pisał do Admina, bo może jakoś uda się ujawnić kto to^^ Jeżeli ktoś był na tyle mądry aby to skasować to niech się teraz przyzna i jakoś się może dogadamy wspólnie z Ekipą... W przeciwnym razie jeżeli wyjdzie na jaw kto to a ta osoba się nie przyznała to najwyższa posiadana ranga przez tą osobę zostanie utracona i nie ważne czy to Ania, Dominik, czy może Patryk. Takie zachowanie mieć miejsca nie powinno. Nie było by problemu jak by wpisy nie zostały skasowane dana osoba by przeprosiła za zachowanie... Ale takim zachowaniem to tylko potwierdziła, że posiadana ranga nie jest dla niej.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2010 19:38 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
Mówiłem, że dostęp a nawet całkowite usunięcie SB jest wskazane bo to już nie pierwszy raz... Też wczoraj to widziałem, jakieś głupie żarty przez wszystkich userów które nie wiem do czego miały prowadzić.. Ale po 22.30 pewnie nie jeden user był po piwku.. Poza tym co ja mogę w tej sprawie, nie widziałem wiele bo na SB jestem okazjonalnie... Ale Ty Kamil też często tak jakby wywyższasz się nad innych (np.z tym regulaminem..) Upomniałeś kogoś raz, drugi to napisz o tym do Admina albo tutaj i pokaż SSy.. No niech będą już trochę uchybienia bo to w końcu jest SB gdzie można trochę luźniej pogadać a nie cały czas trzymać się regulaminu ! Nie chce mówić głośno o Ekipie ale niektóre osoby mogą więcej od pozostałych..


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2010 19:42 

Rejestracja: 25 lis 2009 14:48
Posty: 2768
Pochwały: 718
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: GALAXY S23 ULTRA
Wersja SW/OS: Anadroid 14
Sieć: Orange
Regulamin to Regulamin! Czy to SB czy coś innego to i tak obowiązuje... Pokaże screeny i będzie jasne kto miał jakiś powód aby coś skasować a jak nie to będę męczył n3h aby to sprawdził jakoś, jak się da...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2010 20:06 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
http://tinypic.com/r/a24p6b/7
http://tinypic.com/r/2lbf77s/7
http://tinypic.com/r/2n1w709/7
http://tinypic.com/r/2unvwb8/7
http://tinypic.com/r/4ifu2r/7
Parę screenów pokazujących, że SB tętnił życiem ...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2010 20:32 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
:D ale jazda ja sie pożegnałem i wszystko sie wykasowało ,ale mam moc ;]
PS: i fajnie napisałem "w dwujce" <hahaha>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lis 2010 20:46 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Czy to ma jakiś związek ze sprawą? To nie temat dla spamu xd

Kolega chciał pewnie poprawić atmosferę xd
Oglądałem film i zerkałem na chat, ale nie było tam nic aż takiego złego, aby to usuwać, nie wiem po co ktoś to skasował?
Patrykk147


No właśnie chcemy to rozwiązać, między innymi. ;)

Kamil, Ty to widziałeś w całości, czym oni tam łamali regulamin ? Napisz mi na pw jak możesz.
Patrykk147


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 lis 2010 01:46 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
Hmm... czyżby łamanie regulaminu polegało na mojej rozmowie z Haxuś'em?

Bo widzę, że jestem jednym z "głównych" bohaterów Twoich screenów.

1.Moja rozmowa z Hax'em dotyczy "zielonej żaby" (Hax, Ania, DK i Patryk wiedzą o co chodzi)
2.Nie obrażaliśmy się na wzajem więc nie łamaliśmy regulaminu forum
3.Pytanie Ani o zniżkę w VisionExpress raczej nie dotyczy skargi
4.Szulc otrzymywał ostrzeżenia słowne, bo widocznie uznano, że szkodliwość jego występków nie jest duża (tak to już jest, że musimy interpretować czasami regulamin)
5.Cytuję moje słowa:
Cytuj:
On i moderator? Hax, ty popierdółka jesteś a nie moderator

Komu nie pasuje nadinterpretacja tekstu z popularnego filmu "Kiler"? Bo raczej nikt nie uznał tego za obrazę.
6.Używanie "śmiesznych" tekstów jest zabronione? Bo jeśli tak to nie mogę już z wami więcej pisać.
7.Do sytuacji na forum jaka zaistniała mam tylko jeden komentarz. SB służy luźnym rozmowom, ekipa nie musi być śmiertelnie poważna, bo nikt im tak nie nakazuje. Również jesteśmy ludźmi, a nie botami które tylko i wyłącznie rozwiązują problemy użytkowników.
8.Przez pewien czas, podczas dyskusji na SB na forum była cała trójka najwyższych rangą, i nie dopatrzyli się uchybień.
9.Do rozpętania tego piekiełka przyznaje się ja, bo naczytałem się za dużo bash'a i zacząłem wprowadzać niektóre sytuacje zaczerpnięte stamtąd do dyskusji, co jeszcze bardziej rozweseliło w spół "biesiadników".

P.S. Przyznaje się do usunięcia kilku shout'ów. Ale to tylko i wyłącznie z jednego powodu. Powiedzmy, że miałem lekko ograniczoną percepcję i kilka razy zdarzyło mi się usunąć "double shout". Ale do kasacji dowodów się nie przyznaję. Oglądałem w tym czasie "Wejście smoka" w salonie i nie siedziałem na kompie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 lis 2010 14:46 

Rejestracja: 28 gru 2009 16:12
Posty: 131
Pochwały: 1
Płeć: Mężczyzna
uspokoić mi się tu każdemu czasem zdarzy się jakiś wybryk ale nie trzeba od razu robić z tego wielkiej afery wiec ma być spokój kapiszi


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h