Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 19 gru 2010 13:06 

Rejestracja: 17 mar 2009 19:09
Posty: 28
Pochwały: 6
Wygląd, funkcjonalność, ergonomia, praktycznie taka sama jak w Cookim, jedyne różnice przemawiające na korzyść dla GT505 to Wi_fi, GPS (o ile uda się go wam uruchomić i skorzystać z tego syfu jaki zaaplikował wasz operator sieci) i ulepszony aparat... jeżeli ktoś chce specjalnie wywalić kasę na GT 505 zamieniając Cookiego, to odradzam, z GPS`u marny użytek, byle tomtom czy garmin bije to coś na głowę, wi-fi przydaje się tylko przy ciągnięciu pliczków z javą, bo raczej trudno mówić o komforcie z korzystania z przeglądarki www w telefonie... znalezienie przyzwoitych aplikacji GPS do tego modelu graniczy z cudem, te które są są bardzo drogie, a te z darmowych jakie znalazłem, albo nie odpaliły się na fonie, albo po odpaleniu i tak nie działały jak należy...
Po zaciętej walce i porażce w ściągnięciu fabrycznej aplikacji od orang`a, ręcznie pociągnąłem z nawiexpert , po udanej instalacji (co już samo w sobie było cudem...), telefon od ponad 30 minut twierdzi, że ustala położenie... szybciej bym wytyczył trasę za pomocą tablic astronomicznych i sekstansa... jeśli ktoś chce zamienić cookiego na coś lepszego, to nie polecam Gt505, to praktycznie zmiana kosmetyczna, jeśli ktoś szuka taniego i ładnego telefonu dotykowego, z kilkoma bajerami, to faktycznie gt505 może mu przypaść do gustu...
Dużym minusem telefonu są fabryczne słuchawki firmy "krzak", niesetny nie mogę ich wypiąć z tego plastyku, bo ktoś oszczędził na wtyczce i gniazdku mini jack, w starym i poczciwym LG KU990 mogłem dopinać dowolne słuchawki i rekompensować sobie pewne niedobory jakości dźwięku w odtwarzaczu, tu jest odwrotnie, fajny odtwarzacz, ale słuchawki trzeb skołować jakieś (ewentualnie przejściówkę) inne pasujące pod gniazdko telefonu...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 gru 2010 13:23 

Rejestracja: 04 sie 2010 19:16
Posty: 74
Pochwały: 6
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: p970(Swift Black)
Wersja SW/OS: v10e
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
sniper00 jak nie wiesz jak odpalić gps'a to masz problem , nie musisz od razu takiej recenzji dawać ;) , ja odpaliłem go bez problemu , na dworze sygnał łapie szybciutko (2-3min w gps i ok 40 s w a-gps)Jak nie chcesz bulić za nawigacje spróbuj najnowszego wetravel, nawet niezłe ;) Zgodzę się przeglądarka do najlepszych nie należy (ja używam bolta-jest b.dobry)
Odnośnie słuchawek możesz kupić przejściówkę ok 20-30 zł i masz minijack.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 gru 2010 13:32 

Rejestracja: 17 mar 2009 19:09
Posty: 28
Pochwały: 6
Może ci się udało to odpalić w PL, ja usiłuje skorzystać z fantastycznej usługi naviphone w UK (podobno jest opcja na cala UE), w roamingu... teraz walczę z trekbuddy... może to się w końcu odpali jak należy...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 gru 2010 17:29 

Rejestracja: 04 sie 2010 19:16
Posty: 74
Pochwały: 6
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: p970(Swift Black)
Wersja SW/OS: v10e
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Nie warto wogóle tracić czasu na trekbuddy , wypróbuj wetravel jest darmowy map jest na niego multum , trzeba tylko dobrą znaleźć , naprawdę polecam , ale ściągnij wersję podpisaną ,bo będzie cię ciągle pytać o zezwolenie odczytywania danych na telefonie.;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h