Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: LG G Pro 2
PostZamieszczono: 20 lut 2014 11:59 

Rejestracja: 04 lip 2013 14:11
Posty: 6
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.2 Jel
Sieć: Plus


Ekran 5,9" o rodzielczości 1080p
Procesor: snapdragon 800
RAM: 3GB
Aparat: 13MP (nagrywanie wideo 4K z prędkością 120fps)
Bateria: 3200mAh (wyjmowalna)
Dodatkowo: slot microSD, LTE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LG G Pro 2
PostZamieszczono: 06 lip 2014 13:11 

Rejestracja: 06 lip 2014 12:45
Posty: 4
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Elm
Sieć: Orange
Witam Szanownych forumowiczów. Trochę czasu temu zamarzyłem sobie telefon LG. Czekałem na jego wprowadzenie na polski rynek - ale tak się nie stało. Napisałem do LG Polska i odpowiedzieli mi, że tego modelu nie planują wprowadzić do Polski w ogóle.
Po pewnym czasie na Allegro zaczęły się pojawiać jednak dostępne modele LG G Pro 2 w wersji D 838 (azjatyckiej).
I tu jest mój problem - mieszkam w RP i raczej nie mam planów by jechać do Azji - i czy ktokolwiek się orientuje czy jest sens kupowania tego telefonu w RP i czy on będzie poprawnie działał. Szczególnie jestem ciekawy czy Android będzie polski, czy menu będzie po polsku i czy będzie się aktualizowało? Czy LTE (które niby jest w tym telefonie) będzie poprawnie działać? Jak może być z gwarancją, skoro model nie jest dostępny w RP, a na stronie sklepu podali GWARANCJA PRODUCENTA :)

LG mnie odpisało też między innymi, że oprogramowanie może nie działać poprawnie w RP i może się nie aktualizować i takie tam...
Obecnie nie używam telefonu z Antkiem - mam taki plan - jest on związany właśnie z LG G Pro 2, ale nawet w samym sklepiku nie udzielono mi sensownych informacji... Wiec może tu...
No chyba, że ktoś z forumowiczów nabył ten model telefonu w wersji D838 i wie na 100% że w RP on działa - tak jak fabryka chciała. Pozdrawiam i liczę na pomoc...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LG G Pro 2
PostZamieszczono: 07 lip 2014 15:35 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
LGD838 to model na rynek Chiński, konkretnie HongKong a operator zapewne Modellabs.
Zauważ że telefony sprzedają tylko 2 osoby i obie są z Lublina. Na dodatek brak real foto ;[
Dokładając 200 zł można mieć już LG G3 też z allegro z takim samym poziomem ryzyka.
Co do androida to wszystkie szanujące się firmy mają taki sam pakiet językowy niezależnie z jakiego kraju jest model.
Aktualizacje też będą robione po numerze IMEI, dlatego będziesz musiał czekać aż aktualizacje wypuści chiński operator a jeśli to będzie Modellabs to będziesz ją miał dopiero powyżej miesiąca od pierwszych aktualizacji dla innych operatorów.
Gwarancji oczywiście brak ;]
Niestety nie mam dostępu do nowych telefonów LG (support skończył się na G2) i nie wiem czy do G Pro 2 były jakieś poważniejsze łatki, ale jeśli nie to LTE nie będzie działać bo jest pogrupowane na regiony i trzeba będzie czekać na aktualizację do nowszego systemu, tak jak to miało miejsce w LG G2.
Osobiście jestem zadowolony z G2 po za tym że przy renderowaniu 3d lubi się dobrze nagrzać. G3 powinien być lepszy pod tym względem, niestety G Pro 2 to taki G2 po modyfikacjach także też będzie się grzał ze względu na ten sam procek.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LG G Pro 2
PostZamieszczono: 07 lip 2014 16:47 

Rejestracja: 06 lip 2014 12:45
Posty: 4
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Elm
Sieć: Orange
Bardzo dziękuję za kompetentną odpowiedź. Obecnie jak patrzyłem na znanym portalu to jest chyba tylko jeden oferent poszukiwanego przeze mnie telefonu. Napisałem do niego z pytaniami - ogólnie czy ten telefon będzie działał poprawnie w naszej sieci. Niestety nie dostałem odpowiedzi... czego może się nie spodziewałem, choć zdawałem sobie sprawę, że telefon raczej NIE będzie poprawnie działał u nas.
Oferent z portalu nie podaje również specyfikacji telefonu, a ona nie jest przynajmniej dla mnie JASNA :) Może to 16 może 32 GB ... na przykład :) Poza tym GWARANCJA PRODUCENTA - ciekawe jak??? :)

Moje pytanie na niniejszym forum pojawiło się, gdyż na stronie mgsm przeczytałem, że jakieś osoby w RP nabyły ten telefon i są rozentuzjazmowane :) więc i ja chciałem, szczególnie, że telefon spełniał w 100% moje oczekiwania - duży wyświetlacz, całkiem znośny procek (jak na dzisiaj :) ), 3 GB RAMu, 32 GB pamięci... i wymienna bateria. No i IPS nie SAMOLED. rozpatrywałem model konkurencji, ale właśnie wyświetlacz mnie zatrzymał. Patrzyłem też na UltraZ, ale bateria i 16 GB... Poza tym ani Samsung, ani Sony nie są moimi faworytami, apple też - bo chce Antka :)

Konkludując: nici z tego modelu. Trochę mnie to wkurzyło, bo ja go po prostu chciałem (wiem brzmi to infantylnie, ale akurat ten model sobie zamarzyłem) a nie mogę go mieć... bo LG ma w czterech literach Europę (choć niby na ten rynek tez jest wersja - tylko gdzie???) a już na pewno Polskę.
Miałem przez pewien czas LG L9 i byłem z niego zadowolony - może to nie demon szybkości - ale wykonanie i ogólne działanie - bez zarzutu. Po lekkiej modyfikacji - może było kartę pamięci wykorzystywać jako pamięć telefonu.

Co do LG G3 ... to nie jest to to czego szukałem. wyświetlacz jeszcze jakoś przeżyję (rozmiar 5.5 cala, ale rozdzielczość jest mnie akurat tak duża nie potrzebna - wiem, że to fajne, ale tez paliwożerne, a pomimo, że procek 2.5 GHz, to jednak bateria jakoś WIELKA NIE JEST), ale właśnie tam jest chyba nie wymienna bateria - co mnie się tez nie podoba, bo czasami jak jestem gdzieś daleko - to nie mam "batery boxa" czy innego ustrojstwa tylko mogę mieć druga baterię która chce po prostu użyć. No i może po jakimś czasie życie baterii się skończy, a jak telefon będzie sprawy to dlaczego mam go wyrzucać? Wiem, wiem - tak się dzisiaj robi, ale mnie się to nie podoba.
Myślałem nad LG G2 swojego czasu, ale tu znowu bateria mnie powstrzymała.

Ogólnie szukam DOBREGO telefonu z wyświetlaczem do 6 cali, IPS, wymienną baterią, 32-oma GB i fajnie by było 3 GB RAMu, wymienną baterią i prockiem czterordzeniowym 2.3 - 2.5 GHz. Wiem cena może być bolesna - ale jeżeli telefon będzie OK ... to będę go chciał i tyle. Może jakaś sugestia? Się ja ogólnie zawiesiłem na LG, patrzyłem na Oppo... ale nie patrze na GoClever czy inne wynalazki, bo chce mieć pewność jakości... choć nie wiem czy dzisiaj markowy sprzęt to tego gwarancja.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LG G Pro 2
PostZamieszczono: 08 lip 2014 15:23 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Kolego co ci mogę powiedzieć?
Ludzie w Polsce posiadają nawet telefony LG przeznaczone na rynek Japoński albo Koreański i one działają poprawnie ;]
Model ten nie wszedł do Europy ponieważ tutaj promowany G2 oraz G2 Mini.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LG G Pro 2
PostZamieszczono: 09 lip 2014 17:16 

Rejestracja: 06 lip 2014 12:45
Posty: 4
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Elm
Sieć: Orange
no rozumiem... ale czy WSZYSTKO na nich działa poprawnie??? :)
Jak napisałem bardzo... napaliłem się :) ... na ten konkretny model, ale płacąc jednak pewną kwotę pieniędzy - przynajmniej dla mnie - chciałbym sprzęt, który będzie działał jak natura chciała, a nie jako tako...

Taka uwaga - bo ja owszem coś tam wiem, ale mniemam, że kolega wie bardzo więcej ode mnie - co wcale mnie nie deprecjonuje - i pytanie:

Jak bym pomimo tego, że telefon jest nie na Polskę nabył ten telefon (aczkolwiek nie od tego sprzedawcy, bo zignorował moje pytanie) to czy po złamaniu telefonu można jakiegoś CyanogenMod'a zainstalować i żyć szczęśliwie... Ot tylko gwarancja, a niezależnie jak doskonały byłby producent - to czasami coś może pójść nie tak i gwarancja się przydaje...

No nic - na teraz bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedzi... swoja droga to miłe móc z czystego serca komuś - odpowiedzieć tak aby nie był zadowolony. :) Pozdrawiam ... i nadal bez normalnego telefonu. :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h