Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy

Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 maja 2009 00:02 

Rejestracja: 28 lut 2009 23:31
Posty: 491
Pochwały: 200
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Nokia
Model telefonu: 5530
Sieć: mBank Mobile
Medale: 1
Test (1)
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi lub propozycje do nowego regulaminu forum (zostanie on ogłoszony jutro), to proszę jeszcze pisać w tym temacie wszelkie spostrzeżenia ;)

Regulaminu dodawania plików - viewtopic.php?p=6180#p6180
Ogólny regulamin forum - viewtopic.php?p=4580#p4580


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 wrz 2009 07:38 

Rejestracja: 09 sie 2009 20:49
Posty: 55
Pochwały: 28
Wersja SW/OS: e
"l) Piszemy zgodnie z zasadami polskiej pisowni, ortografii i interpunkcji."

Proponowałbym dodać w tym miejscu, że w przypadku nieprzestrzegania tego punktu będą kary... jak się czy niektóre przejawy analfabetyzmu na tym forum to, aż głowa boli.

I ponadto widzę, że niektórzy moderatorzy nagminnie łamią ten punkt regulaminu... ;)


\\<dominik>
\\Przyznaję Ci rację, cały spam z tematu usunąłem


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 wrz 2009 18:22 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Jeśli zauważyłeś dominik jest vModeratorem, więc również jemu może zdarzyć się złamanie regulaminu, ale nie robi tego nagminnie bez przerwy - wręcz przeciwnie, bo tego wymaga stanowisko jakie zajmuje ;)

Wracając do pisowni, raczej karani będą Ci którzy specjalnie i bardzo często będą łamać ten podpunkt regulaminu. Czasami ktoś może pisać na klawiaturze na której nie ma polskich znaków lub na przeglądarce nie podkreślającej znaków więc może mu się zdarzyć kilka błędów. Podczas rejestracji każdy otrzymuje informacje o tym by przestrzegać regulamin, lecz mało kto ją czyta, baa nawet ja jej nie czytałem szczerze mówiąc :lol:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 gru 2009 01:29 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
dzisiaj otrzymałem bardzo ciekawą wiadomość od bardzo rzetelnego vmoderatora naszego forum. Brzmiała ona następująco:

Cytuj:
Temat wiadomości: Zmień awatar.
Od: MiniCookie
Wysłane: 11 Gru 2009 16:51
Do: <dominik>

Wiadomość
Zmień awatar, bo dostaniesz ostrzeżenie. W awatarze jest ranga "Globalny Moderator" a ty nim nie jesteś. Pozdrawiam.


Zresztą widzicie mój awatar. Prawdę mówiąc mam to głęboko w dolnych partiach mojego układu pokarmowego, aczkolwiek wolę o tym napisać. Przy okazji pozwolę sobie zaznaczyć, że nie łamię ŻADNEGO z istniejących punktów regulaminu. Chociaż na upartego można to kopniakami wbić do &5, chociaż to by było i tak nazbyt naciągane [nawet jak na nasz kraj]. Jakby to powiedział jeden z naszych polskich polityków "róbta co chceta" a ja i tak zrobię swoje :mrgreen:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 gru 2009 09:11 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
Reg.5. Podpis, awatar i post nie może zawierać: obraźliwych lub posiadającą pornografię/erotykę grafik, tekstów ani linków. Zabrania się używania przez użytkowników, avatarów i sygnatur które mogłyby sugerować, że posiada się jakąkolwiek rangę na forum lub jest się członkiem ekipy!

Dominik przecież masz G. moderatora więc ten punkt ciebie raczej nie dotycz, choć może wprowadzać w błąd ten "specjalista".

Pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 gru 2009 09:33 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
No OK, rozumiem. Ale czy koniecznym jest zmiana? Jeżeli to aż tak przeszkadza to zmienię ale muszę to usłyszeć :mrgreen:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 gru 2009 09:40 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
Specjalistę musiał byś usunąć bo tej rangi nie posiadasz, moderatora możesz chyba zostawić bo tą rangę posiadasz.

A co do usera to nie masz tylu postów.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 gru 2009 10:08 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
OK, skoro mus to mus. :mrgreen:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 gru 2009 01:58 

Rejestracja: 16 gru 2009 21:57
Posty: 35
Pochwały: 3
Wersja SW/OS: V10d
Co do sygny tam jest napisane 200 px chodzi oczywiście o pion?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 gru 2009 11:00 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
Tak, chodzi o pion.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 19:39 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Mam kilka propozycji co do pkt do regulaminu które warto by dodać

1. Na forum można posiadać tylko jedno konto, zakładanie Multikont grozi zbanowaniem wszystkich posiadanych kont. W przypadku gdy korzystamy z forum z rodziną prosimy o wcześniejsze poinformowanie o tym administracji forum, natomiast w przypadku gdy zapomnieliśmy hasła, istnieje możliwość przypomnienia hasła na e-mail. W innym przypadku również prosimy o poinformowanie o tym administracji.

Za skutki wynikłe z udostępniania swojego konta osobom trzecim odpowiada jego właściciel.


2. Decyzje administracji forum są ostateczne i nie podlegają zmianą. Skargi i uwagi dotyczące pracy administracji należy zgłaszać w TYM temacie. Jeśli zostanie udowodniona zła decyzja podjęta przez członka administracji przez podanie wystarczających dowodów, jesteśmy skłonni usunąć ewentualne kary (ostrzeżenie, ban)

3. Użytkownik udzielający na forum odpowiedzi pisemnej (dodaje nowy post) w pełni odpowiada za zawarte w nim treści

4. Użytkownik jest zobowiązany do niezwłocznego wykonania czynności wymienionych w upomnieniu lub poleceniu, określonych przez moderatora np. poprawienie tytułu tematu, treści tematu, pisowni, błędów ortograficznych itp.

5. W sprawach nadużyć zauważonych na forum, użytkownik ma obowiązek powiadomić o tym członka administracji. Nadużycia dostrzeżone w postach zgłaszamy opcją "!" - Raportowanie postu

6. Osoby działające na szkodę forum, oraz obrażające forum lub administrację forum będą natychmiast banowane

7. Tylko i wyłącznie Administrator forum ma prawo zmieniać treść regulaminu forum. Wszelkie propozycje zmian należy składać w TYM temacie. Członkowie administracji w wyjątkowych sytuacjach mogą przyznać karę użytkownikowi za jego postępowanie za coś, co nie jest wymienione w regulaminie, wtedy muszą niezwłocznie poinformować co należałoby dodać do regulaminu (wg. 10 pkt regulaminu), sami nie maja prawa zmieniać treści.

8. Każdy użytkownik forum, niezależnie od posiadanej rangi jest równie karany. Każdy jest równy i każdego obowiązuje regulamin niezależnie czy to jest zwykły user czy nawet Globalny Moderator. W przypadku złamania regulaminu np przez Globalnego Moderatora, inny członek administracji ma obowiązek przyznać mu ostrzeżenie lub/i zgłosić sprawę do Administratora o złamaniu regulaminu przez członka ekipy

9. Zakazuje się nabijania sobie pochwał. Nie zależy to od sposobu w jaki zostały nabite, ważne że zostały nabite w sposób niezgodny z normami prawnymi

10. Regulamin forum jest aktem prawnym obowiązującym w obrębie całego forum. Złamanie go podlega karze w postaci przyznania notki do profilu, ostrzeżenia czy nawet zbanowania konta.


Dodał bym również kilka zmian co do obecnego regulaminu np pkt 4

Moja propozycja:
4. Sygnaturka może mieć maksymalną wysokość - 5 linijek tekstu łącznie z odstępami (wielkość Normalna i mniejsza) / maksymalnie 3 linijki tekstu (wielkość wielka), obrazek max. 100 pikseli wysokości lub max 4 userbary bez dodatkowych linijek tekstu

pkt 7
Moja propozycja:
7. Napisane posty i zawarte w nich informacje stają się własnością forum, i mogą być wykorzystane w serwisie http://lgforum.pl oraz innych serwisach należących do administratora. Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie i powielanie wysłanych informacji. Usuwając post/temat bez zgody administracji łamiesz ten pkt. Kopiując i udostępniając materiały zawarte na forum bez konsultacji tego z Administracją forum lub/i nie podając skąd pochodzi dana informacja łamiesz prawo - postanowienia Konstytucji RP

pkt 10
Moja propozycja:
10. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie. Jeśli sytuacja wymaga wprowadzenia zmian, w ostateczności Administracja ma prawo ich dokonać bez konsultacji z userami. Wszelkie zmiany regulaminu serwisu i forum dyskusyjnego wchodzą w życie z dniem ich publikacji.

pkt 8
Moja propozycja:
8. Rejestrując się wyrażasz zgodę na przyjęty przez serwis Regulamin i w pełni wyrażasz zgodę za swoje postępowanie na forum. Każdy nowy użytkownik ma czas na dostosowanie się do regulaminu - 7 dni. Po tym czasie będzie karany jak każdy inny użytkownik. W czasie tych 7 dni, administracja nie ma prawa przyznać mu ostrzeżenia, chyba że sytuacja w ostateczności tego wymaga.

pkt 1
Moja propozycja
1. Wszystkie linki w dziale Pobieralnia (download) należy zakodować, czyli podać (bez spacji) w znacznikach [code ] LINK [ /code], reszty linków w innych działach te postanowienie nie dotyczy
Dodał bym również Regulamin Administracyjny czyli prawa i obowiązki jakie ma członek administracji tj. np. Moderator, czy vModerator itd. zawarty w dziale dla administracji forum (treść przykładową takiego regulaminu jestem skłonny zaproponować, według własnego doświadczenia jak i treści znalezionych na innych forach/regulaminach znalezionych w sieci)

Inna propozycja to podzielenie Moderatorów i vModeratorów na grupy odpowiedzialne za treści zawarte w danych działach. Moderatorzy i vModeratorzy odpowiadali by wtedy w pełni za swoją pracę (można by to potraktować jako równouprawnienie userów i moderatorów - mają takie same prawa jak i obowiązki, regulamin dotyczy obu stron) oraz stworzenie coś w rodzaju "Opieki Moderatorskiej" czyli dla kilku vModeratorów przydzielany jest jeden z Globalnych Moderatorów który sprawdza i kontroluje ich prace, poprawia, pomaga, podpowiada, wspólnymi siłami załatwia różnego rodzaju sprawy, ewentualnie zdaje administratorowi raport z pracy danego vModeratora pod koniec okresu "próbnego" co pomoże administratorowi zadecydować czy dany vModerator nadaje się na stanowisko Moderatora czy też nie.
Inna propozycja to dodanie na górze forum tuż obok "Kontakt, FAQ, Szukaj, Użytkownicy, Panel użytkownika" odnośnika do Regulaminu forum.
Kolejna to zablokowanie użytkowników możliwości kasowania własnych postów/tematów, jeśli chcą usunąć wiadomość powinni zgłosić się do członka administracji z prośbą o usunięcie, administracja decyduje (wg. 7 pkt regulaminu) o przeznaczeniu wiadomości na forum na forum
Kolejna propozycja to całkowite usunięcie opcji dodawania załączników, jeśli chcemy dodać jakiś plik należy wtedy skorzystać z innego, zewnętrznego serwisu hostingowego


ps. To tylko kilka propozycji, nie napisałem wszystkich, a to z powodu iż mylą mi się one - tak dużo propozycji że nie jestem w stanie wszystkich wymienić.

ps2. Numery podane przy propozycją to tylko numery przykładowe, nie oznaczają że takie akurat muszą być numery porządkowe w przypadku gdyby zostały przyjęte

ps3. Wypowiedź w pełni napisałem ja sam, zajęła mi ona grubo ponad 30 min, bądźcie wyrozumiali i zrozumcie że to ja sam ją pisałem i jest mojego autorstwa. Proszę o zapoznanie się z całym tekstem, mimo iż jest tak długi ;)

ps4. Niektóre pkt jakie zaproponowałem pochodzą z innych regulaminów znalezionych w sieci, lecz zostały nie co przeze mnie zmodyfikowane

ps5. Przepraszam, jeśli źle sformułowałem treść wypowiedzi, praktycznie pisałem wszystko na szybko


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 19:51 

Rejestracja: 11 lis 2009 10:17
Posty: 277
Pochwały: 18
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
Normalny user nie może kasować nawet swoich postów. Ta opcja wyłącza się automatycznie po jakimś czasie chyba ok. 5-15 minut od napisania postu. Po tym czasie, aby post został usunięty trzeba powiadomić jakiegoś Moderatora.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 19:56 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Wiem, mi chodzi o całkowitą blokadę możliwości usunięcia tematu/postu przez zwykłego użytkownika(Nie chcę tu wymieniać konkretnej osoby ale niedawno zdarzyło się że user dodał w dziale Pobieralnia kilka tematów po czym za jakiś czas je usunął) , Uploadera (to po niedawnej aferze) i itp prócz Admina, Moderatora i vModa (choć oni mogą usuwać już teraz kiedy chcą)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 20:13 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
Regulamin nieco się powiększy :]

No to jedziemy :"Punkt 6. Osoby działające na szkodę forum, oraz obrażające forum lub administrację forum będą natychmiast banowane" [Tu też jest wywyższenie Administracji]

Ten punkt zaprzecza punktowi "8" :]

Bo Jak ktoś będzie obrażał administrację to jest "natychmiast banowane". A jak ktoś obrazi usera to pewnie warn [ostrzeżenie] Xd

__

Z punktem nr 7 się w pełni nie zgodzę chodzi mi o :

"Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie i powielanie wysłanych informacji. Usuwając post/temat bez zgody administracji łamiesz ten pkt."

Każdy powinien decydować o swoich postach/Tematach [On dał - On zabrał , - że tak się wyrażę :] .
A administracja powinna się pytać czy może powielać/Kopiować dane informację [temat/post] na inne forum.___

CAŁKOWICIE Popieram usunięcie opcji załączników.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 20:27 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
O wiedziałem że ktoś napisze o tym pkt, specjalnie tak napisałem bo chciałem rozwinąć pkt 7 a to za sprawą sytuacji która miała miejsce złamania regulaminu dość poważnie przez członka ekipy (multikonto, nabijanie pochwał - ekipa wie o kogo mi chodzi), a mianowicie, osoba której dotyczył spór napisała że usunie wszystkie swoje posty z uploadem z forum, wtedy zareagował jeden z moderatorów podając pkt 7 regulaminu iż usuwając swoje posty złamie regulamin, niestety doszło do tego i usunął część swoich tematów (forum utraciło niestety przez to, bo straciło na prawdę wiele ważnych tematów) jeśli ten pkt tyczy się tego przykładu zaproponowałem rozwinięcie go by w razie czego nie było podobnych sytuacji, czyli np:

Powiedzmy że jakiś Uploader dodaje wiele np powiedzmy Filmów, potem np złamie niechcący regulamin i dostanie za to warna (równość wszystkich na forum), obrazi się że dostał warna bo robi dużo dla forum i nie powinien tego dostać, wtedy usuwa wszystkie swoje tematy i odchodzi z forum - userzy złoszczą się że nic nie można pobrać i uciekają z tego forum na inne, skutkiem czego tracimy dobrego uploadera i część userów

gdyby wprowadzić tę opcję do podobnych sytuacji by nie dochodziło, jeśli już to proponował bym:

Userzy zostawić tak jak jest czyli mogą usunąć temat/wiadomość przez maks 5 minut po utworzeniu danego tematu/postu
Natomiast Uplaoderzy, vUploaderzy, itd prócz Moderatorów, vModeratorów i Admina tak samo jak zwykli Userzy czyli do maks 5 minut czy też 10

Wtedy nie było by już takiej sytuacji jaka miała miejsce ostatnimi czasy - strata wielu tematów


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 20:43 

Rejestracja: 31 mar 2009 17:49
Posty: 1077
Pochwały: 933
Wtedy Trzeba by było usunąć opcję usuwania postów u modów, Uploaderów itp. - jeśli O to Ci chodzi.

Hmmm po zastanowieniu Jestem na Tak, ponieważ jeśli ktoś z administracji się wkurzy na kogoś i odechce mu się bycia na tym forum może np: posuwać kogoś Uploady itp :] [choć to skrajna sytuacja]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 20:45 

Rejestracja: 11 lis 2009 10:17
Posty: 277
Pochwały: 18
Wersja SW/OS: KP500AT_V10e
ElectroByMe4 pisze:
Wtedy Trzeba by było usunąć opcję usuwania postów u modów, Uploaderów itp. - jeśli O to Ci chodzi.

U Modów trzeba zostawić - kto będzie usuwał spam? 2 Adminów?

EBM4: Racja :]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 20:52 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
Przedyskutowaliśmy na PW z Damonem mój list, więc go publikuję ;)

"6. Osoby działające na szkodę forum, oraz obrażające forum lub administrację forum będą natychmiast banowane"
Banowanie konta nic nie da. Jeśli dana osoba będzie chciała zaszkodzić forum założy konto ponownie, a my nadal będziemy je banować...
Moja wersja:
6. Osoby działające na szkodę forum, oraz obrażające forum lub administrację tejże instytucji, wynagrodzone zostaną banem stałym na adres IP."7. [...]Członkowie administracji w wyjątkowych sytuacjach mogą przyznać karę użytkownikowi za jego postępowanie za coś, co nie jest wymienione w regulaminie, wtedy muszą niezwłocznie poinformować co należałoby dodać do regulaminu (wg. 10 pkt regulaminu),[...]."

Ja przez pojęcie "członkowie administracji" rozumiem całą ekipę forum. Moim zdaniem w tym momencie ujawnia się takie "wykroczenie" jak już wiadomo, vModeratorzy są ubodzy w doświadczenie moderatorskie, więc mogą popełnić błąd przy wręczaniu warna. Tutaj powinni działać sami Admini i Global. Modzi

7. [...]Administratorzy oraz globalni Moderatorzy w wyjątkowych sytuacjach mogą przyznać karę użytkownikowi za jego postępowanie za coś, co nie jest wymienione w regulaminie, wtedy muszą niezwłocznie poinformować co należałoby dodać do regulaminu (wg. 10 pkt regulaminu),[...]."9. Zakazuje się nabijania sobie pochwał. Nie zależy to od sposobu w jaki zostały nabite, ważne że zostały nabite w sposób niezgodny z normami prawnymi"

Normami prawnymi? Trochę tak za bardzo politycznie, po prostu 'z regulaminem'. Nasi użytkownicy mogą się przestraszyć takiego rygoru...

Ale nie w tym rzecz. Modyfikujesz regulamin, i jeżeli pociągnąłeś "sznurek pochwał", dojdź do jego kłębka, i zmodyfikuj "System pochwał"."7. Napisane posty i zawarte w nich informacje stają się własnością forum, i mogą być wykorzystane w serwisie http://lgforum.pl oraz innych serwisach należących do administratora. Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie i powielanie wysłanych informacji. Usuwając post/temat bez zgody administracji łamiesz ten pkt. Kopiując i udostępniając materiały zawarte na forum bez konsultacji tego z Administracją forum lub/i nie podając skąd pochodzi dana informacja łamiesz prawo - postanowienia Konstytucji RP"

Tutaj nie będę się rozpisywał po prostu przedstawię Ci swoją modyfikację.

7. Napisane posty i zawarte w nich informacje stają się własnością forum, i mogą być wykorzystane w serwisie http://lgforum.pl oraz innych serwisach należących do administratora. Wysyłając wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie i powielanie wysłanych informacji, na wyżej wymienionych portalach. Usuwając post/temat bez zgody administracji łamiesz ten pkt. Kopiując i udostępniając materiały zawarte na forum bez konsultacji tego z Administracją forum lub/i nie podając skąd pochodzi dana informacja łamiesz prawo (?)- postanowienia Konstytucji RP

(?) - rozumiem że powstało zamieszanie z *****, ale bez przesady.
Moim zdaniem można usuwać tematy, w których nie było informacji znaczących dla forum, w których nie udzielono jeszcze odpowiedzi. Reszta tak jak opisałeś. Wiele razy zdarza się że człowiek w nerwach "coś palnie", wyśle, a potem żeby to usunąć musi czekać na zgodę administracji? - nonsens."10. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie. Jeśli sytuacja wymaga wprowadzenia zmian, w ostateczności Administracja ma prawo ich dokonać bez konsultacji z userami. Wszelkie zmiany regulaminu serwisu i forum dyskusyjnego wchodzą w życie z dniem ich publikacji."

Administacja nie ma obowiązku konsultacji z userami, jak ma wyglądać regulamin. Administracja raczej sama ustala jak ma on wyglądać.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie. Wszelkie zmiany regulaminu serwisu i forum dyskusyjnego wchodzą w życie z dniem ich publikacji.


Takie moje luźne sugestie ;) Mam nadzieję, że w czymś pomogą.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 20:56 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
A to moja odpowiedź ;)

6. Masz rację, w pełni się z Tobą zgadzam

7. To samo, chyba za szybko pisałem, łapiesz mnie za słówka wszędzie 8-)

9. Regulamin to inaczej norma prawna obowiązująca na forum, tylko ta nazwa może zmylić; mi chodzi bardziej o przypadek ***** z nabijaniem sobie pochwał

7. może za bardzo tu poleciałem z tym, ale jeśli użytkownik rzeczywiście coś palnie, zawsze istnieje opcja edycji postu i może przez określony czas zmienić treść wiadomości, a o tym nic nie pisałem ;) raczej większość to szybko kapujący i o tym co napisali zorientują się dość szybką i zmieszczą się w czasie możliwym do edycji postu przez zwykłego usera

10. Znów masz racje :lol: chyba mi już mózg wysiada

#haxon
i ty się zapędziłeś i ja. Napisaliśmy o kogo chodziło, w konferencji. ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2009 13:54 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Cytuj:
2. Decyzje administracji forum są ostateczne i nie podlegają zmianą. Skargi i uwagi dotyczące pracy administracji należy zgłaszać w TYM temacie. Jeśli zostanie udowodniona zła decyzja podjęta przez członka administracji przez podanie wystarczających dowodów, jesteśmy skłonni usunąć ewentualne kary (ostrzeżenie, ban)

powiem szczeże że ten punkt mi nie leży,a konkretnie końcówka,jeżeli kyos dostanie bana,to jak ma złożyc skarge,chyba że założy drugie konto ale w tedy łamie
Cytuj:
1. Na forum można posiadać tylko jedno konto, zakładanie Multikont grozi zbanowaniem wszystkich posiadanych kont. W przypadku gdy korzystamy z forum z rodziną prosimy o wcześniejsze poinformowanie o tym administracji forum, natomiast w przypadku gdy zapomnieliśmy hasła, istnieje możliwość przypomnienia hasła na e-mail. W innym przypadku również prosimy o poinformowanie o tym administracji.

inaczej mówiąc kolo sie zamyka,inaczej mówiąc jeżeli te punkty maja zostać utrzymane(uwazam że są dobre)powinno się stworzyć rubryke w informacji bana w jaki sposób osoba ta, ma wnieść zażalenie
Co do punktu 7 musimy pamietac że własnością forum mogą być tylko linki do uploadu a nie sam upload,strona nie ma żadnych możliwości prawnych do zabezpieczenia uploadu(chyba że stworzy własny serwer do uploadu z osobnym regulaminem)ogólnie popieram ten punkt tylko trzeba coś w nim zmienić(szczeże powiedziawszy nie mam na razie pomysłu-ale tylko na razie ;) )


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  NastępnaKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h