Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 07 cze 2012 08:07 

Rejestracja: 06 cze 2012 20:15
Posty: 4
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: bl20
Witam mam problem ze znalezieniem softu do BL20 w takim formacie ściągłem 2 softy i one są w formacie .crc oraz 1 jest w crp1 <roll> może ktoś mi podpowiedzieć gdzie szukać softu w formacie .kdz/ .dz . Staje mi na logo LG bo program stracił łączność z telefonem. Jest szansa na zrobienie tego w domu bez BOXA. mam tylko kabel USB


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 cze 2012 09:07 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Polska Play 2011-07-28
Polska Plus 2011-07-11
Polska Era
2011-07-11
To są softy w .kdz używane do aktualizacji przez oficjalny program LG. Ty możesz użyć tego do flashowania za pomocą KDZ_FW_UPD w trybie Emergency, w telefonie musisz wejść w download mode.
Możesz też wypakować soft .kdz do .cab za pomocą LGUtils, następnie rozpakować .cab i znajdziesz plik .dz.
Potrzebny ci jeszcze plik model.dll i możesz flashować za pomocą LGDP2 tak samo w trybie emergency.
Mam nadzieję że wyczerpałem temat ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 cze 2012 10:48 

Rejestracja: 06 cze 2012 20:15
Posty: 4
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: bl20
mam jeszcze jedno pytanie bo jak dotyczące wejscia telefonu w tryb download mode. Wiec tak: jak podłącze bez żadnych klawiszy kabel usb do telefonu i komputera to mam normalnie tylko logo LG. Natomiast jak wejść w ten tryb download mode. Wyczytałem że należy wcisnąć równocześnie 2+5 + klawisz czerwonej słuchawki - wtedy mam na ekranie wykrzyknik. Czy to jest ten tryb download mode?? Teraz jeszcze na jednej stronie wyczytałem że trzeba wcisnąć "Press both Volume Up and Down + Hold Button and plug USB in." tylko że BL20 ma te przyciski dotykowe... i nie wiem który to klawisz HOLD. To ten u góry do blokowania??

edit:
Udało mi się załadować soft do KDZ. Teraz mam pytanie coś zmienić dla BL20 w opcjach tego programu? bo normalnie włącza mi się platforma INFINEON, przełączyć na 3GQC?? czy tak zostawić jak jest??


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 cze 2012 12:34 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
BL20 to nie jest platforma Infineon tylko 3GQCT.
Emergency mode to Vol+ + Vol- + PowerON.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 cze 2012 14:19 

Rejestracja: 06 cze 2012 20:15
Posty: 4
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: bl20
Ok dzieki telefon działa już jak nowy :)) wielkie dzięki :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 mar 2017 22:43 

Rejestracja: 12 mar 2017 22:40
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy Grand Prime
Wersja SW/OS: 5.0
Sieć: Orange
@ref, mogę o reupload softa dla BL20? bo nie działa link :V najlepiej bez sieci, i te wszelkie dll'y co potrzeba i czym to wgrać :V dalej sobie poradzę :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h