Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 26 gru 2013 15:10 

Rejestracja: 26 gru 2013 14:40
Posty: 1
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
Wersja SW/OS: GM360AT_V10a
Witam,

Problem jest następujący:
SMS ze skrzynki odbiorczej w zeszłym roku został przeniesiony do folderu Moje wiadomości - chodziło o to by nie zaginął, bo bardzo ważny. Figuruje tam pod nazwą nadawcy, której teraz - pomimo zmiany tej nazwy na karcie sim i w telefonie - nijak nie można zmienić, a jest to bardzo ważne. I ważniejszy problem - tego smsa nie udaje się przenieść z powrotem do skrzynki odbiorczej, nie da się go zapisać na karcie sim, słowem nie można z nim nic zrobić prócz usunięcia :(

Na wszelkie komendy telefon pozostaje głuchy. Sms mogę przenosić tylko w obrębie folderu
Moje wiadomości, poprzez tworzenie w nim kolejnych podfolderów. Nie mogę go skopiować - nie ma takiej opcji.
Telefon najnowszy nie jest, ma swoje lata. Nie wiem, czy problem wynika z jakiegoś błędu czy uszkodzenia. Być może, ze poprzez wielokrotne próby przeniesienia i zmiany nazwy kontaktu, coś się spartaczyło na tyle, że teraz żadnej akcji nie można wykonać. Próbowałam tez używając innej karty sim.

Jak ewentualnie można przenieść ten sms na komputer? Jakiego programu użyć, bo samo podłączenie telefonu przez usb nic nie daje.


Docelowo chodzi mi o wydrukowanie tego smsa i usytuowanie go w telefonie z nową nazwą nadawcy-bądź przynajmniej widocznym numerem telefonu nadawcy, bez jego nazwy.

Bardzo proszę o rady


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h