Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 12 sie 2013 10:01 

Rejestracja: 12 sie 2013 09:56
Posty: 1
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: C195
Witam serdecznie,

samej nie udało mi się do tego dojść i obawiam się, że może nie być takiej możliwości, ale może ktoś tu wie czy (i jeśli tak, to jak) można przenieść smsy zapisane w pamięci telefonu na kartę sim albo kartę pamięci? Czeka na mnie Nokia, do której chętnie już bym się przeniosła, ale jedynym co mnie powstrzymuje to zapisane w pamięci LG smsy od nieżyjącego już taty, które chciałabym dalej mieć. LG nie sprzedaję ani nic, będzie mi pewnie dorywczo służył do drugiego numeru, którego używam raz na kilka tygodni, więc teoretycznie smsów nie stracę, ale wiadomo, wolałabym je mieć w telefonie, którego faktycznie używam ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 sie 2013 11:51 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Niestety nie znam tego telefonu.
W innych LG jest tak że trzeba wejść w daną wiadomość, nacisnąć menu i tam jest zazwyczaj opcja Kopiuj i przenieś.
Jeśli nie to może się da zrobić kopię kontaktów i smsów przez LGPCSuite na komputerze.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h