Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 07 mar 2011 22:22 

Rejestracja: 07 mar 2011 22:08
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Wersja SW/OS: V10g
Sieć: Orange
Witam,
posiadam model LG GT500 i mam problem ze słuchawkami.
Mianowicie są to słuchawki sennheiser 202, ze złączem typu miniJACK Obrazek

Jak wiadomo ten model telefonu ma wyjście fabryczne LG podobne do microUSB.

Probując podłączyć słuchawki do telefonu za pomocą przejściówki
Obrazek

ale telefon nie wykrywa słuchawek. W zasadzie to nie ma z jego strony żadnej reakcji. Wiem że złącze USB działa prawidłowo, słuchawki są też w 100% sprawne. Problem też nie leży po stronie przejściówki bo mam aż 3!
Proszę o pomoc, czy do tego telefonu da się połączyć tylko fabryczne słuchawki LG?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 mar 2011 23:22 

Rejestracja: 09 lut 2011 16:00
Posty: 46
Pochwały: 3
Marka telefonu: HTC
Zły dział. A wracając do problemu większość przejściówek do tego telefonu są niekompatybilne. Pytałeś się w sklepie czy będzie kompatybilna z GT500?

Moderator PhoneMaster:

No to przeniosłem.



Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 mar 2011 18:08 

Rejestracja: 07 mar 2011 20:55
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Sieć: Orange
Dobrze że poruszyliście temat słuchawek bo ja mam właśnie teraz z tym problem... Chodzi o to,że bywałem na wieeeelu forach i wszędzie piszą coś innego a pro pos tych przejściówek... Tak więc jak ktoś ma chęć i ma ten telefon to czy mógłby napisać czy owe kompatybilne przejściówki istnieją i gdzie je można zakupić (liczę na sprawdzone pomysły)... Chodzi mi głównie o to czy jeżeli jest z nimi taki problem to czy można je kupić w pierwszym lepszym komisie... No i chodzi mi też o przejściówki z allegro... (czytałem też o opcji zrobienia własnoręcznie ale wolałbym pominąć ten pomysł,a i pomińmy również ten który mówi "kup oryginalne słuchawki LG do GT505") :|


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 mar 2011 18:35 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Przejściówki są ogólnie dobre ale różnią się jakością wykonania więc kup lepiej droższy produkt niż tani bubel. Możesz kupić w komisie ale często buble tam są.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 mar 2011 22:10 

Rejestracja: 09 lut 2011 16:00
Posty: 46
Pochwały: 3
Marka telefonu: HTC
PsychoMicho pisze:
Tak więc jak ktoś ma chęć i ma ten telefon to czy mógłby napisać czy owe kompatybilne przejściówki istnieją i gdzie je można zakupić (liczę na sprawdzone pomysły)... Chodzi mi głównie o to czy jeżeli jest z nimi taki problem to czy można je kupić w pierwszym lepszym komisie... No i chodzi mi też o przejściówki z allegro... :|


Są kompatybilne przejściówki. Ja kiedyś na giełdzie elektronicznej kupiłem za 19 zł (ze słuchawkami, które grały tragicznie) taki model http://allegro.pl/hf-lg-bl20-gd510-gm36 ... ml#gallery na allegro też są.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 mar 2011 14:11 

Rejestracja: 07 mar 2011 20:55
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Sieć: Orange
No właśnie myślałem żeby taką kupić (dokładnie taką samą) ale nie wiedziałem czy nie kupię czegoś co nie będzie mi w rezultacie działało... Dobra chyba taką kupię,oby działała albo może jeszcze zapytam w salonie... Jak już w końcu coś kupie to się podzielę wrażeniami i może dam pochwałę... :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h