Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zepsuty ekran
PostZamieszczono: 09 kwie 2013 08:05 

Rejestracja: 13 wrz 2012 13:25
Posty: 3
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT500
Witam, mam problem z ekranem dotykowym w moim LG GT500. Wygląda to tak:

Przy naciskaniu ekranu czasami pojawia się dolna część menu, po czym zanika. Moje pytanie jest konkretne: jak i czy dam radę sam to naprawić?

Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2013 13:11 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Kolego co ty nie widzisz że masz pęknięty lcd w miejscu łączenia tego czarnego z białym ? Przecież wyraźnie widać nawet na zdjęciu miejsce gdzie się potłukło szkło. Ktoś musiał porządnie dowalić żeby aż takie zniszczenia spowodować. Musisz wymienić lcd, to wiąże się z rozkręceniem dokładnie całego telefonu. Tyle w tym temacie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2013 15:18 

Rejestracja: 13 wrz 2012 13:25
Posty: 3
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT500
Ale to nie jest rozbite, przecież ekran jest taki jak zawsze! Jak go nie podświetlę klawiszem to jest normalny.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2013 16:21 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Skoro tak uważasz to w takim razie nie jestem w stanie ci pomóc. Nikt inny na forum też ci nie pomoże w takim przypadku.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2013 16:23 

Rejestracja: 13 wrz 2012 13:25
Posty: 3
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT500
BigBoy™ pisze:
Skoro tak uważasz to w takim razie nie jestem w stanie ci pomóc. Nikt inny na forum też ci nie pomoże w takim przypadku.


No nie wiem może jestem głupi, ale mówisz że potłukło się szkło, jak się przeciez nic nie potłukło :) Stało mi się to jak telefon byl w kieszeni, chciałem go włączyć i wlasnie takie kolorowe paseczki migają jak wcisne ekran :)

-- 09 kwie 2013 18:03 --

Dobra, nie kłócę się :D Skoro mówisz że do wymiany, to nie ma sensu. Nie ma sensu wymieniać ekranu w tym telefonie, do kosza pojdzie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2013 19:28 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Dobra już się domyśliłem o co chodzi. Pewnie myślałeś że to na wierzchu to jest szkło wyświetlacz albo coś tam jeszcze.

To na wierzchu to jest dotyk w żaden sposób nie jest połączony on z tym co jest pod spodem czyli wyświetlaczem który LCD który na wierzchu jest szklany i w miejscu łączenia czarnego z białym widać pęknięcie tego że wyświetlacza.
Wyświetlacz można kupić nawet za 20zł. Pasuje taki od bardziej popularnego KP500. Sprawdź sobie na allegro.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h