Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 14 gru 2010 18:56 

Rejestracja: 07 sie 2010 16:32
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: V10f
Witam.
LG GT500 wpadł mi do wody leżał z 10 sekund. Wyjąłem baterie po 1 min. Po jakiś 30min poszedłem do kumpla i go wysuszyliśmy suszarką. Doszedłem do domu od kumpla czyli z godzinę półtora godziny pływało w nim trochę wody. Gdy już byłem w domu wsadziłem go do ryżu, ale przed tym bawiłem się nim klikałem przyciskami. Ekran mi się podświetla, ale nic na nim nie ma, przyciski mi migają i nie ma dźwięku. :x Ma chyba jeszcze z 3-4 miesiące gwarancji. Zmoczył się on z mojej winy mogą mi go naprawić w komisie za darmo? Jak nie to wiecie ile by to kosztowało?

Z góry dzięki za pomoc...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2010 19:12 

Rejestracja: 02 kwie 2010 11:12
Posty: 62
Pochwały: 79
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Sieć: Play
Na gwarancje to ci go pewnie nie przyjmą a ile to kosztować będzie to nie mam pojęcia


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 gru 2010 11:45 

Rejestracja: 06 wrz 2009 15:05
Posty: 13
Pochwały: 7
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: KP500AT_V10f
Sieć: Play
Nie licz na gwarancję w tym przypadku :( Ja nawet słyszałam o takich sytuacjach, że nie tylko zalane telefony operatorzy odsyłali z kwitkiem, ale nawet czasem migali się od uznania reklamacji na telefony, za przyczynę poodając "ślady cieczy i elektrokorozji na elementach elektronicznych w okolicach złącz akcesoriów", mimo, że użytkownik reklamował zupełnie z innego powodu i o zalaniu własnego tel nic nie wiedział... Z tego co wiem, istnieją firmy, zajmujące się doprowadzaniem do porządku telefonów zalanych, nawet nie reagujących. Dają nawet gwarancję na późniejsze działanie telefonu (!), ale podobno straaaaszne pieniądze za to chcą. Ale dokładnie nie wiem, musisz poszukać w necie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 gru 2010 11:55 

Rejestracja: 30 cze 2010 10:12
Posty: 1030
Pochwały: 164
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: AT_V10f_07
Sieć: Play
i to jest właśnie brak rozumu!! SUSZARKĄ no masakra aż serce mi sie łamie :/ biedy telefon człowieku rezystory to Ty mu przejarałeś na pewno więc powiem tyle jeśli już go włączyłeś to opierdziel go na części, a płytę główna wyrzuć mówie to jako ELEKTOMECHANIK z 3 letnim stażem POZDRAWIAM.... Oczywiście cień nadziei bym mu rzucił po kąpieli w wanience elektolitycznej i odświezeniu za pomocą hot air ale koszty takiej operacji wachają się między 200 a 300zł...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 gru 2010 15:21 

Rejestracja: 20 mar 2010 15:00
Posty: 123
Pochwały: 4
Marka telefonu: Nokia
Wersja SW/OS: android 2.1
Sieć: Plus
a ja kiedys fona [plyte glowna] po zalaniu moczylem w jakims spraju [dostalem w serwisie od znajomego] i po 1 nocy fon dzialal:) podobno styki sie korozja pokryly :) i to mi pomoglo:) nie pamietam jaka nazwa spreyu ale w serwisie ci powinni powiedziec:) [fakt ze to tajemnica zawodowa serwisarzy:P]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 gru 2010 18:27 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
whitescreen to bardzo częsty przypadek w tych GT500. Po zalaniu spaliła się jakaś część na płycie głównej odpowiedzialna za wyświetlanie obrazu i jest tylko jego podświetlenie na biało.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 gru 2010 18:33 

Rejestracja: 30 cze 2010 10:12
Posty: 1030
Pochwały: 164
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: AT_V10f_07
Sieć: Play
venomot tak płynu można użyć jeśli telefon nie był włączany, a już tym bardziej po suszeniu gorącym powietrzem SUSZARKI!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 gru 2010 19:21 

Rejestracja: 07 sie 2010 16:32
Posty: 10
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: V10f
Siema wsadziłem go do ryżu na 24 godz i zaczął działać bez zarzutów tylko głośnik mi się trochę pod jarał gdy włączam dźwięk na 4 to teraz mam tą głośność na 10. Na necie jedni piszą że trzeba wysuszyć suszarką inni że nie można, albo nie wolno na grzejniku kłaść inni napiszą że trzeba e każdy ma swoje zdanie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 gru 2010 21:04 

Rejestracja: 20 mar 2010 15:00
Posty: 123
Pochwały: 4
Marka telefonu: Nokia
Wersja SW/OS: android 2.1
Sieć: Plus
ja moczylem fona po wlaczeniu go:) mi pomoglo:) ale jak kolega wyzej napisal kazdy ma swoje zdanie:) Pozdo


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h